30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Tuğçe, son durum nedir? Bir iki sayfa önce senden konuştuk. Beyefendi bu hafta gelir mi ki?
Zaten son gün cuma sanırım. :KK66:
Canım bekliyoruz eğer gelmesse haftaya sancımı başlatıp normal doğumla bebeği alıcaklar. Günü geçince plasenta yaşlanmaya başlıyormuş. Kısmet ise bugün son cuması dediğin gibi. :)

Canım bekliyoruz eğer gelmesse haftaya sancımı başlatıp normal doğumla bebeği alıcaklar. Günü geçince plasenta yaşlanmaya başlıyormuş. Kısmet ise bugün son cuması dediğin gibi. :)

tuğçecim, allah sağlıkla sıhhatle kavuştursun bebeğine :KK66: senin için dua ediyorum unutma

Tuğçe, sağlıkla ve kolaylıkla kucağına alırsın inşallah. İnan hep aklımızdasın. Dualarımızdasın.
Ben de senden dua istiyorum. Özellikle aklına gelirse doğum anında... :KK23::KK60:

AngelHeart AngelHeart bunu senin için paylaşıyorum melek. Allah hayırlı uğurlu etsin. bereket getirsin inşallah.

Eklentiler

• bebek.jpg
    bebek.jpg
    4,2 KB · Görüntüleme: 61
X