3. Yarisma Duyurusu : ''Akrostiş Şiir'' Yarışması

Vayy öyle böyle sallamadın ha!!!:1ninca:

Hadi israr ediyoz,yaz yaz yaz...jeyyar

Vayy öyle böyle sallamadın ha!!!:1ninca:

Hadi israr ediyoz,yaz yaz yaz...jeyyar

yok valllaha olmaz önce sen buyir sırnaşık şey
hem ben artıkın emekliliğimi istiyorum, bi kere katıldım yeter, gençlerimize bırakıyom artıkın yerimi, haydi gençler bu ülkeye çağğğğğğğğğğ atlatınnn :Roflol:

ibolya önümüzü açtın çok tşk :Roflol: berşule abla bak gençler diyo katılsın diyo :Roflol:

Her hareketiniz beni daha bi dürtüklüyo, önünüzü zorla tıkattırmayın bana leymmmmm :mymeka:sırnaşık şeylaelaelaelaelae:Roflol:

bende zaten genç olduğum için katıldım çağğğ atlatacağım ne yapayım bugünlerde kendimi pek genç hissediyorum kızlar

Senin problemini anlayamadım tatlım!!!

Şiir vardır insanı hüzünlendirir,şiir vardır insanı eğlendirir..Sen buna katılırsın katılmazsın o ayrı..
Eğlenmek adına yada birlikte bişeyler yapmak adına seçeceğim kulvarlarda, diğer arkadaşlardan ancak fikir alırım emir değil!
Benden de saygılar..

Hassas olduğun konuyla kimse dalga geçmiyor ki,hiçbir şiirin aslı bozulup tahribata da uğratılmıyor.Ayrıca şiir de güldürebilir bkz:Orhan Veli.

Verdiğin ilk tepkiye yorumum buydu hatırlarsan..Gayet ılık ve samimi...

Ama sonraki mesajında hissettiğim o sert tavır karşısında üzgünüm,senin beğenmediğin tavırla cevap verdim..
İyi geceler..

Bu başlık altında polemik ve tartışmalar istemiyorum,biliyorum ki sizlerde istemiyorsunuz..Eğer ortada birlik beraberlik adına yapılmaya çalışılan bir emek varsa,herkesi buna müttefik olmaya davet ediyorum..

Bu arada toplam 12 akrostiş şiir oldu..Bilginize...

http://www.kadinlarkulubu.com/yaris...irler-bekliyorum-t107520/index.html?p=1067201

Bu link de 20 bin üyeye seslendim ve fikir istedim..Her fikire açığım dedim,hiç birine dış kapının mandalı tavrını takınmadım..
Benim için kimse dış kapı mandalı da değil,özel üyede değil..Hepimiz aynı özerkliklere sahibiz..Bir dakika önce üye olan da,beş ay önce üye olan da..
Tek tek fikir almak zaman kaybı olurdu..

Ne güzel yarışmalar yaparak vaktimizi değerlendiriyorduk. Nolur tartışmayın artık! Hadi bakalım konuyu değiştiriyoruz...

En son başvuru ne zaman Şulecim? Heyecan başlasın artık!!!a.sa.s

şulecim hem msnimden hemde verdiğin linke girerek yasdım şiirimi yollanmadı....anlayamadım ya msnimde ingilizce kelimeler olcak dio adres yollanan...verdiğin linkte yollamıo ufffffffff..............

Canım linkten mail gönderemezsiniz linke tıklayınca bilgisayarınız outlook programını açmaya çalışır.
Ancak adresi kopyalayın ya da direk yazın yarisma@kadinlarkulubu.com türkçe karakter kullanmayın (yarisma olacak).:1hug:

Ne güzel yarışmalar yaparak vaktimizi değerlendiriyorduk. Nolur tartışmayın artık! Hadi bakalım konuyu değiştiriyoruz...

En son başvuru ne zaman Şulecim? Heyecan başlasın artık!!!a.sa.s

Galiba pazar günü Laalem..Kolay gelsin,şansınız bol olsun..

O kadar keyifli ki birbirimizden bu kadar uzak olduğumuz halde kalplerimizin hep beraber olması..! Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…