3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

1. katre584.........................4
2. blgsdr..............................3

3. -adre-...............................4
4. tuncer82..........................3
5. babamın_kızıyım..............4
6. kitapseverim....................4
7. asmunikal.........................3
8. e-brulim...........................4
9. berree...............................4
10. gulucukgs.........................4
11. berirem.............................4

12. Fatih Nilay Asmunun kardesinin hayırlısıyla atanması için okuyoruz

13. katre arkadaşımız için bir kere daha okuyabılır miyiz :KK56::KK56::KK56:

KIZLAR OKUDUM DIYE YAZDIGINIZ MESAJLARI OZELDEN ATARSANIZ IYI OLACAK SAYFALARDA GERI KALIYOR GOREMEDIGIM ZAMAN OLABILIYOR YA ALINTI YAPIN YA OZELDEN ATIN OPUCUKLERRR

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

Şimdiden herkesten Allah razı olsun......
nılayın kardesıne 4...
katrenın arkadaşına 4 tane okudm.....listeye yazarsanız sevınırım canlar

Sagol Allah razi olsun berreem. Rabbim sanada hayirli ve kolay bir dogum, saglicakla da yavrunu kucagina almayi nasip etsin.

amin amin kuzum dualarinizi eksik etmeyin benimde aklimdasiniz insAllah. .

canım nasılsın sen ayrıldınmı işten 32.hafta bitince ayrılıyorsun dimi

evet canim ama ben biraz rahatsiz oldugim icin 10 gun dur evdeyim suan 31+5 im cumartesi raporum basliyor artik pek bisey kalmadi dualrinizda unutmayin.

amin amin kuzum dualarinizi eksik etmeyin benimde aklimdasiniz insAllah. .

evet canim ama ben biraz rahatsiz oldugim icin 10 gun dur evdeyim suan 31+5 im cumartesi raporum basliyor artik pek bisey kalmadi dualrinizda unutmayin.
allah yardımcın olsun canım dualarım senle sende beni unutma olur mu

Hayırlı akşamlar herkese ben fatma abladan son kez rica etmiştim bnm için okuyabilirmiyiz diye okuyabilirseniz çok sevinirim okuyacak arkadaşlar için niyetimi yazayım bu ara kafam çok dolu sözleniyorum hayırlı mutlu huzurlu bi evlilik yapmak için birbirimize hayırlı bi eş olmamız için hakkımızda hayırlısının olması için dua istiyorum bide abimin şark görevi çıktı hakkında hayırlısının olması iyi biyere gitmesi içinde duaya ihtiyacımız var şimdiden hepinizden Allah razı olsn hepimizin duaları kabul olur inşallah

Hayırlı akşamlar herkese ben fatma abladan son kez rica etmiştim bnm için okuyabilirmiyiz diye okuyabilirseniz çok sevinirim okuyacak arkadaşlar için niyetimi yazayım bu ara kafam çok dolu sözleniyorum hayırlı mutlu huzurlu bi evlilik yapmak için birbirimize hayırlı bi eş olmamız için hakkımızda hayırlısının olması için dua istiyorum bide abimin şark görevi çıktı hakkında hayırlısının olması iyi biyere gitmesi içinde duaya ihtiyacımız var şimdiden hepinizden Allah razı olsn hepimizin duaları kabul olur inşallah
Listeye yazdim ben tatlim bu liste btsin yeni liste yapacagim burda kimse yasin okumaktan cekinmez

X