30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Nice senelere canım. biz de tanışma yıldönümüzü 17 ağustosta kutlamıştık. ve ben hamileydim kutladığımızda. :)
Siz de bugün birşeyler yaparsınız artık. :)

ne güzel ne mutlu sana. Rabbim uğraştırmadı sizi sağlıklı sıhhatli bir bebek olur inşallah.

evlilik güzel şimdilik, ilk zamanlar önemli diyolar, böyle devam eder inş. biz de evde kutlicaz canım, havalar erken kararıyor.
dışarısı kalabalık. h.sonu dışardaydık. dvd alıp yemek yer bşyler içeriz birlikte ..

merhaba deniz mercanı

selam Mavili

Eşinizle nice mutlu sağlıklı huzurlu seneler petunya love :) .Bizim burada da hava çok erken kararıyor ama hava çok güzel :) Bahar gibi sanki mart nisan senin nerden yazdığını bilmiyorum ama

Amin canım inşallah sağolasın. Darısı başına :)
Önemli olan beraber birşeyler yapmak. Evde de güzel olur canım. Biz de bebiş gelmeden başbaşa bir yerlere gidip romantizm yaşasak iyi olur aslında.

Eşinizle nice mutlu sağlıklı huzurlu seneler petunya love :) .Bizim burada da hava çok erken kararıyor ama hava çok güzel :) Bahar gibi sanki mart nisan senin nerden yazdığını bilmiyorum ama

istanbul dan yazıyorum. burası da güneşli. güzel dileklerin için çok teşekkür ederim amiin inş.

Amin canım inşallah sağolasın. Darısı başına :)
Önemli olan beraber birşeyler yapmak. Evde de güzel olur canım. Biz de bebiş gelmeden başbaşa bir yerlere gidip romantizm yaşasak iyi olur aslında.

çok güzel fikir melek, bence yapmalısınız. yeni yılı erken kutlayın birazcık

inşallah canım amin sağolasın

canım nice nice huzurlu sağlıklı senler geçirin inş. Allah korusun mutluluğunuzu.

Evet canım iyi olur
yavrumm bebeklede olur merak etme. bol bol uyuyorlar genelde :))

herkese iyi akşamlar.
sana da panpam
filozof gelmemiş bugün.
bende aynı şeyi farkettim inş hasta filan değildir. haberde vermedi

Daha beter oldu..asıl sebep belli oldu baskasini bulmuş beyimiz..

bence sevinmelisin ki baştan görmüşün yüzünü.. evli olsaydın çok çok daha yıkıcı olur bu tarz şeyler.
klasik erkek istemeyişinin nedeni.
hayırlı insan olur inş. dua et canım boşver onu

konunun en üstünde sağda konuyu izle butotuna tıkla.

Uslu uslu uyursa olur canım :)

kızlar hepinize merhaba

işyerinde olanlara kolay gelsin, bereket bolluk sizinle olsun
akşam eşimle ilk senemizi kutladık.
masa başında bşyler yedik tv izledik, sonra dvd açtık kaptan amerika diye bir film izledik
sonra işte geç oldu yattık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…