30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

mepo, hakkında hayırlısı olsun. konuyu tam bilmiyorum ama hayatta fazla belirsizlik iyi değildir.
insanı gereksiz yoruyor. özellikle bi aşamadan sonra
evet canım yaa belirsizlik boğuyor ya zaten beni..oturmuş bişey olsa takmam zatern yada ben ararım iyimisin diye..şimdi onu da yapıyorum ya yordu beni..

evet canım yaa belirsizlik boğuyor ya zaten beni..oturmuş bişey olsa takmam zatern yada ben ararım iyimisin diye..şimdi onu da yapıyorum ya yordu beni..

kafanda bşyleri netleştirmenin zamanı gelmiş o halde. biraz zor oluyor ama herzaman bir çıkış noktası var unutma.

her karanlık gece sabah olmuyor mu?..

kız zaten bekarım

Evet doğru D:

Ama ne bileyim. yeni boşandın sandım. Boşanmak bazen uzun sürer de o yüzden öyle düşündüm.
Hayırlısı olsun. Belki de işi çıkmıştır, der pozitif yazar.

Aynen ama biz kadınlar daha çok bekliyoruz erkekler umursamaz oluyor..
malisef bittiğini belirtmezsm askıda kalır ..

Boşver ve mepo askıda kalsın. O arkandan gelsin sorsun. Bitmesi gereken biter. devam etmesini istiyorsa zaten devame ttirir. Açıklama yapması için bekle biraz.

Herkese Merhaba :)

Merhaba Deniz mercani...

Akşam maçı aldınız tebrikler

Yok maç dün değil di sanki D:

Ben de uzaktan fenerliyim maçç izlemem de desteklerim sadece...

Merhaba Petunya..

Beliyeyim biraz tesekkurler

İnşallah gs nin hakkında hayırlısı olur .Babam gs li geçen maç sinirden tansiyonu çıktı :)

Aslında benim arkadaşlar biraz fanatik yensek bile benden fazla sesleri çıkıyor

88 liyim. Issizim, inşallah atanırim tez vakitte. Devlette umudum, özel sektörle yıldızım barışmadi hiç sevdim mi çok seviyorum sonra da hep ben acı çekiyorum bütün mutsuzluklarimi saydım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…