30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Kizlar bir yardim.fikrinize ihtiyacim var.senenin basinda bi cocukla gorustum.evlenip ayrilmis 2 sene olmus. 1.5ay falan gorustuk.evlenmeyi dusunmuyorum sana engel olmuyorum dimi dedi.buna uyuz oldum o zaman kusura bakma ama daha ne olcagi belli olmayan bir durum icin boyle zırt diye konusuyorsun.bosver gorusmeyelim dedim ok dedik.ayrildikk. 1.5ay sonra nbr diye aradi iki hfta sonra bi kahve ictik. Ben ozellikle aramadim oda aramadi.seytan durttu beni 3ay sonra bi byrmm msj.bikac kez gorusme.ve yeniden kopus. 2ay sonra tekrar nbr msji..sizce ne demeli bu adama.ne istiyorsun diye hemn sormakmi zamana birakmakmi.fikriniz nedir.cvplarsaniz sevinirim.

adam boşluğa düştükçe seni arıyor. zaman geçiriyor. bence sen yoluna devam et. kafanı karıştırmasın. ileride istekleri başka olur bunun. balık baştan kokar.

Tünaydın hanımlar,
yazdıklarınıza göz geçirdim, yerden göğe kadar doğruluğuna inandığım bir düşünce her şeyi Allah'a bırakmak.
Allah bize akıl fikir vermiş, ve yaşımız ilerledikçe tecrübe adındaki erdemden yararlanmamızı sağlamış.
İnanın çabalarımızın sonucunda bazan hüsran ile sonuçlansa da ileri ki vakitlerde ne nasıl da hayırlı olduğu çıkıyor.
Bunu defalarca yaşadım.
yaşım otuzbeş, düzgün bir insan olmak için, kendime, aileme ve topluma fayda sağlamak için, etrafımdaki yamyamlardan kendimi korumak için, haksızlık yapmamak için üstün çaba sarfediyorum. Hatalarım var muhakkak ancak farkına vardığımda telafi etmek için çabalıyorum.
Ben, biz hepimiz, kendimizi kabul ettikten ve bildikten sonra tüm yaşananlar hayırla sona eriyor.
Allah'ın nezdinde zaten ne olacağımız belli, seçenekler de önümüze seriliyor, mümkün olduğunca bunu hayırlı kılmak da kişinin elinde.
Allah herkesi hayırlı ve iyi insanlarla karşılaştırsın.
Bizler de öyle olmalıyız.

Iyiyim cnm. Sen nasılsın. Disarıda Mısın hala. Benim moralim bozuktu. Uyumaya çalışıcam.
yok canım geldim çoktan. aktarma yaptığım yerde gelmedei otobüs yağmuru yedim falan acayip üşüüdm. eve gelince direk arkadaşa geçtim ıstııt beni yedirdi içirdi öle eve yolladı :) niye bozuk moralin bakim

lily nasıslın uzun zamandır karşılaşamadık.. teşekkür ederim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…