3 Aylık Evliyim ve boşanma aşamasına geldik 😔

Öncelikle Alkol masasından kalkmayan alkolü bitarafıyla içen edepsiz oğullarını görmeyip senin açık saçına mı takılmışlar allahımın zır cahillleri! Pislik haysiyetsiz insanlar
Kocan olacak kişi de madem aile kuracak be ona sahip çıkacak kapasiteye sahip değildi niye evlenmiş.ya çok kızıyorum böleleri evlenmemeli.
Kardeşim çok şey yaşamışsın hala yaşıyorsunuz emin ol tutunacak hiç bişi yok bu evlilikte olan senin hayatına olur sağlığına olur
Ben kimseye boşan demem kolay bişi asla deil.ama boşan kurtul sen lütfen bu aileden lütfen

Açıksınız diye laf oluyor önce oğullarının ağzını kapatsınlar içki daha mı iyiymiş açıklıktan 9 yıl da hiç mi tanımadınız
Bu zamana kadar sizi istememişler bu saatten sonra da siz istemeyin yolunuza bakın

Sizin basinizi örtmeye gelince dindarlar ogullari icki icerken aldatirken o erkek oyle mi? Ee nerede kaldi dindarlık?
Acikcasi bir avukat bulup tum bunları anlatin, eşinizin ailesini arkasina alip sizi ezdigi aşikar
Bence 9 sene sonra da evlenmemeliymissiniz. Çünkü ikna olmamislar sadece evlenince bunu kapatiriz nasilsa diyerek dusunmusler.
Saygi yok, oğlum ne yaparsa mubah kafasindalar. Daha 1 aylik evlilikte ne boşanma lafi gecer ne erkek bıkıp disarida arayisa girer. Bence siz evlenmeden önce de bu adam yaşayacağını yasamis sizi aldatmis ama siz ya görmediniz ya da gormezden geldiniz.

bilmiyorum kaç yasindasiniz ama inanin her evlilik boyle degil. yazdiklarini okuyunca cok uzuldum bunlari yasamana.
bir de kucağında ufak bir bebek olsa emin ol, süreç daha zorlu olacakti.
bir de cocugun icin üzülecektin.
yasin gençtir büyük olasılıkla, yepyeni bir hayat seni bekliyor.
boşanmak dünyanın sonu degil. kimse boşanana kotu gözle bakmıyor. kendine güven.
benim de bir oglum var, ilerde oglum karisina bunları yasatsa kizin yanında ilk ben yer alırım.
ihanet, es yerine konulmamalar vs. bunlar ciddi konular..
ama cok sanslisin ki, yepyeni hayat kuracak aklin var..
not: yillar once bir sevgilim vardi, tam bir ana kuzusu, basit bi konu konuşurken annesi icin bana da söyle birsey dedi demistim, üstüme yürümüştü.. bagimliydi annesine.sen kimsin ya dedim, bıraktım onu. benden sonra evlendiği kiza siddet nedeniyle boşandı.. ben gidip esimle evlendim, iyi ki iradeli durup birakmisim onu..

9 yıl dile kolay
Adamla herseyi tüketmişsiniz
Sana başını kapat diyeceklerine alkolik oğullarını tedavi ettirsinler
Böylesini de ilk defa duydum
Sen kapanınca adam alkole tövbe mi edecekmiş ya yürüsün gitsinler ya
Ya sende bu it için yırtınmışsın resmen
Beni aldattı affettim
Kovdu affettim
Bu ne ya hiç mi kendine değer vermiyorsun
Boşan asla bu adamla durma
Bu zaten seni sevmiyor bu evlilik zoraki olmuş 9 senenin hatrına yapılmış belli

Şimdi avukatı aradı boşanma için. Bende benim için sorun yok ben açıcaktım zaten açabilirsiniz davayı dedim.
O adam dava açarken sizi kusurlu gösterecek her detayi düşünmüştür lutfen siz de bir avukatla görüşüp durumunuzu anlatin
Esim iciyordu hic aile hayatımız olmadi ozelimiz olmadi ailesine herseyi yetiştiriyordu ailesi kapanmami istedi, bosanmayi o istedi evden kovdu otele götürdü vs ne var ne yok anlatın eliniz kuvvetli olsun çünkü muhtemelen sizi suclu gösterip eşya ve altinlara da konmaya ya da benden bir sey istemeden bosan diye size baski kurmaya calisacaklar sizin de eliniz saglam olsun

Aynen öyle yarın gidip bir avukatla görüşücem inşallah.

Bastan kurtuldugun için şükret bence

Muhafazakar aileye bak sen… Alkol erkeğe haram değil miymiş? Adam içsin kadın basını örtsün otursun ne ala memleket. Hiç üzülmeyin hatta sevinin böyle tuhaf abuk subuk insanlardan kurtulmussunuz. Boşanma davanızı da açın bir an önce mümkünse eski mesajlardan eşinizin gece eve gelmediğini sürekli alkol alarak sizi ihmal ettiğini ailesinin size başörtü baskısı yaptığını kanıtlayacak somut deliller bulmaya çalışın. Bahsettiğiniz erkek birey (eşiniz demek istemiyorum) muhtemelen başka bir kadınla görüşüyordur zaten sizi de sevdiğini sanmıyorum.

Gelin basini kapatmaya çalışacaklarına alkolik oğullarını duzeltsinler.
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Eşiniz tam bir dangalak.
Sen git 9 sene ilişki yaşa güya ailenle mücadele et evlen. Kimin için?
Aldattığın, icki için 3 ayda gözden çıkaracağın kadin için..

Hic evlenmeseymiş keske mücadelesi batasıca!

Ne sabır varmış sizde...
Ne saygısız bir müsvedde ve ailesine denk gelmişsiniz...
Edep lazım falan diyor.
Şunu söyleyen kayınpederiniz oğlunun terbiyesizliklerini; aldatmasını, size hem fiziksel hem psikolojik şiddet uygulamasını edepsizlikten saymıyor herhalde.
Azıcık kendinizi seviyorsanız; birkaç kez düştuğunuz affetme hatasına düşmeyin lütfen.

Annem edep konusunda ağzının payını verdi çok şükür :) affetmek hayatımın en büyük hatası olur zaten affetmicem. Ama üzülmemek elde değil maalesef.

Annem edep konusunda ağzının payını verdi çok şükür :) affetmek hayatımın en büyük hatası olur zaten affetmicem. Ama üzülmemek elde değil maalesef.
Annenizin ellerinden öperim:) Ne mutlu arkanızdalar.

Tabi ki üzülmeniz çok normal, hayallerinizdekine kavuşamamak, hatta aksini yaşamak kimi kırmaz ki?

Fakat düzelmeyeceği cok açik olan bu adama yıllarınızı harcamak daha acı verici olurdu.

Kaç kurtar kendini bacım, sonra da kurban kes kurtuldun diye bu manyaklardan, ne sabırlıymışsın arkadaş valla gerçekten tebrikler,

Hemen avukata danışmanı ve boşanma davası yanına olabiliyorsa maddi (nafaka) manevi tazminat davası açmanı öneririm.

Neyse ki çocuk olmamış ona da çok üzülürdüm çünkü sana da çok üzüldüm canım kısa yoldan kurtul o aileden

Aynen herkes öyle diyor, nafaka tazminatla falan uğraşmak hiç istemiyorum açıkçası. Birdaha görmek istemediğim bir adamın parasını neden alayımki. Ne bilim yanlışım düşünüyorum.

İzmir aile mahkemesine koşa koşa boşanma davası açmaya gitmenizi tavsiye ederim . Bu kadar !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…