30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Aynen .

Olmayinca olmuyor .
Tekrar aynı duyguları hissetmek. A mi uyumu yakalamak :KK43:
Olur . İnşallah.
Şu an Benım eskiyi tamamen silmem gerekiyor. :)

Kısmet ben de aynı şeyi okulda istedım.

Tanışmak bir vesile. İster kendim tanış . İster akraba. Arkadaş vesile olsun. Anlasama . Şu zaman da eo doğru seçim ben ce. Hiç değilse amaç belli

Disarda gorusuyorsun. Yeni usul böyle :)

Bak aslında neden olmadı kendin söyledin. :KK66: bazı Arkadaşlarım açıkça söylerdi ben evlenmek istiyorum. Yok mu bana uygun biri diye .
Kızlar bazen dışardan insanlara farklı mesaj. Verebliyoruz.
Ama ben evlenmek istemiyorum aşk istiyorum. Birini sevmeden nasıl evlenmek isteyebilirim? Evlenmek amaçlı tanışmak diye bir şey mümkün değil benim için.

:)

Aşk evliligi yapan dostlarım. mAntıklı yok arkadası bulan dostları ... Bir şekilde mutlulugu yakalıyorlar. Mutlu olan da var, mutsuz olan da var.
Saygı, sevgi, helal süt etmiş insan , birbirine benzeyen hayat arkadaşı nasip olsunben öyle ediyorum

Minerva sen beni anlıyorsun değil mi? Ben sadece güzel bir ilişkim olsun istiyorum. Eğer çok istersem, onsuz yaşayamam dersem evlenmeyi düşünebilirim. Onu şimdiden düşünmek doğmamış çocuğa don biçmek gibi geliyor bana.
canım senin yaşındayken bende sadece ilişki odaklı bakıyordum artık beklentiler değişiyor güzel ilişki olsun ama zaman geçince bişeyler eksiliyor belki de evlilikte güven olduğu için sonsuza kadar evet vs durumları belki kendine çeken

Filo, işin garibi bu 3 senelik zaman içinde ben kimseden hoşlanmadım ama benden hoşlanan da olmadı. Artık sadece kalbimden değil görünüşümden de şüphe etmeye başladım. :110:
Ben binde bir hoşlanıyorum.
Bana teklif de gelmiyor işte kaç senedir yüzüme bakan yok. :110: Yalnız ölcem galiba. :KK14:
Ahahah! Bana da teklif eden yok. :-)

kızlar, kızlar....

bu hafta güzel bir erkek bebek aramıza katılır mı dersiniz ? AngelHeart AngelHeart :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
23 Ocak'tı galiba günü, bu hafta katılır bence de... Hayırlısıyla kolaylıkla sağlıkla doğsun da...:emir_bebek:

Bu arada mavilimYesilim mavilimYesilim topiğin en pozitif üyesisin, ne zaman uğrasam hep olumlu yorumlarını görüyorum. Umarım gönlüne göre biri çıkar karşına. :KK51:
Öyledir arkadaşımız. En Büyük KK

Ama ben evlenmek istemiyorum aşk istiyorum. Birini sevmeden nasıl evlenmek isteyebilirim? Evlenmek amaçlı tanışmak diye bir şey mümkün değil benim için.
Ben de aşk istiyorum.
Evlenmek maksatlı tanıştırılmalardan nefret ediyorum.
Tamam, tabii ki yaşım geldi geçiyor evleneceğim ama direkt olaya o şekilde dalmak... :KK62:

23 Ocak'tı galiba günü, bu hafta katılır bence de... Hayırlısıyla kolaylıkla sağlıkla doğsun da...:emir_bebek:

Öyledir arkadaşımız. En Büyük KK

Ben de aşk istiyorum.
Evlenmek maksatlı tanıştırılmalardan nefret ediyorum.
Tamam, tabii ki yaşım geldi geçiyor evleneceğim ama direkt olaya o şekilde dalmak... :KK62:

:KK70: Prensesim

Teşekkür ederim.

Evlenmek maksatıyla tanışmakta kötü bir olay yok aslında. sonucu zorla nikah masasında bitmiyor ki.
Sonuçta normal bir konuşma oluyor. Şu anda evlenenlerin %80 bu şekilde evleniyor. Çift olmak anlaşabilmek ile bu şekilde tanışma arasında bir fark yok. İkisinde de insanların sana kendini anlatması ile anlarsın.

Ben de görücü usulü adında tanışmaya sıcak bakmazdım. Ama şu anda güven yok ki adamlara. Dışarda görsen evli mi bekar mı. Hırlı mı, hırsız mı nerden bileceksin. Yalancı mı dolandırıcı mı ayırt edemezsin. Ben ce en doğru düzgün yöntem ailesini bildiğin biri gönlüne hitap ederse evet demek.

