3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Selam kızlar 💜🤍
Malum önümüz Ramazan ve bu ayı boş geçirmek istemiyorum💐🌷🎀🌼
Hatim bașlayalım Allah'ın izni ile inşallah 🤲🏻
Hatmimizi Hz. Muhammed (S.A.V) efendimize niyet ettik 🤲🏻🌷🌺🎀🎀
Ne kadar çok kalabalık o kadar kiși başı cüz az düşer zorlanmayız inşallah 🤲🏻🌼🎀🤍
MssPARE MssPARE arkadaşım konuyu birlikte takip edeceğiz ve Arapça bilmeyenler (cüz almayanlar) için zikir çekebilirler diye düşündük..
Zikirleri ve cüzları arkadaşım MssPARE MssPARE paylaşır ona göre kişileri yazarız 🤲🏻🌼
Bol dua ve bol hatimli bir şekilde Ramazan'a ulaşmayı ve layıkıyla ibadetlerimizi tamamlamak nasip etsin Rabbim 🤲🏻🤍
Şimdiden kişileri toplayalım ki Ramazan da sıkıntıya düşmeyelim 🎀🌼🤲🏻🤍💜
Bol etiket yapalım arkadaşlar 🍒🌷🌺🎀💐

Son düzenleme:
Canım benimde okumalar var ama bakalım sayılar durumlar nasıl olacak ona göre katılabilirsem haberleşiriz🤗

Selam kızlar 💜🤍
Malum önümüz Ramazan ve bu ayı boş geçirmek istemiyorum💐🌷🎀🌼
Hatim bașlayalım Allah'ın izni ile inşallah 🤲🏻
Hatmimizi Hz. Muhammed (S.A.V) efendimize niyet ettik 🤲🏻🌷🌺🎀🎀
Ne kadar çok kalabalık o kadar kiși başı cüz az düşer zorlanmayız inşallah 🤲🏻🌼🎀🤍
MssPARE MssPARE arkadaşım konuyu birlikte takip edeceğiz ve Arapça bilmeyenler (cüz almayanlar) için zikir çekebilirler diye düşündük..
Zikirleri ve cüzları arkadaşım MssPARE MssPARE paylaşır ona göre kişileri yazarız 🤲🏻🌼
Bol dua ve bol hatimli bir şekilde Ramazan'a ulaşmayı ve layıkıyla ibadetlerimizi tamamlamak nasip etsin Rabbim 🤲🏻🤍
Şimdiden kişileri toplayalım ki Ramazan da sıkıntıya düşmeyelim 🎀🌼🤲🏻🤍💜
Bol etiket yapalım arkadaşlar 🍒🌷🌺🎀💐
kııızzzzz aklımı karıştırma benim :))
okuduğumuz ayrı bu yazdığın ayrı değil mi :)
kendi okumamı hafta sonu ilerletirim inşaallah durumum düzeldiğinde :)

kııızzzzz aklımı karıştırma benim :))
okuduğumuz ayrı bu yazdığın ayrı değil mi :)
kendi okumamı hafta sonu ilerletirim inşaallah durumum düzeldiğinde :)
Hahahaahah 🥲🥲🤣🤣🤣 yok kız aklın karışmasın o okuduğumuz hatim bu ay için bu yapacağımız ramazan ayı için canım 🥲🥲🥰🤣🤣 sen oku hatmini kafan karışmadan 🤣🤣🤣🤣

Canım okumalarım vAr birde burada da katıldığım gruplar var sayıları yüksek. Bakıyım bende sayılar az yapabileceğim gibi gelirse katılırım🤗

Canım okumalarım vAr birde burada da katıldığım gruplar var sayıları yüksek. Bakıyım bende sayılar az yapabileceğim gibi gelirse katılırım🤗
Tamam kuzummm sen kendine bak ona göre yazarsın bebek 😘🥰💐🌷💫🌺🎀 Allah kabul etsin inşallah 🤲🏻🌺

X