Ameliyata Girecek Yakınım İçin Ya Şafi Okumak İster Misin?

1.000 aldım kalan 4.000

Cok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah sağlıkla çıksın ameliyattan semra abla 🤲
Semra ablamız sağ salim çıktı şükürler olsun Allah razı olsun duan için kuzummm 😍

Kalan 3.000 de ben aldım bitti 😊@Lna16 cnm benim
Duama vesile oldugun için ve duama katılan dua eden bütün arkadaşlar dan Allah razı olsun rabbim mübarek günlerde hepimizin sıkıntısını gidersin gönlünüzde ki dileklerinizi hayırlısi ile kabul etsin inşallah 🤲😊🤲😊🌹

Duama vesile oldugun için ve duama katılan dua eden bütün arkadaşlar dan Allah razı olsun rabbim mübarek günlerde hepimizin sıkıntısını gidersin gönlünüzde ki dileklerinizi hayırlısi ile kabul etsin inşallah 🤲😊🤲😊🌹
temiz sonuçlar, güzel haberler alın RABBİM sevindirsin sizi aminnnnnnn

1.000 okudum diye yazmaya gelmiştim isterseniz siz 2.000 bin okuyun

Biyopsi sonucum şüpheli çıktı kuzum 😞 26 ,27 sinde Mr ve tomografi istedi dr ona göre karar verecek tedavimi yoksa amaliyatmi diye Allah razı olsun cnm bnm 💕🌹
İnşaAllah Mr da tomografi de temiz gelir kuzum dualarımız seninle Rabbim bir an önce hayırlısıyla kurtarsın seni bu şüpheli durumdan 😞🤲🤲

Allah şifa versin kuzummm tez zamanda inşallah 🤲🏻😘🌺
Senden de Allah razı olsun tüm dualara çokça Aminnnnnnnnn inşallah 🤲🏻🌺

MERHABA sonuçlarım iyi çıktı Mr da sağ memede küçük bir kitle görüldü ondanda biyopsi alındı çok şükür temiz çıktı 🤲🙏🤲😊 sol göğsümden alınan biyopsi sonucum 2 zararlı hücre görünüyor 1 haziranda amaliyat olucam sizlere de haber vermek istedim 😊🌹😊🌹🌹 sizlerin duaları sayesinde güzel haberler aldım Allah razı olsun hepinizden 😊💕🌹

MERHABA sonuçlarım iyi çıktı Mr da sağ memede küçük bir kitle görüldü ondanda biyopsi alındı çok şükür temiz çıktı 🤲🙏🤲😊 sol göğsümden alınan biyopsi sonucum 2 zararlı hücre görünüyor 1 haziranda amaliyat olucam sizlere de haber vermek istedim 😊🌹😊🌹🌹 sizlerin duaları sayesinde güzel haberler aldım Allah razı olsun hepinizden 😊💕🌹
Çok şükür canım 🥰 Rabbim beterinden korusun inşallah ameliyatını da sağ salim atlatırsın

Çok şükür ne güzel haber RABBİM tez günde acil şifalar versin ameliyatinizda güzel geçsin aminnnnn :KK200:

Çok sevindim rabbim korusun kollasın bur daha yaşatmasin Meralcim gelmiş geçmiş olsun 🌹🌷🥰😘💜🌸🌻🌼🤗🌸

X