3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Merhaba bendede yeşil kahve var fakat Türk Kahvesi gibi pişirince çok iğrenç oluyor içermiyorum suya katın demişsiniz nasıl oluyor o nekadar suya nekadar yeşil kahve katmam gerekiyor ☺ cvp verirseniz sevinirim

ben sabah domates salatalığımın üstüne döküyorum zeytinyağı öğlende salatama karatay yağ yağı yakar diyor hatta ekmek yemeyin ama yerseniz de bol tereyağlı yiyin diyor :)

Merhaba bendede yeşil kahve var fakat Türk Kahvesi gibi pişirince çok iğrenç oluyor içermiyorum suya katın demişsiniz nasıl oluyor o nekadar suya nekadar yeşil kahve katmam gerekiyor ☺ cvp verirseniz sevinirim

60gr suya 2 cay kasigi kaip iciyoruz :)
ben sabah domates salatalığımın üstüne döküyorum zeytinyağı öğlende salatama karatay yağ yağı yakar diyor hatta ekmek yemeyin ama yerseniz de bol tereyağlı yiyin diyor :)
evet canim yag sart. karatay mantikli bi diyet ama orda tatliya hic yer yok.ben yapamam oyle tatlisiz dayanamam. hatta bazen pasta falan da yiyodum ben. karataya gore intihar o

evet canim yag sart. karatay mantikli bi diyet ama orda tatliya hic yer yok.ben yapamam oyle tatlisiz dayanamam. hatta bazen pasta falan da yiyodum ben. karataya gore intihar o
ben de uzun süre tatlısız kalınca saldırıyorum sonra.. karatayda meyve bile zehir..

ben de uzun süre tatlısız kalınca saldırıyorum sonra.. karatayda meyve bile zehir..
evet kratayin dedigini yapmak neredeyse imkansiz. uzun sureli kimse yapamaz.her sey yasak. bayramdan bayrama baklava yeyin.tum sene tatli ihtiyacinizi gidersin diyor.kimse dayanamaz o kadar. 100 degil 60 yasina kadar yasayayim ama istedigim gibi yasayayim :)

Kizlar ekmek yedim sabah ama bol Tereyagli yaninda zeytin yumurta bugun yedim 15 Kb yapti
Bide bitter cukalatmi yedim tartim 8 kb
Oglen tavuk sosis yicem
Ogleden sonrada salatalik kucuk 4 kb
Aksama bakicaz artik
Aksamlrida bi kasik mayonez yicemm zeyti'yagda icebilirm

1 dilim ekmek 2 haşlanış yumurta 3 yeşil zeytin beyazpeynir 1 dilim salam ve közlenmiş patlıcan yedim.

1 dilim kepekli ekmek 12 ken 1 dili francala 11 kepekli daha az olmalı diye düşünmüştüm.

fat secrette 1 dilim buğday 23.6 beyaz ekmek 12.65 ...kepekli 12.26...çavdar 12.56.tahıllı 12.06...kızarmış beyaz ekmek 11.97 köy ekmeği 46.1...uno tost ekmeği 2 dilim27.25.

Herkese merhaba iki gündür tüm yazılanları okudum pegasus öncelikle seni tebrik ederim keşke ben de senin gibi irade li olabilsem kendimi bildim bileli Kiloluyum sadece evlendigim de 60 i gorebildim doğumdan sonra 800 im iki üç aydır emzirme yi bıraktım 75 e inebildim yardıma ihtiyacım var çok bunaldim

ben 1 ay yaptım canım 3 kilo falan verdim galıba ama sabahları ekmek yemeye başladım hemen fazlasıyla geri aldım ekmek tatlı meyva bile yok 2 öğün çok zor bizim diyet süper iyi ki varsın :)

canım sende katıl aramıza birlik de zayıflayalım :)

kahvaltım
kırmızı domates :3,92
salatalık : 1,51
yeşil biber :0,93
beyaz peynir k.k kadar :1
sosis : 1,98
haşlanmış yumurta :0,56
öğlen yemeğim
marul : 3,12
ton balığı : 0,7
şuan şekersiz türk kahvesi içiyorum yanın da dün akşam gördüğüm bitter çikolata 10 gr oda 5 puan
toplam :18,74 puanım olmuş :)))
akşam da mı salata yesem ki 20 puanla kapatsam günü :)

gel sen de basla bu diyete, cok iyi zayiflarsin.bak sninle ayni kiloda olanlar 69 u goruyor nerdeyse

ben bu karatayi sevmedim aslinda.bi insan hayati boyunca mutsuz olur oyle yasarsa. ben yazin istedigim kadar erik yemiceksem,cilek yemiceksem,cikolata gibi guzel biseyin tadini bilmiceksem,pasta,borek gibi seyleri yemiceksem,yazin dondurma gibi harika bi tadi alamicaksam,mutsuz olurum. hemde cok mutsuz olurum .ruhen cokerim ve bence erken yaslanirim.ben baktim,ender sarac,kubilay falan hepsi karsi o diyete.hem kadinda para var her aksamkuzu pirzola yiyor(kuzuya hic kiyamam, o yuzden asla yemem. yiyenleri de anlamiyorum. yasam haktir. onlar da az bir az yasamak zorunda. sutten alip kafasini ucuruyolar). her seyi organik kadinin. e tabi para cok. etin kilosu kac para arkadaslar. her gun 4kisilik ailede etyenile bilirmi.tavuk bile daha zararli.yumurta ve kuzu yiyin diyor.bence patlar bu diyet yakinda.vucudumuzun her seye ihtiyaci var. her seyde bilmedigimiz vitaminler,minerallar var. her seyden yiyecez ama azar azar.
hani derler ya her seyden yiyin ama az az yiyin. aha da bu diyet aynen oyle. ben diyet yaptgim sirada yeri geldi doritos da yedim. canim ne cektiyse. puanin kadar ye iste.kesinlikle o kadar fazla et falan zarardir diye dusunuyorum

Tsk ederim samimiyetiniz için dün biraz denedim aslinda yumurta yedim aciktıkca akşam köfte yedim çikolata ve bisküvi kaçamağı yaptım keşke yapmasaydim75.200 dum dün bugün 74.900 um ins başarılı olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…