30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Elimden geldigi kadar sık gelmeye çalışıcam :)

Ben yengeç burcuyum :)

Aslında ben biraz ufak gösteriyorum sanırım bunun etkisi mutluyum :) aslında haklısınız insan yaşadıgı yaşın keyfini sürmeli ben öyle yaptım kendimi böyle daha iyi hissediyorum :)
Ben de küçük gösteriyorum bazen iyi bazen kötü bu durum ama olsn ben memnunum :KK70:

Günaydın herkese. :KK66:
Sence ne burcuyum yavriii?

Pelkiii ta sence? Alayım tahminleri güzel kızlar
Bilmem :)

Değil yavrum
Bu arada o yağı bulamadım.
2 eczanede bilmiyor
Yarın başka yere soracağım :))
Ben sanal pazardan sipariş ettim. :KK66:

çok mu duygusal gördün beni:KK48:
Hayır, doğum tarihini biliyor gibiyim. :KK66: Kova ya da Balık olmalısın. :KK66:

Ben de! :KK5:

Haklısınız bazen sıkıntı oluyor :)

bugün tam bekar oluyorum... :KK12:

Boşanma ilamını mı alıyorsun?
Hayırlısı olsun. :KK66:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/et-yemekleri.762184/

OY verdiniz mi? :) :KK66: Ben oy verdim. :KK66:
Herkese Günaydın..

Mepo ... Bekarlık herşeye rağmen güzeldir. :KK66:

Oğlunla ayakta durmak biraz zor olcak ama insan oğlu sıkıntıların üzerinden gelebilir herzaman

Boşanma ilamını mı alıyorsun?
Hayırlısı olsun. :KK66:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/et-yemekleri.762184/

OY verdiniz mi? :) :KK66: Ben oy verdim. :KK66:
yok canım boşandım çoktan yeni biriyle görüşüyordum kararsızdım.onun da kararsız olduğunu düşünüyodum bunu söyledim benimle devam etmek istediğini hoşlandığını söylüyordu ama geçen akşam yazışırken birden çıktı.ben bekledim yazmayınca iyi uykular yazıp kapattım beyefendiden dün bir mesaj bile gelmedi..bu demek oluyor ki burada biterrr..yanlış mı düşünüyorum sizce?

yok canım boşandım çoktan yeni biriyle görüşüyordum kararsızdım.onun da kararsız olduğunu düşünüyodum bunu söyledim benimle devam etmek istediğini hoşlandığını söylüyordu ama geçen akşam yazışırken birden çıktı.ben bekledim yazmayınca iyi uykular yazıp kapattım beyefendiden dün bir mesaj bile gelmedi..bu demek oluyor ki burada biterrr..yanlış mı düşünüyorum sizce?
Hayırlısı olsun. Belki de işi çıkmıştır, der pozitif yazar. :p :KK70:

Hayırlısı olsun. Belki de işi çıkmıştır, der pozitif yazar. :p :KK70:
çocuğu hastaydı onunla ilgileniyor diye düşündüm ama dn gün boyu yazmadı bugün de ses yok..
benim üzerime düşersen ben daha rahat iletişim kurarım cesaretsizim diyor ama ben de adım atamam kusura bakmasın..:KK11:
işin garibi ailesi çevremizdekiler beni sorumlu tutacak bu ayrılıktan:KK12:

tünaydın kızlar.
öğle yemeğinde olanlar için afiyet olsun.
bu akşam gs maçı varmış, birkaç arakadaşımızı davet ettik akşam için, sohbet muhabbet var:KK19:

ama sanırım yenileceğiz yapcak bşy yok :KK43:

X