Dışardan tanıştığım adamlardan çoğu yalancıydı. Evli olan, hayatında yalan olan, çıkarcı insanlar o kadar fazla ki.... Güvenemiyorum gözüme ve gönlüme...

:KK70: Prensesim

Teşekkür ederim.

Evlenmek maksatıyla tanışmakta kötü bir olay yok aslında. sonucu zorla nikah masasında bitmiyor ki.
Sonuçta normal bir konuşma oluyor. Şu anda evlenenlerin %80 bu şekilde evleniyor. Çift olmak anlaşabilmek ile bu şekilde tanışma arasında bir fark yok. İkisinde de insanların sana kendini anlatması ile anlarsın.

Ben de görücü usulü adında tanışmaya sıcak bakmazdım. Ama şu anda güven yok ki adamlara. Dışarda görsen evli mi bekar mı. Hırlı mı, hırsız mı nerden bileceksin. Yalancı mı dolandırıcı mı ayırt edemezsin. Ben ce en doğru düzgün yöntem ailesini bildiğin biri gönlüne hitap ederse evet demek.

Dışardan tanıştığım adamlardan çoğu yalancıydı. Evli olan, hayatında yalan olan, çıkarcı insanlar o kadar fazla ki.... Güvenemiyorum gözüme ve gönlüme...
Evet, bu konuda sana katılıyorum.
Hele büyük şehirlerde kim kimin ne olduğunu bilmiyor.
Tanıştırılma olsa bile en azından kasmadan olsa, kişi beni bir ortamda görmüş olsa ya da bir şekilde gösterilmiş olsam.

Bir de sırf evlenmek olsun da kim olursa olsun tipler çıkabiliyor aralarından, o yüzden sevmiyorum.
Ben olduğum için benimle evlensin istiyorum. Evlenmiş olmak için değil...

Tanıştırılma olsa bile en azından kasmadan olsa, kişi beni bir ortamda görmüş olsa ya da bir şekilde gösterilmiş olsam.

Bir de sırf evlenmek olsun da kim olursa olsun tipler çıkabiliyor aralarından, o yüzden sevmiyorum.

Sonuçta seni tavsiye edenler zaten karakterinden dolayı sana birini tavsiye ediyorlar :KK66:

Sonuçta kısmet bu belli olmaz :KK70:

Filooo aynı senin gibi düşünüyorum. :KK68: Ben günümü yaşarken karşıma çıksın seveyim eğer belki istersem evlenirim diye düşünüyorum. Eğer seveceğim biri çıkmazsa da evlenmek için birini aramam yalnız yaşarım. :KK51:

Sonuçta seni tavsiye edenler zaten karakterinden dolayı sana birini tavsiye ediyorlar :KK66:

Sonuçta kısmet bu belli olmaz :KK70:
Her şeyin hayırlısı olsun. :KK66:
Filooo aynı senin gibi düşünüyorum. :KK68: Ben günümü yaşarken karşıma çıksın seveyim eğer belki istersem evlenirim diye düşünüyorum. Eğer seveceğim biri çıkmazsa da evlenmek için birini aramam yalnız yaşarım. :KK51:
olacaksa spontan olsun istiyoruz; kendiliğinden! Kasmadan. :KK66:

Her şeyin hayırlısı olsun. :KK66:
olacaksa spontan olsun istiyoruz; kendiliğinden! Kasmadan. :KK66:
Evet yaa, şu eşinizle nasıl tanıştınız topiğinde bile bir sürü değişik tanışma hikayesi var. Benim çevremdekiler de hep kendileri tanışmış öyle tavsiye vs. ile değil. Kültürle alakalı bu minervaya da aynısını dedim, her çevrede olmuyor. :KK51:

Evet yaa, şu eşinizle nasıl tanıştınız topiğinde bile bir sürü değişik tanışma hikayesi var. Benim çevremdekiler de hep kendileri tanışmış öyle tavsiye vs. ile değil. Kültürle alakalı bu minervaya da aynısını dedim, her çevrede olmuyor. :KK51:
İnşallah en kısa zaman da ruha hitap eden biri gelir karşına :)

Tuğçe, son durum nedir? Bir iki sayfa önce senden konuştuk. Beyefendi bu hafta gelir mi ki?
Zaten son gün cuma sanırım. :KK66:

Evet 23 Ocak bekleniyor...

Minik Angel :)

Darısı Tüm isteyenlere :)

X