30 undan sonra evlenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
işte hissettiğim yorumlar , iç sesim gibisiniz .
mesela kızı bizi davet ediyor mutlu oluyorum , kendimi özel hissediyorum , konuşuruz samimiyet doğar diye . bir gidiyoruz kızının kayınvalidesi dünürler , eşimin annesi babası , en az 3 aileli yine herkes birbirini tanıyor sohbet muhabbet ben koltuğun bir kenarında sus pus .. benle yalnız kalınmak istenmiyor gibi hissetmeye başladım , bu tüm davetlerde geçerli . neyseki ben bunları kafama takan biri değilim ama tabi insan ister istemez sürekli olunca şüpheleniyor

Bence esinizin yaptiklari genelde bizimde yasadigimiz sorunlar en azindan benim esimde pek oyle ev islerine yardim etmez isten yorgun gelince koltuga uzanir yani pek romantik degildir aile meselesine gelince annesi babasi kizi damadi dünürleri yabanci degik yani illaki gelecekm bence sen yasim gecti diye bir evlenme telasina kapilip evlenmissin mantik evliliği yapmissin ama yanlış kişiyle yaomissin. Cunku görunen o ki düşünce ve yasamdan beklentileriniz farkli. Umarım mutlu olursunuz Allah yardimcinix olsun

Öncelikle sakın hemen çocuk yapmayın,
İkincisi sizin ilk evliliğiniz olduğu halde bıkmış usanmış gibisiniz eşiniz hem sizden büyük hemde boşanmış ondan nasıl yeni evli gibi davranmasını bekliyorsunuz

çocuk düşünmüyorum , üstte bir arkadaş yazmış belkide biyolojik yaşı gectim , hiç içimde çocuk hevesi yok .
nasıl beklıyorum , çünkü yeni başlangıclar güzeldir , o da bunun için evlenmedi mi , sadece yemeği temizliği yapılsın diye mi evlendi :/

çok normal kızın halaları bikere sana karşı kız zaten karşı hissettirmesede. herkez biraz kızdan etkileniyor tabi o yüzdende seni görmezden geliyorlar yada samimiyet kurmak istemiyorlar. ama herşey eşinizde bitiyor bunu hissettirmemesi lazım.

sağolasın canım , Allah yardımcısı olsun hepimizin ,

O giyemedigin gelinlik 40yil geçse de ukte olarak kalacak..

Herkes yazmis. Bende yazacagim. Mesele 30unuzdan sonra evlenmeniz degil. Mesele mantik evliligi yapmis olmaniz... Su durumda ya bu deveyi gudeceksiniz ya bu diyardan gideceksiniz. Evliliginizi hareketlendirmeye calisin. Heyecanlarinizi esinizle de paylasin. Karsilikli caba ile cozulebilir hersey..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…