30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Filozof_Prenses; Evet orda yaşıyor,işi ailesi hepsi orda. Aileler biliyo, bu sene inşallah isteme olayı olabilir,gerçi İstanbulda iş başvusu yaptı umarım olur o zaman daha rahat olur tabi herşey.

Petunya_Love; Hoş buldum. Amiiinnn inaşallah :)
Evet serviste uyuyorum zaten müzik dinliyorum geçiyo zaman.

Kusura bakmayın siteye daha aşina olamadım bu şekilde cevap verdim.

Filozof_Prenses; Evet orda yaşıyor,işi ailesi hepsi orda. Aileler biliyo, bu sene inşallah isteme olayı olabilir,gerçi İstanbulda iş başvusu yaptı umarım olur o zaman daha rahat olur tabi herşey.

Sevcan, belki de sen Antalya'ya gelin gidersin. :KK66:

O zaman şimdi gözlerini kapat iki elinle gözlerini kapat derin derin nefes al yavaş yavaş ver. gözlerin dinlensin...

Sonra kendine güzel bir kahve al gel :KK70:

Büro soğuk...

Petunya... Sen ve eşin ile günün nasıl geçti akşam.

hırka ya da yelek gibi bşy al üstüne mavili, üşütme. bu kış soğuk geçiyor.
lahana gibi kat kat giyinmekten sıkılmadım desem yalan olur.
ince şık olmayı özledim :KK43: elbiselerimi ..

akşam anneme gittik, yemek hazırladık yedik, çay sohbet muhabbet. sonra yürüyüş yaptık eve doğru Hoppa

Sağ alt köşede çoklu alıntı ve cevapla var oradan daha kolay alıntı yapabilirisin.

beğen tuşunu da beğendiğin yoruma tıklayarak belirtebilirsin :KK70:

sorun değil sevcan, gayet başarılı :KK39:

Evet ben Antalyayı seviyorum ya :) Yani onu tanımadan önce de gitmiştim çok beğenmiştim. Zaten İstanbuldaki işi olmazsa kesin ben gidicem gibi duruyo :) Beklerim hepinizi o zaman :KK66:

Antalya ya ilk kez balayı için gittim. ekimde. o kadar ferah bir havası var ki.
sakin, insanları vs.

gerçekten işlerimiz burda olmasa eşimle taşınmayı düşündük :) bence hayata orda başlayın.
İstanbul pahalı ve sıkışık :KK43:

sakin, insanları vs.

gerçekten işlerimiz burda olmasa eşimle taşınmayı düşündük :) bence hayata orda başlayın.

Zaten Bilal (ismi Bilal) İstanbulu sevmiyo,ama sen ordasın diyo bi şansımı deniyim dedi bakalım ne olcak, ama bana kalsa Antalyada yaşamayı tercih ederim dediğin gibi daha sakin ve rahat. Bakalım herşeyin hayırlısı artık :)

Zaten Bilal (ismi Bilal) İstanbulu sevmiyo,ama sen ordasın diyo bi şansımı deniyim dedi bakalım ne olcak, ama bana kalsa Antalyada yaşamayı tercih ederim dediğin gibi daha sakin ve rahat. Bakalım herşeyin hayırlısı artık :)

gönlünüze göre olsun inşallah daha güzel haberlerinizi alırız :KK39:

Evet ben Antalyayı seviyorum ya :) Yani onu tanımadan önce de gitmiştim çok beğenmiştim. Zaten İstanbuldaki işi olmazsa kesin ben gidicem gibi duruyo :) Beklerim hepinizi o zaman :KK66:
Hakkınızda hayırlısı olsun. :KK66:
sakin, insanları vs.

Ben Antalya'da yaşamıştım. Buradan bir arkadaş da oraya gelin gitti.
Ben Petunya'ya katılıyorum. Hayata orada başlayın. İstanbul'da doğdum büyüdüm ama çekilmez gerçekten. :KK43:

Hakkınızda hayırlısı olsun. :KK66:
Ben Antalya'da yaşamıştım. Buradan bir arkadaş da oraya gelin gitti.
Ben Petunya'ya katılıyorum. Hayata orada başlayın. İstanbul'da doğdum büyüdüm ama çekilmez gerçekten. :KK43:

Evet bi de git gide daha da kalabalık oluyo sanki. İnşallah canım, ama bi taraftan da aileyi bırakmak zor olucak, ama Allah'a şükür aileme bahsettiğimde sorun çıkarmadılar kısmetin ordaysa olur dediler. Bakalım zaman göstericek ne olur belli olmaz bu hayatta hiç bir şeyin garantisi yok çünkü.

Evet bi de git gide daha da kalabalık oluyo sanki. İnşallah canım, ama bi taraftan da aileyi bırakmak zor olucak, ama Allah'a şükür aileme bahsettiğimde sorun çıkarmadılar kısmetin ordaysa olur dediler. Bakalım zaman göstericek ne olur belli olmaz bu hayatta hiç bir şeyin garantisi yok çünkü.

tabii ki herşeyin hayırlısı, ama memur filan olsam, tayin isteyeceğim bir şehir olurdu Antalya

tabii ki herşeyin hayırlısı, ama memur filan olsam, tayin isteyeceğim bir şehir olurdu Antalya

Bende bir kaç yere başvuru yapmıştım oraya ama arayan olmadı :) İstanbul'da ikamet ettiğimi görünce herhalde bakmıyolardır bile genelde orda ikamet eden arıyolar.

Ben geç çıkıcam bugün biraz yemeğe, size de afiyet olsun :)

f.pren
Bende bir kaç yere başvuru yapmıştım oraya ama arayan olmadı :) İstanbul'da ikamet ettiğimi görünce herhalde bakmıyolardır bile genelde orda ikamet eden arıyolar.

Ben geç çıkıcam bugün biraz yemeğe, size de afiyet olsun :)

bende çok erken çıkamıyorum, tekrar hoş geldin. burayı seveceksin :KK66:

mmm. sahil yolu, çok severim çok güzeldir :KK39:

f.pren

bende çok erken çıkamıyorum, tekrar hoş geldin. burayı seveceksin :KK66:

mmm. sahil yolu, çok severim çok güzeldir :KK39:

Hoş buldum :) Evet hepiniz çok sıcaksınız çok güzel bir şekilde karşıladınız bunun için de teşekkür ederim ayrıca :)
Bende denizi severim bakarken beni rahatlıyo sanki :)

X