3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

sagol cnm benımkı aclıktan :KK70: yarın yada obur gun alısırım herhalde once 60 kılo olucam sonra dusunuruz yıne bebısı

istıyorum da gercekten noluyo bılıyomusun basta cok hızlı verıyorum 5 kılo falan sonra napsam veremıyorum dırenc kazanıyo ıste o asamada ben de dıyetıo bırakıyorum sımdı bı o aşamayı atlatıyım okulda da dıyet takımı kurduk Allahım sabah gormelıydın bızı masamızda mydonoz lar rokalr yogurtar brokolıler .... çavdar ekmeklerı :KK70:

istıyorum da gercekten noluyo bılıyomusun basta cok hızlı verıyorum 5 kılo falan sonra napsam veremıyorum dırenc kazanıyo ıste o asamada ben de dıyetıo bırakıyorum sımdı bı o aşamayı atlatıyım okulda da dıyet takımı kurduk Allahım sabah gormelıydın bızı masamızda mydonoz lar rokalr yogurtar brokolıler .... çavdar ekmeklerı :KK70:

Destekçilerinin olması çok iyi, kolay kolay bırakmazsın. Sen koymuşsun kafana pes edeceğini de sanmıyorum. Ben yarın bir diyet hakkında araştırma yapacağım, eğer olumsuz birşeyi yoksa paylaşırım denersin istersen :)

Destekçilerinin olması çok iyi, kolay kolay bırakmazsın. Sen koymuşsun kafana pes edeceğini de sanmıyorum. Ben yarın bir diyet hakkında araştırma yapacağım, eğer olumsuz birşeyi yoksa paylaşırım denersin istersen :)
olabılır denerım onerılere acıgım ewet bu arada tup bebek olayını duyunca buyuk bı sok yasadım sızlerı de bırazcık kırdım sanırım ama soku uzerımden attım gıbı desteklerınız ıcın cok tesekkur ederım yanımda oldunuz nazımı cektınız

olabılır denerım onerılere acıgım ewet bu arada tup bebek olayını duyunca buyuk bı sok yasadım sızlerı de bırazcık kırdım sanırım ama soku uzerımden attım gıbı desteklerınız ıcın cok tesekkur ederım yanımda oldunuz nazımı cektınız
Estağfurullah canım, bende tam tersini düşünüyorum. Geçti gitti hepsi boşver. Ne zaman ağlamayanbir omuz ararsan biz burdayız, sadece iyi günlerimizde değil, kötü günlerimizde de destekleyeceğiz bibirimizi.

ewet ıyı kötu beraber olucak napalım kader farklı bırsey anlamak ıcın bıraz kafa yormak lazım haytımızdakı bı cok sey bızım secımlerımız sonucunda olur ırademız bu yuzden var ama bazı seyler bızım secımımızde degıldır yanı ne tamamen özguruz ne de tamamen bağlı dogum olum yazılı benım doğacagım tarıh de ölecegım tarıh de bellı evladımın da oyle herseyın bır zamanı var herkesın sınavı agır kolay olan yok rabbım hepımıze sabır versın

yasın bıttı su an lıste kapalı herkesın sayısı bellı muhtemelen bırcogumuz okumustur sıradakını bıle tefrıcıyeye katılabılırsın ama sen nıye katılcaksın kardes ozel degılse

X