3 Aylık Evliyim ve boşanma aşamasına geldik 😔

Aynen herkes öyle diyor, nafaka tazminatla falan uğraşmak hiç istemiyorum açıkçası. Birdaha görmek istemediğim bir adamın parasını neden alayımki. Ne bilim yanlışım düşünüyorum.
Boşanır ken öyle geliyor ama sonradan pişman olabilirsiniz, 3 aylık evlisinşz daha sizin hayallerinizin hayatınızın maddi karşılığı tabiki olamaz ama çevremde gördüğüm hep insanların sonradan nafaka yaada tazminat almadığı için pişman olduğu, eşiniz belli ki evlenirken de pek gönüllü değil evlenmek için evlenmiş bir nevi kandırmış sizi, bu kandırılmanın sizin her şeyi bırakıp onun ailesinin yanına taşınmanızın falan bir tazminat karşılığı olmalı bence, bu kadar kolay olmamalı birini yerinden yurdundan kandırarak kopartıp türkiyenin öbür ucuna götürmek sonra da daha 3 ay geçmeden her gece dışarda alem yapmak, sizi kendine eş değil annesine hizmet eri almış ama tahmini gibi çıkmamışsınız

okumaya tahammul edemedim. muhafazakar aile.. acik gelin istemeyecek kadar. dokuz sene ugrasin siz.. adam aldatinca erkektir yapar muhabbeti. degil islamiyette hangi dinde aldatmak tolere edilebilecek bir sey.. dindar degil boyle aileler. dinbaz.. dini cambaz gibi kullaniyorlar. aldatmanin gunahini boynuna alan oglun kurban olsun o acik kadina..

Maşallah, sizi tesettüre sokmak için çırpınan adam,aile ne kadar dindarmis. Yalan onda, içki onda , fuhuş zina onda...onlar cennetlik,sen basini kapatmadıgin için o aileye yakışmayan ahlaksız..
Ne denir ki? Aldatıldıginiza emin olduğunuz ilişkide 3 ay daha devam etmek hata. Basın gidin ailenizin yanına,bu pisliklerle yaşanır mı?
Aşkmiş! Aşkı batsib bunların

Aman ne dindar aile ogullari her gun sarhos geziyor gelin acik diye istemiyolar zaten karaktersiz bir aile olduklari burdan belli sizde bile isteye evlenmissin size yapcak bisey yok pek gurursuz davranmışsınız ama en guzel ayrilmak bu adam bu kafalar duzelmez bosuna hayatinizi yakmayin

Şaka gibi aynı yaştayız ve ben on yıllık evliyim yahu dokuz yıl bi adam hem de uzak mesafede beklenir mi bi an yerinize koydum kendimi de cidden şu giden dokuz yıl daha çok çıldırtırdı beni. Geri dönülecek kısmı geçtim yolda görseniz selam verilecek bi adam değil, umarım hamile filan değilsinizdir şu halde bile kurtulduysanız sadaka filan verin.

Ah benim güzelim öncelikle en büyük şansın bebeğin olmaması buna ilerde şükredeceksin, ya acaba bu kadar alkol alan insanları hala normal bulanlar var mı ben içten inanıyorum ki sorunlu insanlar başvuruyor bu yola kim ne derse desin, ayrıca balayında alkol alışıno niye anlatmış bu densiz?
Çalışıyor musunuz ?

Hepsini okudum. Anlamadığım tek birşey var.
Kendinize hiç mi değer vermiyorsunuz????

Yazdigin herseyi okudum . Çokta üzüldüm açıkçası ne eş eş nede aile aile. Biri deli biri akıllı olsaydi bari insan yine katlanırdı. Yolun daha çok başındasın üzme kendini. Bende 9 yıllık evliyim 3 cocuk sahibiyim. Benimde çok sorunlarım var . Bana qore cok şanslısın sen çünkü kendilerini başta belli etmisler. Ya cocuqun olsaydi ileriki zamanlarda qerek yüzlerini qörseydin emin olki bu halinde olmak icin cok dua edecektin . Keske bende senin qibi yolun başındayken oqrenseydim şimdiki çıkmaza qirmeseydim. Böyle insanlar yaramaz sana ilk canım cicim aylarında yaşantısı seyler cok düsündürücü

Canım yazdıklarının hepsini okudum. Sen emin misin muhafazakar bir aileye sahip olduğuna. Ki öyle olsalar sonuç böyle olmazdı diye düşünüyorum. Çocuk olmadığına dua etmelisin ve keendi yoluna bakmalısın. Hayat devam ediyor üzülme sakın, 9 yıl hiç mi tanımaadın be yavrum..

Hamilelik falan yoktur herhalde. hiç dönme direkt boşan aklını kullan gitme o eve ayaklarının üzerinde dur.

Siz hatayi her tartışmada sizi kandirmalarina.izin vermekte yapmışsınız. Kacar gibi olmasin dediğiniz seyi otele bırak demek yerine baştan gidecektiniz .okurken ha gitti ha gidecek derken şükür kurtulmuşsunuz. elbette zordur ne umutla evlenip şehrinizi değiştirip gitmişsiniz . Karar vermede zorlanmışsiniz ama büyük adımı atabilmişsiniz bundan sonra izin vermeyin . Zaten adaM evlilik yaşamına uygun biri değil. Ilk aydan bırakıp alemlere gidiyor. Üzülmeyin şükür edin. Hamile kalsaydınız bağınızı hiçbir zaman kopmayacaktı. Eminim.bundan sonraki yaşamınız bundan kat be kat iyi olur. Sakın ama sakın dönmeyin

Hahahah bu son yazdığınız çok doğru bir tespit.çok hoşuma gitti :)

Ya hepinize çok teşekkür ederim desteğiniz için. Bana o kadar çok psikolojik şiddet uygulamışki ben hala acaba bende buyaşananlardabir hata yaptım mı diye düşünmekten kendimi alamıyordum ama sizlerin bakış açısını gördükçe hiçte yanlış birşey yapmamışım hatta kendime yanlış yapmışım bunca zaman. Fikirleriniz ve derdimi paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederim

ağzınıza sağlık :)

Sakın geri dönme. Bir arkadasiminda eşi uyusturucu batagindaydi. Sürekli ayril baris yaptılar ama bir işe yaramadi en sonunda bosandi. Sakin kendine aci cektirme. 30 40 yilinin mi çöp olmasi daha iyi 9 yilin mi. İleride yasanacak ne guzel günlerin olur. Bu ailede hele de eşin seni istemiyorken kalman cok anlamsiz. Cok üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…