3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Bence 4 gün icin cok iyi. Peki ne yiyip ne iciyorsun? Dikkat ettigin seyler neler?
Sabah bir dilim diyet peynir domares salatalik mydoloz dere otu roka iki dilim cavdar ekmegi sekersiz cay oglen dun brokoli haslamasi uzerine yogurt yedim bugun bir kepce mercimek arada bi yesil eksi elm aksam iki kofte bi kepce corba bi kucuk tabak yesil salata 2.5 ltye yakin su bu aksamki monum yine iki kofte ve salata

Sabah bir dilim diyet peynir domares salatalik mydoloz dere otu roka iki dilim cavdar ekmegi sekersiz cay oglen dun brokoli haslamasi uzerine yogurt yedim bugun bir kepce mercimek arada bi yesil eksi elm aksam iki kofte bi kepce corba bi kucuk tabak yesil salata 2.5 ltye yakin su bu aksamki monum yine iki kofte ve salata
Güzel begendim, aksamki menünün yaninda ayranda icebilirsin tok tutar. Gün icinde yesil cay da öneririm. Birazda spor yaparsan tam olur :)

Amin hepimizin hakkinda hayirlisi olsun insallah ablacim.

Bugün adet oldum abla, sagolsun iki gün gecikerek ümitlendirdi beni... Sonuc yine hayal kirikligi... kismet degilmis napalim.
Insallah en kisa zamanda hayirlisiyla hamile kalirsin canim benim

Bunlari yemeklerden oncemi yiyorsun yemeklerden sonrami:)))

benim bilmediğim bir bilgi mi var acaba diye sormak istedim.
nasılsınız iyimisiniz?
grip olan arkadaşlarımızın hepsine geçmiş olsun.

Ben karistirmisim, özür :)

Iyiyim canim arada hafif bulantilarim oluyor.persembe yada cuma dr gidecem.endiseliyim keseyi gorebilecekmiyiz diye.

Icini ferah tut ablacim, hersey yolunda gidecek Allahin izniyle.

X