30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ankara, küçük yerde de değilim yani. Yok ya gittiğim yerde kimsenin beklediği yok. Taşlaştı iyice benim kalbim bu saatten sonra çalışmaz. :KK51:
hım asıl küüçük şehirde daha çok oluyo bence bende istanbuldayım burda birini görsen bir daha görmen imkansız :)

napalım bizde evdekaldığımız gerçeğini kabullenelim :)

Hayırlısı olsun canım. :KK73:

Sen zaten aramızdasın Sevcan, geçen hafta gelmedin mi? :KK55:

Hoş geldinizn kızlar. :KK24:
Oy bu da benim gibi. Yavrum bana 10+ sene oldu. Ben ne yapayım?:KK34:

Filo, işin garibi bu 3 senelik zaman içinde ben kimseden hoşlanmadım ama benden hoşlanan da olmadı. Artık sadece kalbimden değil görünüşümden de şüphe etmeye başladım. :110:

Ay evlenmek umrumda değil yalnız olmayaydım iyiydi. :110: Millet odun diye trip atıyor ben o odunluğa bile hasretim. :KK70:
bi arkadaşımın kalbi şimdiye kadar bir kaç hafta anca hattı güzel kızdır ortamı vardır teklif çok almıştır ünide kıza neler neler yapıldı ama kızda tık yok :) biriyle flört durumu bile olmadı. utanıyorum diye resmen elime erkek eli değmedi durumunda :)

eskiden de olsa atmış olması iyidir canım.

bi arkadaşımın kalbi şimdiye kadar bir kaç hafta anca hattı güzel kızdır ortamı vardır teklif çok almıştır ünide kıza neler neler yapıldı ama kızda tık yok :) biriyle flört durumu bile olmadı. utanıyorum diye resmen elime erkek eli değmedi durumunda :)

Bana teklif de gelmiyor işte kaç senedir yüzüme bakan yok. :110: Yalnız ölcem galiba. :KK14:

Filo, işin garibi bu 3 senelik zaman içinde ben kimseden hoşlanmadım ama benden hoşlanan da olmadı. Artık sadece kalbimden değil görünüşümden de şüphe etmeye başladım. :110:
Merhaba Never.
İnsanların çevreye yaydığı pozitif ve negatif enerjiye çok inanrıım. Şu da var insanların sözleri dualarıdır. O açıdan önce kendimizi sevelim. Kendimizden memnun olalım. :KK66:
Düşüncelerin etrafa yayılır.

İnsanlar birbirlerinin dış görünüşünden etkilenir. Düşüncelerin hareketlerine yansır. Hayatta bakışını ve enerjini daha yüksek tutarsan belki daha farklı insanların ilgisini yakalayabilirsin.

Merhaba Never.
İnsanların çevreye yaydığı pozitif ve negatif enerjiye çok inanrıım. Şu da var insanların sözleri dualarıdır. O açıdan önce kendimizi sevelim. Kendimizden memnun olalım. :KK66:
Düşüncelerin etrafa yayılır.

İnsanlar birbirlerinin dış görünüşünden etkilenir. Düşüncelerin hareketlerine yansır. Hayatta bakışını ve enerjini daha yüksek tutarsan belki daha farklı insanların ilgisini yakalayabilirsin.
Ben kendimi beğeniyorum ama, bu konuda sıkıntım yok ki. Kendimden memnunum yani. Çevremdekilere hitap etmiyor olabilirim. Öyle olmalı yani, yoksa görünmez mi oldum. :confused:

Son cümleni anlamadım minevraccım..

belki duygularına gem vurmuştur.

Kalp kırılınca kendini kapatır. Bazen de sevgiye açtır.
Hangisi iyi bilemedim ama. Karşısına istediği gibi çıkar mutlaka.

Herkesin bir ruh eşi vardır. İnşallah yakın zamanda çıkar gelir.

Allah büyük ben hayallerimden vazgeçmedim ve umudum tam :KK70:

selam kızlar, takip ediyorum. yeni gelen kızlar hoş gelmişler.

benim o tarz bir kız arkadaşım vardı minerva. yazmadan edemeyeceğim.

elele tutuşmadım, sarılmadım hiç derdi sürekli.
31 yaşında evlendi o da. şimdi çok huzurlu, içine sinen bir evliliği var. daim olsn.
eşi de çok düzgün bir insan.

Ben kendimi beğeniyorum ama, bu konuda sıkıntım yok ki. Kendimden memnunum yani. Çevremdekilere hitap etmiyor olabilirim. Öyle olmalı yani, yoksa görünmez mi oldum. :confused:

Şu var belli bir yaşdan sonra çıkma teklifi gelmez. Arkadaş vasıtasıyla tanıştığın veya tavsiye üzerine tanıştığın biri veya iş yerinden tanıdığın çok iyi tanıdığın beğendiğin ilgini belli ettiğin kişi ile olur.

selam kızlar, takip ediyorum. yeni gelen kızlar hoş gelmişler.

benim o tarz bir kız arkadaşım vardı minerva. yazmadan edemeyeceğim.

elele tutuşmadım, sarılmadım hiç derdi sürekli.
31 yaşında evlendi o da. şimdi çok huzurlu, içine sinen bir evliliği var. daim olsn.
eşi de çok düzgün bir insan.

Tek kişi olsun oda eşim olsun :KK66: ben de aynı fikirdeyim.

Şu var belli bir yaşdan sonra çıkma teklifi gelmez. Arkadaş vasıtasıyla tanıştığın veya tavsiye üzerine tanıştığın biri veya iş yerinden tanıdığın çok iyi tanıdığın beğendiğin ilgini belli ettiğin kişi ile olur.
21 yaşından beri yalnızım ama ben. Belli bir yaştan kastın tam olarak kaç? :KK53:

X