3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kesinlikle haklıısn canım ya çok mutsuz oluyordum bende herkes yiyordu ben bakıyordum yaşam tarzımın o değil yani sürekli öyle beslenmez bir insan bizim diyet harika iyi ki rastladım bu topiğe iyi ki açtın canım bide bişey daha sormak istiyorum sana hazır yakalamışken :) geç saat yediğin oldu mu 9-10 gibi mesela puanın dolmamışsa istediğini yedin mi hiç akşam o saatlerde

canım eğer yiyeceklerini önceden planlarsan çikolata da yiyebilirsin bisküvi de. böylece kaçamak yaptığınuı düşünmezsin

e tabiki canim yedim. mesela ben eskiden gec saatlerde yiyen birisiydim.gece 3-4 gibi 1 butun ekmek arasi kofte yapip yerdim.simdi birden bire bi insana 6 dan sonra diyemezsiniz.eziyet olur, cunku gece garnimiz guruldamaya baslar..ilk yaptigimda cikolatami yemezdim 25 puan birakirdim kendime. gece garnim gurladiginda 25 puanimi cikolatamla tamamlardim. cekirdek falan citlardim. yavas yavas gece 3 u yaptim gece 12 falan en son saat 10 da durdum. vucut alisiyor bi sure sonra. simdi saat 10 gibi acikirim ben cay falan iciyorum. yatiyorum. ama cok oldu benim gece yedigim. bazen erkek arkadasimla cikardim. gece 11 falan, onlar balik raki falan soylerdi , ben kebap soylerdim zero cola, viski falan bunlar 0 puan zaten. gece kabapimi yerdim gelirdim eve. yavas yavas insan artik kendi vucudunu taniyor.neye nasil tepki verecegini biliyor.benim vucudum kisin cikolata, yazin dondurma yemezse cilgina donuyor. insan kendini kisitlarsa, cok fazla hucum eder. diyetten kenar bisey yiyince,amaaan nasilsa bozdum deyib evde ne var ne yok yer. ancak bi diyette zaten yedigimiz icin sorun olmuyor

kizlar bi de menulerimden birini paylasayim. mesela sabah cikolat snikers 25 gram yerdim. oglene dogru acikiyosun anca. cikolata iyi gelir.oglen 300 gr lahana sarmasi. 300 gr bildigin yarim kiloya yakin yani cok fazla(yapilisinda kiymaya 2 sogan ve 2 kasik pirincle yapardim.tum tencereye). aksama dogru da 50 gr elma yemistim. bu 50puana yakin birpuan ve gunluk 500 kaloriye yakin kalori yapiyor. hem kalorimiz dusuk,hem kb miz,hem de tok tutuyodu. ayni anda hem tatli, hem sebze, hem meyve almis oluyodu vucut

GENELDE HEP DERLER YA SAAT 19 DAN sonra yemek yemeyin diye onun için merak ettim demek ki öyle bişey yokmuş puanın varsa ye :)

ben öğlene kadar sadece çikolatayla duramam canım sen iyi dayanmışsın :)

Kızlar bir şey soracam
Bazı paketlerin arkasında şöyle yazıyor 100 gr da
Karbonhidrat 11
Şeker. 5
Şimdi biz bunun sadece 11 olarak mı hesaplıyacağız yosa 16 olarak mı hesap yapacağız

Kızlar bir şey soracam
Bazı paketlerin arkasında şöyle yazıyor 100 gr da
Karbonhidrat 11
Şeker. 5
Şimdi biz bunun sadece 11 olarak mı hesaplıyacağız yosa 16 olarak mı hesap yapacağız
karbonhidrat yani 11 olarak hesapla.. şeker ve başka maddeler örneğin, nişasta vs toplamı karbonhidrat yapıyor..

Kızlar öğlen kahvaltı niyetine 1 yumurta kk peynir 5 tane zeytin 2 ince dilim kizarmis kepek ekmeği yedim akşamda somon la ziro icicem umarım doğru yoldayım şimdilik sizin kadar hesap yapamıyorum yazdiklarinizdan yola çıkarak yiyorum

Ah seniiiii düstüm dilineeeee
ay yok kızz, takılıyorum. gülelim moralimiz iyi olsun ki diyetimizden şaşmayalım diye. bak konu yine diyete geldi.

spor sonrası bazen geç yansıyor. kaslar şişiyor mu ne. regl olacağından da olabilir tabüü
ben de 1 yaş ufakım sizden ablalarrım benimmmmm.....
bana abla abbblaaa dediiilerrrr döndüm baktım RESMEN bana dediler

Merhaba bendede yeşil kahve var fakat Türk Kahvesi gibi pişirince çok iğrenç oluyor içermiyorum suya katın demişsiniz nasıl oluyor o nekadar suya nekadar yeşil kahve katmam gerekiyor ☺ cvp verirseniz sevinirim
toz zencefil ekleyip yapın. o zaman içilebilir oluyor.
gel katıl bize, verelim hep beraber üstümüzde fazladan taşıdığımız ağırlıkları

Selam kızlar sabah 69 ile uyandım 400 gr gitmiş gözüküyor.bakalım esas yarın nolacak?
tebrikler canım, yine takılacaktım ama neyse

ben öğlene kadar sadece çikolatayla duramam canım sen iyi dayanmışsın :)

çikolata hızlı yükseltir şekeri ve hızlı da düşürür. hemen acıkırsın. yani bizde böyle işliyor.
ama Pegasus dayanabilmiş. onun bünye farklı çalışıyor zaten. gece de yiyor çaklıtları ama yine kilo veriyor
ben yesem +2 kg olarak yansır yaaa

1 yumurta 0
5 zeytin 1
kk peynir 1 olsun hadi
Ekmeeeekkkk .... geeeldik zurnanın zırt dediği yere ekmek diliminin gramına bağlı puanı.
(ben eskiden incecik ekmek dilimlerimi 12 puandan hesaplıyordum meğer 42 gram geliyormuş her biri.
20 gramı 12 puan. var gerisini sen hesapla benim elim gitmiyo hesaplamaya)
somon 0
zero 0

toplamda ekmeğin eğer 42 gr * 2 adt.=84 gram ise 84*0,6= 50,4 puan sadece ekmekten geliyor.

karnıyarık pişirdim yoğurtla yemeyi düşünüyorum.puanı kaçtırki.geç kahvaltı yaptım.akşamüzeri falan hiç yemedim.bir bardak zero içtim.tuvalet olayı kötü yalnız .ilkdefa böyle oluyorum.kayısılı form aldım içtim.bıu çaylarada puan koyacakmıyız acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…