3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Tebrik ederim Hırs motivasyon herşeyiniz zaten Ümit ediyorum hepimiz sağlıklı kilolarımıza bir an önce ineriz

Herkese günaydın .En erkenci benim galiba .ama çok zor kalktım kızımı okula bıraktım,tempolu yürüdüm.Şimdi kahve keyfi,ben öyle erken kahvaltı etmem.11 12den aşağı.sabahları tek derdim kahve,kahvaltıya kadar 3 4 fincan götürüyom valla.

çok geçmiş olsun canım. benim aklım hep sende. tansiyonun çok yükselmişti. tansiyon yüksekliği ve mide bulantısı beni korkuttu. başın ağrıdığı için çıkmadı tansiyonun bence. tansiyonundan başın ağrıdı. geçende öyle yazmıştın. tansiyonun inip çıkması hasta gibi eder insanı. 2 çocuğun var bir de. Allah kolaylık versin sana. Kardiyalog ve Nörolog'a görünmek gerek acilen. bugün gidiyormuşsun gerçi. Canım inşallah güzel haberlerle dönersin. Sağlık gibisi yok gerçekten. az bir başın ağrısa bütün gününü etkiliyor. sana ailene ve yakınlarına biz de bol bol sağlık diliyoruz.

diyetkolikte 3,7 diyor 1 avuç için ama biz fazla olanı dikkate alalım canım:)

hoşgeldiniz. tere ve rokanın değerini bilmiyorum ben de yiyorum. dün gece etin yanında bolca tere yedim gitti :)
etten aldığımız asiti yeşilliklerle nötürlemeliyiz.
bizim ailede de şeker ve kalp var. annem şeker hastası. bir akrabamızı 38 yaşında kalpten kaybettik.
o nedenle sağlıklı bir yeme şekline ve hayata geçiş yapmamız gerek. benim de hamileyken şekerim çıktı. aday adayıyım yani. o nedenle dikkat etmeliyim.

üzülme canım. +300 kabızlık için normal. z.yağı işe yarasın belki de -600 olucan kimbilir:)

uyanır uyanmaz acıkmayanlardanım ben de. 2 saat geçer öyle acıkırım. ama bu sabah eşimle kahvaltı yaptık. oğlumu uyandırıp okula bırakıp işe geçicem. o nedenle kahvaltımı yapıp gideyim dedim. sonra işte diyete uygun yiyecek bulmak zor oluyor.
aç karına 3-4 fincan nescafe mi içiyorsunuz? çok değil mi?

günaydın kızlar
bende pazartesi başlıycam demiştim ama bi türlü başlayamadım.tam anlamıyla sadece dün yapabildim.sabah tartıda -900 gördüm
yanlışmı gördüm acaba diye tekrar tartıldım sonuç yine aynı. :) accaaip mutluyummm

Sabahları kahve keyfi beni en mutlu eden şeylerden biri.Kahve, sigara fox haber ve bilgisayar.Ama ben türk kahvesi çok nadir içiyorum.gün boyunca başka kahve içmiyorum .Sadece sabahları.Yalnız buarada 2 gündür wc çıkamıyorumve bu durum kötü.

Tebrik ederim Hırs motivasyon herşeyiniz zaten Ümit ediyorum hepimiz sağlıklı kilolarımıza bir an önce ineriz
canım günaydın üzülme vücud direniyor sen aynen devam et direnç kırılınca - göreceksin :)

günaydın canım -900 bende görmüştüm 1 günde aynen senin gibi oldum 3 kere tartıya çıktım yanlış mı diye :))

günaydın kızlar az önce tartıldım.dün 68.2 düm.bu sabah 67.9 gördüm.ama ben bu hafta 67.9 ü gördüğüm için yeni bi kilo kaybı görmüyorum.yanlız dedimki ya bide kıyafetlerimi çıkarıp tartılıyım.oda ne 67.5 dedi tartı .yani üstümdekiler 400 gr mış. :)
dün yediklerim
125 gr kaşar 2.12
2 yumurta 1.12
1 kalper 2
98 gr salatalık 2.16
5 zeytin 1.38
çorba 6.67
salata 5
3 zeytin 0,65
bal kabaklı puding 12.11
100 gr balık 0
50 gr ceviz 6,86
50 gr portakal 5,88
50 gr yoğurt 2,33
2 yumurta 1,12
100 gr sucuk 0,5
mayonez 0,07
toplam 49,97
tam sınıra gelmişim yaa :)

hepinize günaydın kızlar dünü ilk defa 35 puanla kapattım genelde 50 yada biraz geçerdi dün 3 km yürüyüş yaptım sabah tartı da hiç oynama yok sabit kalmışım vücut direnişe geçti galıba ama bende direniyor kazanan ben olacağım adet olmak için ilaç kullanmıştım bitti adet olacağım diye belki de oynama olmadı

hoş geldin canımm..
bence yeşillikleri yemeye devam etmelisin , puanları çok fazla değil.. bol c vitamini alıyorsun böylelikle
kabızlıktandır o.. sen yılma devam et.. yulaf ezmesi veya yulaf kepeği ye süt veya yoğurtla birlikte..
kahve ben de çok seviyorum , normalde 3 kupa içiyordum ama emzirdiğim için sadece 1 taneye izin var.. peki sade mi içiyorsun , şeker, süt vs kullanıyr musun .. onlar etkiliyor diyeti..
ben ve Valentina 38 yaşındayız. bir de 18 yaşında hisseden 38'lik Baby miz var. günlere gidiyor hep
diyete gel diyoruz gelmiyo
ben de 1 yaş ufakım sizden ablalarrım benimmmmm...
harikasın bebeeeemmm.. hadi devam o zamaaannn
bence diyetle birlikte sigarayı da bırakmayı düşünmelisin...inan vücuduna bundan daha iyi bir hediye veremzsin..
ben de fox habeciyim sabahları...
Gunaydinnn kizlar sonuc -0,100gr eksik tartida yani sabitim 2 gun once verdm aldm sa de ce 100gr verdm napcam ben bole
ben de dün nerdeyse bırakacaktım aynı senin gibiydim.. cumadan beri aynı kilodaydım ama bu sabah -300 görünce yeniden umutlandım bakalım
muhtemelen ondandır tatlım.. sen diren , kazanacaksınnn, acı yok rocky..

kilo vermekte zorlanan arkadaslar, yag tuketmiyosunuz ondan. bain her yag olmaz. zeytinyagi vve ya tereyagi olacak. tereyagini mutlaka tuketmek zorundayiz gunluk. canan karatay da aynisini soyluyor.aycicek falan hikaye. bagirsak calissin istiyosaniz gunluk 1,2 kasik kullanin. yemeklere katin.haslama nereye kadar arkadaslar olmaz oyle
yni gelen arkaaslar hg :)

Valla yeşiliği kesemem .Domates ,salatalık onları kesebilirim ama roka,tere maydonoz ,hersabah yıkayıp tabağa koyarım yanınada limon.Eşim le beraber gelir ,gider onu tüketiriz.Benim öyle tatlıya düşkünlüğüm yok.Belki bu yeşilliklerle 50 yi yakalayamam .60 dayanırım.Zaten öylede hızlı kilo takıntım yok.Ama zayıflayabilceğimi biliyorum.Sporlada desteklersm.sıkılaşırım.Zaten aldığım kilolar en çok sırt,omuz ve göğüs kısmıma yerleşti.Buarada bu saat oldu birşey yemedim.Çalışanların işi zor valla.Allah kolaylık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…