3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Selam kızlar 💜🤍
Malum önümüz Ramazan ve bu ayı boş geçirmek istemiyorum💐🌷🎀🌼
Hatim bașlayalım Allah'ın izni ile inşallah 🤲🏻
Hatmimizi Hz. Muhammed (S.A.V) efendimize niyet ettik 🤲🏻🌷🌺🎀🎀
Ne kadar çok kalabalık o kadar kiși başı cüz az düşer zorlanmayız inşallah 🤲🏻🌼🎀🤍
MssPARE MssPARE arkadaşım konuyu birlikte takip edeceğiz ve Arapça bilmeyenler (cüz almayanlar) için zikir çekebilirler diye düşündük..
Zikirleri ve cüzları arkadaşım MssPARE MssPARE paylaşır ona göre kişileri yazarız 🤲🏻🌼
Bol dua ve bol hatimli bir şekilde Ramazan'a ulaşmayı ve layıkıyla ibadetlerimizi tamamlamak nasip etsin Rabbim 🤲🏻🤍
Şimdiden kişileri toplayalım ki Ramazan da sıkıntıya düşmeyelim 🎀🌼🤲🏻🤍💜
Bol etiket yapalım arkadaşlar 🍒🌷🌺🎀💐
Merhabalar belli bşr sürede mi okuyoruz yoksa 1 cüz bigünde okuncak gbi bişey mi var

Canım merhaba Ramazan ayının Kadir gecesine kadar okunması gerekecek sadece 1 günde değil 1 aydan fazla var 🥲😘
Ozmannnn varımmm diyor 😂 ben biraz yavaş okuyorum fa altından kalkabilir miyim diye tereddüt ettim 😅 Bende alırım Allahın izniyle ozman

Ozmannnn varımmm diyor 😂 ben biraz yavaş okuyorum fa altından kalkabilir miyim diye tereddüt ettim 😅 Bende alırım Allahın izniyle ozman
Süpersin 🌷🌺♥️🥲 Allah'ın izni ile kalkarsın canım 🥰 tamam canım kişiler olursa çok mutlaka yazarım, cüz için ♥️♥️🌷

Lna16 Lna16 canım diğer dualarımla birlikte çok olmazsa zikir kısmına katılmak isterim. dualar belli olduktan sonra kesin olup olmadığını bildirsem sorun olur mu

Lna16 Lna16 canım diğer dualarımla birlikte çok olmazsa zikir kısmına katılmak isterim. dualar belli olduktan sonra kesin olup olmadığını bildirsem sorun olur mu
Tabi ki canım păreee yazacak zikir felan cüz okumayanlar için mutlaka haberdar ederiz 🥰

Lna16 Lna16 Ramazan ayı icin bende bir cüz isterim.🤩

Sen cuz listesini yaz şimdiden isteyen aliversin kalan olursa bir daha aliriz.:duduk:

X