30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

ben uzaktan şeker kız candy sandım,benimki gibi. dediğin film çok eskiymiş gerçekten,güzel mi,ben de izlerim bir ara.

yok o usaginin sanırım sinema filminden .Ben çok severdim şeker kız candy i Anthony öldüğünde ağlamıştım :oops: Filmi ben seviyorum ama biraz ağır bir film :KK43: daha çok macera filmi ama içinde bir aşk hikayeside var :110:

yok o usaginin sanırım sinema filminden .Ben çok severdim şeker kız candy i Anthony öldüğünde ağlamıştım :oops: Filmi ben seviyorum ama biraz ağır bir film :KK43: daha çok macera filmi ama içinde bir aşk hikayeside var :110:
siyah beyaz filmleri seviyorum,filmdekileri de hatırladım gibi,küçükken izlemişimdir belki.

Haftada bir mi sürülecek?
Menü şahane! :KK66:

Bayılırım. :KK66: Taze börülce değil mi?
Yoksa kuru börülce mi? Ben bayılırım derken tazesini kastettim. Kuru börülceden salata yemedim hiç! :KK66:

:KK25:
teşekkürler prenses, haftasonu misafir ağırlamakla geçti :KK24:
börülce derken, kuru börülceyi dedim ben. fasulye gibi piyaz şeklinde haşlayıp salatasını yapıyorsun
çok lezzetli oluyor.
sen taze derken, yeşil renkli olanını kastettin sanırım onu yemedim.

balayında, balık restoranında deniz börülcesi yemiştim. çok lezzetliydi :kk77: ona benziyor olabilir belki görüntü olarak.

beni de aranıza alııııın :cry::KK42:
Hoş geldiniz.
Kendinizden bahseder misiniz? :KK66:
kızlar çocukluk dönemime ait şarkıları,filmleri hatırlayıp internetten bakıyorum şu sıra,yaşlanıyor muyum,eskiye,masumiyete özlem mi nedir,bunun nedeni ne acaba...
Ben de severim nostaljiyi. :KK66:
:KK25:
teşekkürler prenses, haftasonu misafir ağırlamakla geçti :KK24:
börülce derken, kuru börülceyi dedim ben. fasulye gibi piyaz şeklinde haşlayıp salatasını yapıyorsun
çok lezzetli oluyor.
sen taze derken, yeşil renkli olanını kastettin sanırım onu yemedim.

balayında, balık restoranında deniz börülcesi yemiştim. çok lezzetliydi :kk77: ona benziyor olabilir belki görüntü olarak.
Evet canım, yeşili kastediyorum. Taze fasulye gibi olanı. :KK66: Deniz börülcesini de severim. :KK66:

mavili öğretmen değilim, çok isterdim olmayı ama olmadı. hayalimdeki meslek olarak kaldı, bir firmada muhasebe finans birimindyim
aynı ben. :KK43:

X