3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

cnm her gebelık farklı oluyo ıkıncıde kustum bıraz 8. haftaya kadar ama 3. de hıc kusmadım bulantım 12. haftaya kadar surdu ama rahatsız etmedı benı 16 17 cıvarında mıdem yanmaya başladı çok yanıyrdu o bulantıdan da kötu
CANIM TEFRİCİYEYE NE ZAMAN BASLIYON YASİNLERİN BİTTİMİ

SAGLİKLI BİR SEKİLDE OLSUNDA BULANTILARIM OLSUN RAZIYIM
inş güzel bir gebelik yaşarsın bebişte çok iyi sağlıklı olur canım.beni hiç üzmedi bebişim ilk 2 ay kasık ağrım oldu baya sora iştahım azaldı bazı yemekleri yiyemedim.şimdi belim çok ağrıyor ama ben temmuz anneleri topiğindeyim neler var serumla aylardır geçirenler şükür ediyorum halime

kızlar bu tepiğe geldiğimde bebişim yoktu bana sıra geldi hamile olduğumu öğrendim çokta umutsuzdum.belgine dedim bir topik var gel sanada okuruz.onada uğurlu geldi ben inanıyorum hepinizin olacak inş allahın izniyle
Bugün bunu düşünmüştüm sen burdami hamile kaldin diye :)

kızlar bu tepiğe geldiğimde bebişim yoktu bana sıra geldi hamile olduğumu öğrendim çokta umutsuzdum.belgine dedim bir topik var gel sanada okuruz.onada uğurlu geldi ben inanıyorum hepinizin olacak inş allahın izniyle
BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM

inş güzel bir gebelik yaşarsın bebişte çok iyi sağlıklı olur canım.beni hiç üzmedi bebişim ilk 2 ay kasık ağrım oldu baya sora iştahım azaldı bazı yemekleri yiyemedim.şimdi belim çok ağrıyor ama ben temmuz anneleri topiğindeyim neler var serumla aylardır geçirenler şükür ediyorum halime
BELİM HİÇ AGRIMADI BAKALIM AGRIYACAKMI

Yarisini aliyorum cnm yarin sabah basliycam 2222 tanesini aldim cnm tamam mi sen ne niyet ettiysen senin niyetine diye basliycm cnm

Elimizden geldigince cnm ben bos derslerimde okurum

Hayırlı pazarlar herkese,
Asmunikal için okudum. Rabbim dualarını kabul etsin.

Kitapseverim ablam için okuyacağımı yazmıştım ama okuduktan sonra bildirimde bulunmamışım, onları da okudum.

kitapseverim kitapseverim abla dileğini bilmediğim için içimden geldiği gibi dua ettim. Rabbim herşeyi gönlüne göre versin inşallah.

X