3 Aylık Evliyim ve boşanma aşamasına geldik 😔

Canim superr o zman..kurban olsunlar sana ve senin icin uzulen annene ailene..biraz kendine guven olurmu..yasadigin resmen ailenden uzak iskence hayati..seni sahipsiz sanmislar..en kisa zmanda almalisinn.bence..esyalarini canim..toparlan..

Yaptığı ile yaşadığı birbirine tutmayan tutarsız insanları hiç bir şekilde ciddiye almam. Kendi daha ne yaşadığını bilmiyor nedir bu başkasına gözlük takmak.. 9 seneni heba etmişsin
Hicmi anlaşılmıyor bukadar sene birşeyler

Eşiyle 10 sene sonra evlenmiş biri olarak şunu sormak istiyorum: Yıllarca alkol problemi olduğunu vs bilmiyor muydunuz?

Ayrıca ailesine diyemediniz mi benim tesettürüm beni, ancak oğlunuzun aldatması yani zinası, alkol sorunu, kadına hürmetsizliği, hem onu/hem sizi, hem beni ilgilendirir diye? Sonuç olarak tesettür dinde var, ancak oğullarının yaptığı yanlışlıklarda keskin bir dille haram kılınan şeyler...

Nasıl geçti bilemem 9 yıl ama bir 9 yıl daha vermeyin. Başlığı görünce dedim ki klasik adaptasyon sorunudur herhalde diye ama değil. Yüz yılda evli kalsanız aynı devam eder.

Kapalı gelin isteyen mutaasıp ailenin akşamcı oğlu, neden evlenmiş ki madem istemiyormuş. Severek evlenen insanlar iki ayda eşini bırakıp arkadaşlarıyla takılmaya başlamaz. Sen o aldatma meselesinde daha bırakmalıymışsın bu adamı yazık etmişsin kendine. Sana ait ve verilmiş ne varsa al sonra da boşan, bu adamdan asla ile yarar bir insan çıkmaz. Aile zaten geri kafalı, erkek yapar kadın ona uymaz ne ya

Sonuna kadar okuyamadım ama balık baştan kokmuş. Muhafazar ailenin gözü dışarıda içen sıçan çocuğu mevzusu.. Çekmek zorunda değilsin, boşan gitsin.

Gerçekten şükretmelisin erken göstermişler yüzlerini en azından evladın yok,kaç kurtar kendini

Hayır çalışıyorum çok şükür kendi işim var.

Bir insan 9 yıldır çıkıyor sorun yok evlenince mi sorun oluyor
Bende bunu anlamıyorum
Desen ki 6 ayda tanıştık evlendik anlarım herşeyi o zaman.
9 yıl nasıldı size karşı bir anda mi böyle oldu
Öyle insanlara genelde "hevesini alir birakir" kafasinda olur. Kendi kizlarina yasak,ama baskasinin kizina yapilsa sorun yok. Cok var öyle sahte muhafazakarlar

Öyle insanlara genelde "hevesini alir birakir" kafasinda olur. Kendi kizlarina yasak,ama baskasinin kizina yapilsa sorun yok. Cok var öyle sahte muhafazakarlar
Ben aileden ziyade adama ayar oldum
Adam hiç bir norma uymuyor ki
İnsan vasfı yok birkere.
Daldan dala daldan dala.
Sanki konu sahibi zorla evlenmiş gibi.

Ben aileden ziyade adama ayar oldum
Adam hiç bir norma uymuyor ki
İnsan vasfı yok birkere.
Daldan dala daldan dala.
Sanki konu sahibi zorla evlenmiş gibi.

Bende onu anlamadim..hem aldatiyor, hem ailesi karsi ciktigi halde evleniyor. Halbuki onu bahane edip birakabilirdi, aldatip durmaktansa daha iyidir

Uzak mesafe ilişkisi olduğu için bi çok şeyi farkedememişsiniz anlaşılan. Ama ailesinin sizi kanullenemediğini bilerek aynı apartmana gelin gelmek çok büyük risk. Ben aynı ilçede baş edemedim bi de aynı binayı düşünemiyorum bile. Her şart ve koşulda oğullarını savunmalarına hiç şaşırmıyorum çünkü kendi yetiştirdikleri malzeme ortada işte onlarda biliyor görüyor da kimse yoğurdum ekşi demez. Hatanın kendisinde olduğunu dillendirebilmek çok büyük bir erdem ve her insanda yok malesef. Bu evlilik bu koca bu eş ailesi senin gençliğini çürütür sonra bi bakarsın elde kalan bir hiç. Biliyorum benim 10 senem var heba olmasın diye çabalayacaksın ama inan hiç bir faydası olmayacak. Boşan demek kolay uygulamak çok zor başından yeni geçmiş biri olarak söylüyorum sonrası emin ol daha rahat. Hakkında hayırlısı olsun

Bu kadar muhafazakar bir aile oğlunun içki içmesinde bir sakınca görmüyor mu
Babası eşinize hiç nasihat etmiyor mu kavgalarınızda
9 yıllık ilişkiyi yürütebilmişsiniz 3 aylık evliliği yüretememişsiniz 3 ayda değişen nedir veya hep böylemiydi

Bu şekilde değildi. Sanırım kendi hataları ortaya çıktıkça o psikolojide ezildi. Önceden hatasız sanıyorduk çünkü öyle anlatıyordu kendini. Elbette sorunlarımız tartışmalarımız oluyordu ama bu şekilde değil. Aynı evde bir hayat yaşayınca farkediliyprmuş birçok şey maalesef

O kadar haklısınız ki ben kendime daha çok kızıyorum zaten. Ama bazen bazı şeyleri düşünemiyorsunuz mu diyelim farkına mı varamadım bilemiyorum

Şimdi avukatı aradı boşanma için. Bende benim için sorun yok ben açıcaktım zaten açabilirsiniz davayı dedim.

Yok artık erkek içki icsin kızlarla gezip tozsun kadın evde başını ortsun kocacığıni beklesin yahu nasıl buldun bu derece arsız cahil bir aileyi hayret doğrusu.... O erkek erkek paşam paşam diye buyuttukleri embesil bir adamı 9 yıl beklemissin ama üzülme bir tecrübe oldu artık daha mantıklı kararlar verirsin inşallah çeyizini almayı unutma dava aç çeyizini iste hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…