3 aylık evlilik , bitmeli mi ?

Yorumlar için herkese teşekkür ederim .

Terapi almaya başladı .

Düzelir mi bilmiyorum , şu an bekleme modundayım .
Duzelmeyecek ama sen ısrarla düzelir mi diye beklerken hamile kalacaksın. Benim tahminim de burda kalsın.
Not: kocan hasta falan değil, adamın karakteri bu

Merhaba herkese ;

Haziran ayında evlendim .
Oldukça özet geçmeye çalışacağım .
1. Evlendiğim ilk gün - düğünün olduğu gün , kendi evimize giderken - eşim yüzüğü fırlatıp , senden boşanıcam deyip beni sokakta bıraktı .

- yeni gelin evimde arkadaşı kalmış , bana söylemedi . Arkadaşı " yenge sizin sıcak su akmıyor " deyince , bana açıklamak zorunda kaldı . -

2. Gece 3, 4 gibi saatlerde arkadaşı alkol alıp eşimi aradı . Bunu bir kaç gece üst üste yapınca, Rahatsız oldum . Bunun için beni yine terk etti .

3. Beni terk etmeleri asla bitmedi , defalarca eşyalarını topladı gitti .

4. En son sigara yüzünden tartıştık , normalde sigara içen biri değil . Arkadaşlarından alarak şu an alışkanlık kazandı . Bırakmanı istiyorum dedim diye , o gece beni bırakıp ailesinde kaldı .
- bırakıp derken , sokakta ben arabada kaldım , gece 10 -

En son ailem müdahale etti ,
Ama bende biten bitti .
3 aylık evlilikte belki 10 defa terk edildim .
Öfke kontrol sorunu da var .

Küçükken annesi terk etmiş , boşanmış bi aile çocuğu diye bu kadar anlayış gösterdim .
Sorun çözme yöntemi " gitmek " dedim ama artık çok çok yoruldum .

Yorumlarınız nedir ?
Kimsenin travmasını alttan almak zorunda değilsin, sen onun ebeveyni değilsin eşisin. Terk edip gittiyse tekrar çağırma ve boşan. Yol yakınken dön. Kimse değişmez bunu sakın unutma. Adam düğün gününde terk etmiş. Gitsin anasının dizinin dibinde otursun. Korun, sakın hamile kalma.Bir de çocuk olursa vay haline.

buyrun konuşun o zaman. çünkü ülkede terapi yapan insanların büyük bir çoğunlu şarlatan.
hadi size iyi konuşmalar.
IMG_4179.png

Valla yiyememisin kudurmuslugu yemişinkinden fenadır he senden belli oluyor turşusu kurulmuş kız kurusu gibi kuduruyorsundur evde :)anlamadığın hayal dünyası sandığın gercekler hakkında yorum yapma kapasiten yok senin farkındaysan açıklamadım bile 40.tane yesen bile yani ekmek :KK66:anlayamazsin
yok canım yanlış tahmin 11 senedir evliyim kurumadım yani ama bana göre bu evlenmeyenlere kız kurusu diyerek böbürlenecek kadar büyük bir meziyet değil.
Çok şükür böyle entrikalar geliştirmeme sebep olacak bir hayatım olmadı kapasitem o yüzden yok.
İstemeyen insanların karşısında banu alkan gibi al ne kacirdigina bir bak der gibi soyunup sevişemem ben almayım.

Gece arayan ve sizin evde kalan aynı arkadaşı mi. Bana nedense o arkadaşı ile arasında ilişki var. Ve göstermelik evlendiği için evliliğe tahammülü yok gibi geldi

Benim arkadaşım böyşe bir adamdan çocuk yaptı zorla, kızı sürekli kavga edince gecenin 3ü 5ü evden çıkarıp kapının önüne koyuyordu, kız ayrıldı 1 sene, adam çocuk istemiyordu, çocuğu kabul etti barıştılar kızla artık görüşmüyorum umarım çocukla beraber kapıya koymuyordur

Benim arkadaşım böyşe bir adamdan çocuk yaptı zorla, kızı sürekli kavga edince gecenin 3ü 5ü evden çıkarıp kapının önüne koyuyordu, kız ayrıldı 1 sene adam çocuk istemiyordu, çocuğu kabul etti barıştılar kızla artık görüşmüyorum umarım çocukla beraber kapıya koymuyordur
Koyuyodur bence ya. Sanırım. Üstüne kadın yağmadığı için dönüp dolaşıp ona çocuk yapacak kadar aklını kaybeden kadına dönmüştür.

