30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Mutlu pazarlar.

Bu gûn bir yorgunluk bir kasvet var üzerimde .

Temizlik yapicam. Kitap okurum . İkindi üyesi dışarı çıkarım inşallah.

Yeni arkadaşlar hos geldi.

Evet hidem rumuz değişmis :)

Kış geldi. Kar yağsin artık. :))

Herkese iyi akşamlar :)

kızlar çocukluk dönemime ait şarkıları,filmleri hatırlayıp internetten bakıyorum şu sıra,yaşlanıyor muyum,eskiye,masumiyete özlem mi nedir,bunun nedeni ne acaba...

Ben de profil resmimi usagili yaptım :cry: Geçen akşamda çok eski bir filmi arıyordum onu izledim reap the wild wind
:oops:çok eski babam bile inanamadı :confused: sen nereden buldun bu filmi dedi o_O çok aramıştım çünkü izlediğimde ismini bile bilmiyordum :KK12: çok zordu bütün arşivleri gözden geçirdim :110:

Ben de profil resmimi usagili yaptım :cry: Geçen akşamda çok eski bir filmi arıyordum onu izledim reap the wild wind
:oops:çok eski babam bile inanamadı :confused: sen nereden buldun bu filmi dedi o_O çok aramıştım çünkü izlediğimde ismini bile bilmiyordum :KK12: çok zordu bütün arşivleri gözden geçirdim :110:
Ne güzel çok da zor olmuştur.

Konusu. Neydi.

Bugün biraz kitap okudu.m. Zaman çabuk geçti :) temizlik. Yaptim .

Ne güzel çok da zor olmuştur.

Konusu. Neydi.

Bugün biraz kitap okudu.m. Zaman çabuk geçti :) temizlik. Yaptim .

Ben lisedeyken izlemiştim o filmi bir klasikti . Gemili filmleri çok severim korsanlı değilde daha çok batıklı gemilerle ilgili ve içine güzel bir aşk hikayesi de çizilmişti .bence o dönemin şartlarında çevrilmiş iyi bir film fakat tv de izledim yabancı dilimde pek iyi değildi .O yüzden çok aradım 42 yapımı galiba herkese sordum fakat bulamadım :110: ama çok inatçıyım sanırım sonunda buldum :KK54:

Hava çok soğuk buğün bu arada hiç evden çıkmak içimden gelmiyor :oops:

Ben lisedeyken izlemiştim o filmi bir klasikti . Gemili filmleri çok severim korsanlı değilde daha çok batıklı gemilerle ilgili ve içine güzel bir aşk hikayesi de çizilmişti .bence o dönemin şartlarında çevrilmiş iyi bir film fakat tv de izledim yabancı dilimde pek iyi değildi .O yüzden çok aradım 42 yapımı galiba herkese sordum fakat bulamadım :110: ama çok inatçıyım sanırım sonunda buldum :KK54:

Hava çok soğuk buğün bu arada hiç evden çıkmak içimden gelmiyor :oops:

Güzelmş :)
Karsiliksiz aşk konusunu okuyordum ben de.

Erkekler çok acımaşız.

Duygularla oynamak, dalga geçmek .. . Kişiliksiz insan başka bir seyyar değil

Güzelmş :)
Karsiliksiz aşk konusunu okuyordum ben de.

Erkekler çok acımaşız.

Duygularla oynamak, dalga geçmek .. . Kişiliksiz insan başka bir seyyar değil

Kitap mı . Bende çok severim kitap okumayı bir süredir okuyamıyorum gerçi zor günler geçirdik ailecek yavaş yavaş toparlıyoruz .belki de toparlayamadık kendimizi kandırıyoruz işte o_O

Erkekler sanki sevmedikleri ve istemediklerine daha da acımasız :KK43: ama erkekler kadınlar gibi değil biz içimizdeki sesi susturuyoruz çok nadir gösteriyoruz içimizdekini onlar degişik farklı bilmiyorum ne zaman ne yapacaklarını anlayamıyorum :mad:

Kitap mı . Bende çok severim kitap okumayı bir süredir okuyamıyorum gerçi zor günler geçirdik ailecek yavaş yavaş toparlıyoruz .belki de toparlayamadık kendimizi kandırıyoruz işte o_O

Erkekler sanki sevmedikleri ve istemediklerine daha da acımasız :KK43: ama erkekler kadınlar gibi değil biz içimizdeki sesi susturuyoruz çok nadir gösteriyoruz içimizdekini onlar degişik farklı bilmiyorum ne zaman ne yapacaklarını anlayamıyorum :mad:

Zor zamanlar :KK43:
Malesef atlatmak zaman alsa da. Ferah a erince rahatliyorsun .
erkeklere acı cektirilmeli. Sevdiği söylememeli

ben uzaktan şeker kız candy sandım,benimki gibi. dediğin film çok eskiymiş gerçekten,güzel mi,ben de izlerim bir ara.

X