30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Tebrik ederim prenses...
ŞAir ruhlu prenses

Çok geçmiş olsun petunyacım

Merhaba Melek...
Aman soğuklara dikkat et. evin içinde yürü bence :)
bütün odaları gez arada
1000 adım at dinlen tekrar adımla :)

evet melek, çok şükür. zamanla alışıyor insan. ama en çok aile özleniyor. bi de yakınız
bize de nasip olsun inşallah.
yakınsanız sık sık gidin dicem ama çalışıyorsun canım. ben hatta şuan annemdeyim. arada burda kalıyoruz eşimle. anne evinde bakılmak daha iyi oluyor. kardeşim de olmadığı için yardımcı olabilecek annem var bir tek çok şükür. evlenilecekse aileden uzakta evlenip gitmeyi önermem gerçekten.

bugün evin içinde yürümeyi düşünüyorum canım. iki gündür avm leri talan ettim. yoruluyorum ama mecbur artık doktor dedi diye yürüyoruz. :)

çalışıyorum evet ve işin ilginç yanı evimi çok özlüyorum. akşam olsa da eve gitsem diyorum
bazen haftasonları eşim demese hiç çıkasım gelmiyor. evde iş yapmak oyalanmak hoşuma gidiyor.

kayınvalidem de yakında, ben arada kalmamak için evime gitmeyi tercih ediyorum
yakınlık konusunda şanslıyız bence

tabi evini özlersin canım. ben hep evde olduğum için özlicek pek fırsat olmuyor. daha doğru düzgün yemek yapmaya bile başlıyamadım. hamile kalınca annem de yedim genelde.

oy ben geçen kasımda bi düştüm canım 10 gün acısı sürdü dilerim ellerim parçalandı ve o gün ilçedeki müdrülere seminer vermem gerekiyordu her yerim pansumanlı seminer vermiştim :)

canım öle öok almamışsın bence gayet güzel. botun kaçtı kuzum

Bence gayet iyi, fazla kilo almamışsın.
Çatlak olmaması da süper, selülit bende de var.
oy ben geçen kasımda bi düştüm canım 10 gün acısı sürdü dilerim ellerim parçalandı ve o gün ilçedeki müdrülere seminer vermem gerekiyordu her yerim pansumanlı seminer vermiştim :)
Mine, kıyamam sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…