3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Son düzenleme:
Selam kızlar 💜🤍
Malum önümüz Ramazan ve bu ayı boş geçirmek istemiyorum💐🌷🎀🌼
Hatim bașlayalım Allah'ın izni ile inşallah 🤲🏻
Hatmimizi Hz. Muhammed (S.A.V) efendimize niyet ettik 🤲🏻🌷🌺🎀🎀
Ne kadar çok kalabalık o kadar kiși başı cüz az düşer zorlanmayız inşallah 🤲🏻🌼🎀🤍
MssPARE MssPARE arkadaşım konuyu birlikte takip edeceğiz ve Arapça bilmeyenler (cüz almayanlar) için zikir çekebilirler diye düşündük..
Zikirleri ve cüzları arkadaşım MssPARE MssPARE paylaşır ona göre kişileri yazarız 🤲🏻🌼
Bol dua ve bol hatimli bir şekilde Ramazan'a ulaşmayı ve layıkıyla ibadetlerimizi tamamlamak nasip etsin Rabbim 🤲🏻🤍
Şimdiden kişileri toplayalım ki Ramazan da sıkıntıya düşmeyelim 🎀🌼🤲🏻🤍💜
Bol etiket yapalım arkadaşlar 🍒🌷🌺🎀💐
Lenam tatlım Allah razı olsun kuzum ben daha etiket yapmadım bugün hastane işlerim vardı ilgilenemedim ALLAH razı olsun bende etiketimi yapayım listeyi tama çıkaralım cüzleri ayarlayayım inşallah tatlım b3nm sagolasin 🌷🌹😍🌷🌺💞🥰

1.🌺 DantelKiz DantelKiz
2.🌺 M MaviMabellee
3.🌺 R rana20
4.🌺 HatueL HatueL
5.🌺 agustos72 agustos72
6.🌺 MssPARE MssPARE
7.🌺 OraEtLabora OraEtLabora
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.🌺 Saliha40 Saliha40
28.
29.🌺 Lna16 Lna16
30.

💜 Kızlar listeyi yazdım umarım olmuştur🤍🎀
Şimdiden herkezden Allah razı olsun 🤲🏻🤍💜🌼🌺🎀♥️🌷💐🍒🌸
Kim hangi cüzü almak isterse değiştirebilirim kızlar sıkıntı yok 🥲🎀
Bu liste ramazan ayı için olan listemi galiba öyle ben etiketi hazırlayım benim dua topigine.payalsayim steyenleri ekleyip cüzleri belirleyelim

Allah razı olsun kizlar🤲🤲😊😇😇😔💝💞💞🌺

Lenam tatlım Allah razı olsun kuzum ben daha etiket yapmadım bugün hastane işlerim vardı ilgilenemedim ALLAH razı olsun bende etiketimi yapayım listeyi tama çıkaralım cüzleri ayarlayayım inşallah tatlım b3nm sagolasin 🌷🌹😍🌷🌺💞🥰
Hoşgeldin parişimmmmmm senden de Allah razı oldun birtanem fazla elimden gelmez ama liste işleri işte yaomaya çalıştım 🤣🤣🤣🤣 tamam canım işlerini hallet tamamlayalım inşallah bebeğim geçmiş olsun 💜♥️🌺🌸🤲🏻💐🌷🌼

Bu liste ramazan ayı için olan listemi galiba öyle ben etiketi hazırlayım benim dua topigine.payalsayim steyenleri ekleyip cüzleri belirleyelim

Allah razı olsun kizlar🤲🤲😊😇😇😔💝💞💞🌺
Evet bebeğim ramazan ayı hatim listesi 🤲🏻🌷💐🌺 tamam kuzum paylaş inşallah tamamlanır çiçeğim

Lna16 Lna16 Bu aralar müsait olamayacağım canim cok yogunum tasinma islerimiz var. Bir daha ki sefere insallah 🥰 Rabbim kabul etsin 🤲🏻

Ne zamana kadar okunacak canım? Ona göre alayım☺

X