3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Okumak isteyen le okuyalim cnm mesela ben bana bisey okuyalim istiyorum yumurta gunumde listeler bir bitsin ne istersek kim ne onerirse okuyalim zincirimiz bozulmasin
BEN KENDİME TEFRİCİYE İSTEMİYORUM İHLAS İSTİYORUM.YİNE KURA OLACAKMI

KIZLAR YA LİSTE BİTİNCE NE YAPACAZ BEN ANLAMADIM TEFRİCİYE İSE HAFTADA KAÇ TANE OKUYACAĞIZ SAYI ÇOK İSE KATILMAYACAĞIM ŞİMDİ KİME OKUYORUZ BİŞEY ANLAMADIM BEN:KK51:

KIZLAR YA LİSTE BİTİNCE NE YAPACAZ BEN ANLAMADIM TEFRİCİYE İSE HAFTADA KAÇ TANE OKUYACAĞIZ SAYI ÇOK İSE KATILMAYACAĞIM ŞİMDİ KİME OKUYORUZ BİŞEY ANLAMADIM BEN:KK51:

Mine abla benimkiler bitince, Betül'ün kardeşine, Fatma'nın arkadaşına ve asmunun kardeşine Yasin okuyacağız. Ondan sonrası muamma :)

ebruya okudum listemde ebru vardı başkada varmı okunacak..listeyi göremedim telden
betulun ve asmunun kardesı benım de çok yakın bı arkadasımın atanması ıcın son bır kere daha okuyacagız bır defa yanı fatih nilay ve asmunun kardesı ıcın 4 yasın daha okuycaksın cnm

ebru cum dun seninkini okudum ama bildirim yapamadim misafirim vardi.Rabbim gonlune gore vers k n herseyi tez zzamnada hayirli evlat nasip etsin..

Günaydin kizlar

Hepiniz bnm bi teyzemsiniz bizde saygıda kusur olmaz :KK48:
Kiz senin bu saatte ne isin var ayakta :KK48: Yatma vakti teyzem :KK48:

ebru cum dun seninkini okudum ama bildirim yapamadim misafirim vardi.Rabbim gonlune gore vers k n herseyi tez zzamnada hayirli evlat nasip etsin..

Sagol Allah razi olsun berreem. Rabbim sanada hayirli ve kolay bir dogum, saglicakla da yavrunu kucagina almayi nasip etsin.

X