30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Hoş buldum mavilim :)

Tabiki bahsediyim; İsmim Sevcan,29 yaşındayım,İstanbulda yaşıyorum,Özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum,bekarım :)
Memnun oldum.
Ben senden üç yaş büyüğüm. Ben de özel bir şirkette muhasebe finans işlerinde çalışıyorum. :KK66:

Boş zamanlarında ne yaparsın mesela zevklerin, ilgi alanların nedir? :KK66:
En önemlisi sevgilin var mı? :-)
(yanlış anlama sorgulamak değil, sohbet olsun diye soruyorum. cevap vermek zorunda değilsin. :KK66: )

Olur mu canım neden yanlış anliyim herşey sorabilirsiniz :KK66: Meslektaşız :) Boş zamanlarımda kitap okumayı severim,müzik dinlemeyi,gezip farklı yerler görmeyi seviyorum ama işlerden dolayı pek fırsat olmuyo anca yıllık izinlerde :)

Olur mu canım neden yanlış anliyim herşey sorabilirsiniz :KK66: Meslektaşız :) Boş zamanlarımda kitap okumayı severim,müzik dinlemeyi,gezip farklı yerler görmeyi seviyorum ama işlerden dolayı pek fırsat olmuyo anca yıllık izinlerde :)
Ben de kitap okumayı ve farklı yerler görmeyi severim. İnsan kendine bir şeyler katıyor böylelikle... :KK66:

Hoş buldum mavilim :)

Tabiki bahsediyim; İsmim Sevcan,29 yaşındayım,İstanbulda yaşıyorum,Özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum,bekarım :)

iSTANBUL ....

Güzel ve bir o kadar da kalabalık şehir.

Memnun oldum.
Ben senden üç yaş büyüğüm. Ben de özel bir şirkette muhasebe finans işlerinde çalışıyorum. :KK66:

Boş zamanlarında ne yaparsın mesela zevklerin, ilgi alanların nedir? :KK66:
En önemlisi sevgilin var mı? :-)
(yanlış anlama sorgulamak değil, sohbet olsun diye soruyorum. cevap vermek zorunda değilsin. :KK66: )

:KK19:

Ne güzel..

Ben de İç Anadolu:KK22:
83 mayıs 27 ... İkizler kızıyım.

Mühendisim bu aralar boş vaktim dolu vaktimden çok:-)

Şu ara fit olma yolundayım...
Arkadaşımın düğününe kadar dal gibi kız olucam. Profil kızım gibi :KK55:

Siz nerde oturyosunuz? Evet çok kalabalık artık işe gidip gelmek işkence gibi oluyo :)
Umarım hedefine ulaşırısınız :KK66:

O zaman şimdi gözlerini kapat iki elinle gözlerini kapat derin derin nefes al yavaş yavaş ver. gözlerin dinlensin...

Sonra kendine güzel bir kahve al gel :KK70:

Büro soğuk...

Petunya... Sen ve eşin ile günün nasıl geçti akşam.
Kapattım biraz, kahve aldım zaten az önce... ,) Sağ ol. Gel beraber içelim. :KK50:

X