30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Ben bu güne kadar hep yanlış seçimler yaptım. Son ilişkim 1.5 yil sürdü ama gördüm ki ona asla güvenmemeliymışim..kaçmamalı bir kere erkek durum ne olursa olsun.

Ben bu güne kadar hep yanlış seçimler yaptım. Son ilişkim 1.5 yil sürdü ama gördüm ki ona asla güvenmemeliymışim..kaçmamalı bir kere erkek durum ne olursa olsun.

ilk önce niyetini belli etmeli.

çok kız arkadası olmamalı.

kardeşine-ablaşına yapılmasını istemediğinden şeyi başkaşna yapmamali

Fotoğrafları göremedim. :KK43: açılmadı. Pazartesi oylarım unutmazsam. zaman var mı?
meşhur yağı saçıma sürdümmm
Haftada bir mi sürülecek?
yarın akşam misafirimiz geliyor kızlar, yeni evli bir çift. arkadaşımız.
yemek için mercimek çorba, fırında köfte şehriyeli pilav, yeşil salata

tatlı olarak da haşhaşlı irmik tatlısı yapmayı düşünüyorum. nasıl olur sizce?
Menü şahane! :KK66:

Börülce salatası var kızlar birde, bilmem bilir misiniz, iki kez yedim. hiç yapmadım ama denemeyi düşünüyorum.
Bayılırım. :KK66: Taze börülce değil mi?
Yoksa kuru börülce mi? Ben bayılırım derken tazesini kastettim. Kuru börülceden salata yemedim hiç! :KK66:

sevgilimden ayrıldım 3 yıllık ilişkimi bitirmek zorunda kaldım eziyetlerinden dolayı ama hala az da olsa güzel günleri düşünüp ağlıyorum
:KK43:( Zor bir dönem. :KK43:
herkese selamlar.
turkoooooooo neredesin.
filo uğramadı mı bugün...
Aslı'm, ilgine sağ ol. :KK66: Çok yoğundum. Gelemedim.

sanırım formun en aklı başında hanımları burada :)
Şımarmak gibi olmasın ama öyleyiz.
Öyle olmayanlar ayrışıyor zaten doğal seleksiyon. :KK66: Bir şey yapmamıza gerek kalmıyor. Kendileri bırakıp gidiyor. :KK66:

O kadar çok seçenek var ki etrafta hepsini denemek istiyorlar.kuzenim hep çok güzel bir kizla evlenmek istiyordu evlendi de neticede 1 yil sonra boşandılar. Aradan 6 yil geçti çok çirkin bir kizla evlendi çook mutlular. Kafasında sabit fikirleri olmayacak mesela.

insanını ruhu güzel olmalı. güzellik gelir geçici. bir sivilce ile biter bazen .

kalbi güzel kanından nasip olmalı.

en nefret ettiğim erkek modeli sulu, yapışkan, kaşı gözü ile etkilemeye çalışan tipler. etkilemek için suslu kelime sarf eden. kendini öven .

sanal sitede canımi cicimli konuşnlrı :)şevmem.

insanını ruhu güzel olmalı. güzellik gelir geçici. bir sivilce ile biter bazen .

kalbi güzel kanından nasip olmalı.

en nefret ettiğim erkek modeli sulu, yapışkan, kaşı gözü ile etkilemeye çalışan tipler. etkilemek için suslu kelime sarf eden. kendini öven .

sanal sitede canımi cicimli konuşnlrı :)şevmem.
al benden de o kadar...

kızlar turkodan haberiniz var mı arayacaktım bu akşam ama malum kendimi göremedim. :KK43: yarın bi yazayım

X