30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ben gelmeyeli amma çok konuşmuşsunuz, okuyamadım. :110:
Hoş geldin. :KK66: Nasıl gidiyor?
Çalışıyor muydun? İş bulmuştun sanki, KPSS olmayınca. :KK64:

canım açıkçası bana katkısı yoktu.. birde işle alakalı özel bir durum oldu vize zamanında eğitimdeydim başka ilde resmi yazı getireyim dedim o olmaz rapor getir dediler bende alamadım rapor...vizeye girsem devamsızlık sıkıntı olmayacaktı giremedim oldu var demekki bunda da bir hayır.. gecen dönem çok kasmıştım boşa gitti... birde alakasız basit bir ders için..normalde devam etme durumu yoktu yeni karar almışlar vs.. şimdi seneye o dönemden başlamak gerekmiş bende zorlamadım
Hakkında hayırlısı olsun.

buraya defalarca yazılmıs ama bıldırım almadım ben cok ılgınc bazı konularda neden gelmıyor acaba

Hoş geldin Pofu....
Geçer minerva... Bakış açın değişsin ve artık bu döneme nasıl giriyorsan o modun oluşmasına izin verme. Etken ne oluyor bu depresyona girmene onu düşün ve kurtul...
bu durum laf olsun diye olan bi depresyon belirtisi değil . şu anda iyiym ama belirtilerim daha ağır olduğunu düşünüyorum.

selam kızlar arkadaşlarla tiyatroya gittim çok iyi geldi :)

iyi yapmışsın.hangi oyun minerva?
biz de eşimle Mucize filmine gittik. Mahsun un diğer filmlerinin kıvamında, duygu yüklü bir filmdi.
yer yer arabesk yapılmış, pek sevmesem de.
ama gerçekten güzel film.

tavsiye ederim.

iyi yapmışsın.hangi oyun minerva?
biz de eşimle Mucize filmine gittik. Mahsun un diğer filmlerinin kıvamında, duygu yüklü bir filmdi.
yer yer arabesk yapılmış, pek sevmesem de.
ama gerçekten güzel film.

tavsiye ederim.
hamlet makinesine canım üsküdar tekel sahnesine. güzeldi oyun post modern tarzdaydı . hameltein üzerinden günümüze yapılan eleştiriler vardı. yalan dünyadaki çağatay karekteri başroldü iyiyidi ya :)

mucizeye ben de gittim. kötü değildi film bizim sinemamamıza göre iyiydi yani. en azından bu sefer tek konuyu baz almış . diğer filmlerinde fazla daldan atlamasını sevmiyırdum. arkadaş bana masal anlatmaya gitmiş güzeldi diyr aklında olsun

X