3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Allah hepinizden razi olsun canlarim, Rabbim bütün dileklerini hayirlisiyla kabul etsin. Gönlünüzden gecenleri gerceklestirsin. Seviyorum siziii
liebe_0105.gif

gunaydin kizlar en sondaki kisiyemi okuyorum yoksa baska birinemi? kardeslerin atanmasi felan okudum galiba onaysa kac tane okuyacagim.bilgi verirmisiniz:)

Kizlar evimiz 195binliraya satildi pazartesi alicaz parayi uzuluyorum ama rabbim yardim etti de hemen satildi adam gelmis direk bizimkini istemis

Daha seninki bitmedi canim
Canim dedim ya önemli degil ben kalanlari tamamlarim, daha fazla aksamasin, gecelim kardeslere biran önce. Onlarin ki daha önemli, kuzucuklar biran önce atansin, ekmek paralarini kazansinlar :)

Kizlar evimiz 195binliraya satildi pazartesi alicaz parayi uzuluyorum ama rabbim yardim etti de hemen satildi adam gelmis direk bizimkini istemis
Hayirlisi olsun gülüm, yine olur üzülme hatta daha güzelleri olsun insallah.

Canim dedim ya önemli degil ben kalanlari tamamlarim, daha fazla aksamasin, gecelim kardeslere biran önce. Onlarin ki daha önemli, kuzucuklar biran önce atansin, ekmek paralarini kazansinlar :)

Hayirlisi olsun gülüm, yine olur üzülme hatta daha güzelleri olsun insallah.
insallahne diyelim hayirlisi herseyin atamLar nisanda canim vaktimiz var hele bu liste bitsin bugun

X