30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Metalurji ve Malzeme müh. yim ben. İsmimde hilal bu arada.

Geçmişi okumak istedim ama o kadar çok yazılmışki mümkün değil sanırım o_O
Geçmişi okumak mı? :KK57: Ohh! Yooo Dostum olamaz. :KK57:
:-)
Ben finans muhasebe bölümünde çalışıyorum. Özel sektör. Otuz iki yaşındayım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :KK24:

Aramıza hoş geldin. Kalıcı olman temennisiyle... :KK76:

Geçmişi okumak mı? :KK57: Ohh! Yooo Dostum olamaz. :KK57:
:-)
Ben finans muhasebe bölümünde çalışıyorum. Özel sektör. Otuz iki yaşındayım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :KK24:

Aramıza hoş geldin. Kalıcı olman temennisiyle... :KK76:

bende bunu isterim, kalıcı olmayı yani. Geçen sene 20 30 yaş arası topigi vardı orda konusurduk kızlarla ama ben terk edilince kendi kabuğunu çekildim :KK16: sonra sınav süreci vs derken bugünlerde buradayım. Bol muhabbetleri olur inşallah :KK66:

bende bunu isterim, kalıcı olmayı yani. Geçen sene 20 30 yaş arası topigi vardı orda konusurduk kızlarla ama ben terk edilince kendi kabuğunu çekildim :KK16: sonra sınav süreci vs derken bugünlerde buradayım. Bol muhabbetleri olur inşallah :KK66:
Nasıl terk edilince? Erkek arkadaşın tarafından mı?
Sınava TeMMUZ'da girdin değil mi?

aa kim gelmişş :) hoş geldin

Kim gelmiş? Kim arkadaş tanıyor muyuz? :)

Bu arada başın nasıl oldu?

Uykum var. :KK42:
canım uyuyamadım ki abim aradı annem aradı sinir oldum kalktım bende. sesinin de kısamadım bi işimiz vardı püf. daha iyiceyim yemek yicem. evet tanıyorum 20-30 yaştan o zamanlar nickim farklıydı hatta forumda ilk tanıştıklarım arasında o nedenle daha ii hatırlıyorum.

gel sarıkıp uyuyalım :)

Evet erkek arkadaşım terk etti, sonra Kpss hazırlık sureci. Bu temmuzda girdim sınava da. Öyle işte :KK19:
Hakkında hayırlısı olsun. :KK66:
canım uyuyamadım ki abim aradı annem aradı sinir oldum kalktım bende. sesinin de kısamadım bi işimiz vardı püf. daha iyiceyim yemek yicem. evet tanıyorum 20-30 yaştan o zamanlar nickim farklıydı hatta forumda ilk tanıştıklarım arasında o nedenle daha ii hatırlıyorum.

gel sarıkıp uyuyalım :)
Ben de onu yazacaktım inan, sarılıp uyusak olur mu? :)
Sarılmasak da olur gerçi, uyuyalım yeter ki! :-)

Hakkında hayırlısı olsun. :KK66:
Ben de onu yazacaktım inan, sarılıp uyusak olur mu? :)
Sarılmasak da olur gerçi, uyuyalım yeter ki! :-)
ama benim sarılma ihtiyacım var biri gelsin sarılsın. :KK43: bekle geliyorum aç kollarını karşıya 2-3 saatte geçerim :)

X