Yorumları okumadım.
Sevgili konu sahibi, bu kadar şiddete rağmen o evlilikte kalmayı kendine reva görüyorsun.
Karşılığında kazancın nedir?
Hayatında hiç sevilmediğin için, ondan aldığın iki gram zehirli sevgi mi seni buna ikna eden?
Elalemin boşanmış demememesi mi mükafatın?
Bu evlilik hangi hayat amacına hizmet ediyor?
Daha kotası var demek ki koca bozuntusunun, ki kaçıp canını kurtarasın falan yok.
Ne kadar daha b.k etse hayatını ikna olursun mesela?

Merhaba herkese ;

1. Evlendiğim ilk gün - düğünün olduğu gün , kendi evimize giderken - eşim yüzüğü fırlatıp , senden boşanıcam deyip beni sokakta bıraktı .

- yeni gelin evimde arkadaşı kalmış , bana söylemedi . Arkadaşı " yenge sizin sıcak su akmıyor " deyince , bana açıklamak zorunda kaldı . -

2. Gece 3, 4 gibi saatlerde arkadaşı alkol alıp eşimi aradı . Bunu bir kaç gece üst üste yapınca, Rahatsız oldum . Bunun için beni yine terk etti .

4. En son sigara yüzünden tartıştık , normalde sigara içen biri değil . Arkadaşlarından alarak şu an alışkanlık kazandı . Bırakmanı istiyorum dedim diye , o gece beni bırakıp ailesinde kaldı .

Ama bende biten bitti .

Küçükken annesi terk etmiş , boşanmış bi aile çocuğu diye bu kadar anlayış gösterdim .

Yorumlarınız nedir ?
Dusundmeden ayrıl. Sevgliyken böyle yapmadı mı? Nasıl saklamış kendisini merak ettim. Sizin de Allah yardımcınız olsun.

Merhaba herkese ;

Ama bende biten bitti .

Yorumlarınız nedir ?
Kocan gerçek bir erkek değil ve her kadın gerçek anlamda adam gibi bir erkekle ilişki yaşamayı hak ediyor. Psikolog değiliz herkesin delisiyle uğraşmayın kadınlar. Sevgi yetse bunca millet boşanmaz. Ayrıl kurtul emin ol aşık olursun yine değer bilene ver yıllarını 3 ayda fazla buna.

Güncelleme :

Eşim annesi ile barıştı ,
Hatta annesini bulunduğumuz şehre , yakınına almaya karar verdi .

Annesinin yanında bana sesini yükseltti , " terbiyesi" dedi .

Artık sonuna geldim , boşanıyorum .

Güncelleme :

Eşim annesi ile barıştı ,
Hatta annesini bulunduğumuz şehre , yakınına almaya karar verdi .

Annesinin yanında bana sesini yükseltti , " terbiyesi" dedi .

Artık sonuna geldim , boşanıyorum .
Zaman kaybediyorsun. Terapi merapi hikaye, eşin çok sorunlu bir insan. Bu karakterler terapiyi geçtim, kolay kolay düzelmez. Zamanına yazık.

Evliliğin ilk haftasından itibaren boşarım seni diye tehdit ediliyordum düzenli olarak. Her kavga da boşuyordu beni ruh hastası. Öfkesini yönetemiyor olgun değil diye kendimi avutuyordum. Evden kovmaya da kalktı gece yarıları . Neyse işte özetle terk ettim evi yedi aydır yüzüme sesime hasret bıraktım . Boşanma davası açıldı duruşma için gün bekliyoruz. Ben bir sene sabremedim bu evliliğe . Evet çok zor yıkıcı bir süreç ama sen ya da ben yani hiç bir kadın bu köpeklerin insanlık dışı muameleler hak etmiyoruz.! Boşa bu aptalı

Merhaba herkese ;

Ama bende biten bitti .

Yorumlarınız nedir ?

Güncelleme :

Eşim , annesi ile barıştı .
Hatta bulunduğumu şehre , yakınına almaya karar verdi .

Annesinin yanında bana sesini yükseltti , " terbiyesiz" dedi .

Artık annesinin korumasında hayatına devam eder , ben boşanıyorum
Sen değerlisin canım, bunu söylemem kolay kolay ama adam olamayan erkekleri biz adam edemeyiz. O yüzden umarım boşanmışsındır. Karşına ayaklarını yerden kesecek el üstünde tutacak bir adam çıkacak hem de mutlaka çıkacak

X