3 aylık evlilik , bitmeli mi ?

en son ne zaman sinir hastalıklarına gittiniz bilemiyorum ama orda canım sıkkın dediğiniz an cipralex veriyorlar. Muayene süresi 5 dk. Adam sağa sola saldırmıyorsa hislerini saçma yansıtıyorsa terapiste gitmesi gerekebilir ama burada bir uzmanlığı diğerinden küçük göstermek saçma oluyor

hastanelerde doğru tedaviye erişemiyor olmanız, önerdiğim usulün doğru ve neredeyse tüm dünyada kabul gören yöntem olduğu gerçeğini değiştirmiyor. halen yanlışınızda ısrarcı olmak yerine keşke bi açıp araştırsanız.
ayrıca yaptığımız hiç de yanlış değil. 6 sene tıp okuyup üstüne bir de uzmanlığını yapmış hekim ile dört yıllık psikoloji mezununu bu alanda elbette ki aynı kefeye koymayacağız.

en son ne zaman sinir hastalıklarına gittiniz bilemiyorum ama orda canım sıkkın dediğiniz an cipralex veriyorlar. Muayene süresi 5 dk. Adam sağa sola saldırmıyorsa hislerini saçma yansıtıyorsa terapiste gitmesi gerekebilir ama burada bir uzmanlığı diğerinden küçük göstermek saçma oluyor
Sizi anlıyorum. Bu yüzden madden zorlanmadığım dönemler özel klinik tercih ediyorum. Terapiste bütçe ayırabilen biri bu seçeneği de düşünebilir.

hastanelerde doğru tedaviye erişemiyor olmanız, önerdiğim usulün doğru ve neredeyse tüm dünyada kabul gören yöntem olduğu gerçeğini değiştirmiyor. halen yanlışınızda ısrarcı olmak yerine keşke bi açıp araştırsanız.
ayrıca yaptığımız hiç de yanlış değil. 6 sene tıp okuyup üstüne bir de uzmanlığını yapmış hekim ile dört yıllık psikoloji mezununu bu alanda elbette ki aynı kefeye koymayacağız.
Anlamak istemiyosunuz sanirim doğrudan terapinin işe yaramıycağı yazılmış ben de bu görüşe dair eleştirdim. Alakasız savunmalar yapmışsınız.

Anlamak istemiyosunuz sanirim doğrudan terapinin işe yaramıycağı yazılmış ben de bu görüşe dair eleştirdim. Alakasız savunmalar yapmışsınız.

evet, doğrudan terapinin işe yaramama ihtimali oldukça yüksek.
neyse, siz araştırmaya karşısınız anladığım kadarıyla. size ne desek siz kendinizi doğru bileceksiniz.

evet, doğrudan terapinin işe yaramama ihtimali oldukça yüksek.
neyse, siz araştırmaya karşısınız anladığım kadarıyla. size ne desek siz kendinizi doğru bileceksiniz.
Adamın aile geçmişini ve huylarını tamamen bilmeden “terapi işe yaramaz” diye bir tespitte bulunamayacağını tüm tıp alemi bilir. Siz tıp mı okudunuz bilmiyorum ama belli ki hiçbir şeyi araştırmadan direkt sakinleştirici ilaç vererek tedaviyi başlatan o doktorlardan olurmuşsunuz:KK66:

Adamın aile geçmişini ve huylarını tamamen bilmeden “terapi işe yaramaz” diye bir tespitte bulunamayacağını tüm tıp alemi bilir. Siz tıp mı okudunuz bilmiyorum ama belli ki hiçbir şeyi araştırmadan direkt sakinleştirici ilaç vererek tedaviyi başlatan o doktorlardan olurmuşsunuz:KK66:

yalnız terapi ve tıp alemi :eğlence:
kavramları ne de güzel karıştırıyorsunuz. aynı tıp alemi, psikologları şarlatan buluyor. haberiniz vardır umarım.
bu arada tıp okumadım ama doktorum. ilaç yazma yetkim yok. merak etmeyin.

yalnız terapi ve tıp alemi :eğlence:
kavramları ne de güzel karıştırıyorsunuz. aynı tıp alemi, psikologları şarlatan buluyor. haberiniz vardır umarım.
bu arada tıp okumadım ama doktorum. ilaç yazma yetkim yok. merak etmeyin.
Evet tıp alemi, doktorları kastediyorum hani o taraflardan olduğunuzu ima ettiniz ya? Yanlışlık yok. Tıp aleminin pskologları şarlatan bulmasının imkanı yok çünkü psikoloji de bir bilimdir. Bir gidin ya her şeyi uydurup yazıyorsunuz.

Senin bu konuda baya kapasiten var belli baya yemişsin 😂
Dizilerden fırlamış hayal dünyanla sana mutluluklar, istemediğin bir adamla intikam alacağim diye doya doya seviş.
Benim midem istemedigim vede beni istemeyen her kafasi attiginda evi terk eden adamla sevismeyi kaldirmaz.
Valla yiyememisin kudurmuslugu yemişinkinden fenadır he senden belli oluyor turşusu kurulmuş kız kurusu gibi kuduruyorsundur evde :)anlamadığın hayal dünyası sandığın gercekler hakkında yorum yapma kapasiten yok senin farkındaysan açıklamadım bile 40.tane yesen bile yani ekmek :KK66:anlayamazsin

Ayyy öleceğim bazı kezolar psikiyatri psikoloji savaşı yapıyorlar:)kız siz önce sevişmeyi öğrenin ondan sonra tip ve psikoterapi alanına girin

Da Vinci tablosu gibi konu oldu şu an.

ben da vinci eserleri yerine Hieronymus Bosch The Garden of Earthly Delights önermesiyle gelebilirim.
freakshow in Anatolia diye de adını değiştirebilirim.

1727974052543.png

Ayyy öleceğim bazı kezolar psikiyatri psikoloji savaşı yapıyorlar:)kız siz önce sevişmeyi öğrenin ondan sonra tip ve psikoterapi alanına girin
Kezo mu canınız sağolsun. :d Sizi şutlarlar zaten kafanız güzelmiş güle güle kullanın Sigrid Sigrid doktormuş zaten üstün varsayım yeteneğiyle bilimsel olarak sizi anında iyileştirir.

Son düzenleme:
Kezo mu canınız sağolsun. :d Sizi şutlarlar zaten kafanız güzelmiş güle güle kullanın Sigrid Sigrid doktormuş zaten üstün varsayım yeteneğiyle bilimsel olarak sizi anında iyileştirir.

keşke Otrera Otrera hanım görse de size doğrusunu anlatsa. keşke bu denli utanmanızı gerektiren laflar etmeseniz.
neyse ya, size hayatınızda bol şans

keşke Otrera Otrera hanım görse de size doğrusunu anlatsa. keşke bu denli utanmanızı gerektiren laflar etmeseniz.
neyse ya, size hayatınızda bol şans
Ne laf etmişim saçmalıyorsunuz ya. Eşimle öfke sorunumuz vardı terapiste gittik artık yeni sevgililer gibiyiz. Terapistleri kimsenin küçümsemesine izin vermem kendinize gelin

X