3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Amin cnm insallah hamile kalirsam rizeye gidecegim zaten ki o zaman da yerimizi yurdumuzu degistirmeye gerek kalmaz
En kisa zamanda insallaaaahhh :)

kitapseverim Ablam anlatmak istersen dök icini, ben seni zorlamamak adina birsey demedim ama hepimiz dinleriz derdini.

bu tür şeyleri sıkıntı etmem canım
ailevi diyelim, ayrıntıya girmeyeyim sayfalar yetmez
aklınıza gelirsem dua etseniz yeter
belki birinizin duası sebebiyle allah yolumu açar
canım zaten hep dualarındayız birbirimizin. dün de hepimiz için 100'er adet daha önceki dualarımdan ettim. rabbim kabul eder inşallah. sen daha önce adet olamadığını yazmıştın ya bende sıkıntın o zannediyorum. rabbim tüm yuvalara sizin yuvanıza da huzur, ferahlık versin inşallah.

bu tür şeyleri sıkıntı etmem canım
ailevi diyelim, ayrıntıya girmeyeyim sayfalar yetmez
aklınıza gelirsem dua etseniz yeter
belki birinizin duası sebebiyle allah yolumu açar
Ablam birbirimizi dualarimizdan hic eksik etmiyoruz ki, dün gece özellikle síkíntilarindan kurtulman icin dua ettim. Allahim yuvandan huzuru, mutlulugu hic bir zaman eksik etmesin.

Allah razi olsun ablacim

oglak_kadini kuzum sen su dua topigini biran önce ac :)

Ewet acayim ne okursak hep birbirimize edelim topluca olsun duamiz hep birbirimize olsun evde acayim topigi bugun

Fatiha topigi var herkes bir üstteki üyeye Fatiha okuyor, benim cok hosuma gitti. Bizde herkesin icinden ne gelirse diye yapalim.
Bi dua var ismi azam duasi yalniz oyle siradan seyler icin okumamak lazim 7 gun boyunca sabah namazindan sonra okunuyor ah basarabilsek

Bi dua var ismi azam duasi yalniz oyle siradan seyler icin okumamak lazim 7 gun boyunca sabah namazindan sonra okunuyor ah basarabilsek
Onu biliyorum canim, eger yanilmiyorsam 70 adet okumak gerekiyor kisi basina. Sabah namazindan sonra olmasi biraz síkíntílí, cogumuz calisiyoruz.

Ewet en az yedi gun okumak lazim cok tesirli bir dua

Peygamberimize 3 salavat getirip, Euzu besmele ile Ayet-el Kürsü, Fatiha, İhlas, Felak, Nas ve Kafirun sürelerini 3'er kez okuduktan sonra, her ne niyet için yapılıyorsa onu içinizden geçirip İsm-i Azam duasını okuyunuz ama mutlaka Türkçesini de okumanızı tavsiye ediyorum, çünkü anlamını bilirseniz daha yürekten istiyorsun…

Burda okudum da adet ve okuma zamani yazmiyor, sadece 7 gün boyunca okunmasi gerektigini belirtmis. Rabbim kabul edecekse sabah namazi disinda ki vakitlerde de kabul eder. 7ser gün boyunca bunu okuyabiliriz eger belirli bir saatte okuma kaidesi yok ise...

Sabah namazi diye bilitorum ama tabiki kabul edecekse her vakit eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…