3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Hoşbulduk canım ben ne aldıysam hamileliğimde aldom aslında 20kg da alınırmı be kardeşim
Hamilelikte alınan kilolar 1 2 yıl sonra gidiyor inanın.Ama 40 dan sonra kilo vermek zorlaşıyor ve malum adet azalma menopoz sorunları başlıyor.Kilo almaya ve yağlanmaya başlıyorsun.Ben bu durumdayım.

Biliyorum niyetini canım. Istedigin kadar takılabilirsin hayatım

Hiç ekmek yememek gerekiyor sanırım tsk ederim canım hesas için zaten bu benim fiks kahvaltım böyle devam ederim ekmeksiz

ya ben Öğlen küçük 10 gr bitter yedim 4 gibi başım çatlıyordu hemde açıktım ondan mı oldu ki acaba bugün çok hslsizim bence vücûd direniyor bugün çok yorgunum spor yapamayacağım

Iyi Akşamlar kızlar bugün Öğlen 10 gr çikolata yedim ondan sonra bir halsiz kaldım 4 gibi acıktım 1 paket aç bitir hindi salam yedim 1,5 puan akşam da evde ıspanak yemeği ve eşim çoban salata istemişti bende kendime ayrı ayrı Tartıp Yaptım bugün spor yapamadım çok hslsizim 2,5 lt su içtim şuan ki puan 40 inş böyle kapatırım günü

Iyi aksamlar hanımlar bende bir hevesle cıktım bugun tartiya bir hevesle ama 69 ları göremedim.ilk hafta cok hızlı gitti. Bu hafta yavaslayacak gibi sanki iki gundur aynıyım. Bende 8-5 calistigim icin isyerimde aciksamda yiyemiyorum. Puanlarimin buyuk bir kismini aksam kullaniyorum ancak doyuyorum zaten. Ekmegi de bir ogun olcerek yiyorum genelde aksam ogununde. Ekmek yakıyor bizi zaten.ah bi kesebilsek

Dün rüyamda markette ekmeklere bakıyordum. Bir tanesinin arkasindaki karbonhidrat degeri 0.3 gösteriyordu. O kadar seviniyordum ki anlatamam. Sonra size msj yaziyordum su markette şöyle bir ekmek var diye. Sonra ben ekmegi tartıp yiyecektim ki uyandım rüyamda yeseydim keşke dimi

Nekadar ayrıntılı bir rüya görmüşsün canım işte biz kadınlar diyete taktıkmı takıyoruz taa rüyalarımızda bile araştırıyoruz

hahha kiz oldum gulmekten. bak eger oyle takiyosan puanindan kes 20 puan falan kadar ,ye ekmegini. bak ciddi soyluyorum. neyi cok istiyosan ye onu. ben de mesela cikolatama her gun 25 puan ayirirdim. eger sen geri kalan puanlarla doyacaksan ye ekmegi. kizlar her kes icin gecerli.olcecekseniz yeyin ama. baskullude tarti var , o yuzden hep olcuyor o. vazgecilmez yiyeceklerden vazgecmeyelim. canimiz istiyor ne yapalim artik

Hoşbulduk canım ben ne aldıysam hamileliğimde aldom aslında 20kg da alınırmı be kardeşim
ooo alınmaz mıı.. ben ilkinde 25 aldım , 6 aylıkken diyete başladım 7 ayda verdim hepsini.. ikinci de de 22 aldım.. şu an 7 aylığız 15 i gitti..
vericez inşallah hepsini beraberce
hahhaaaa alemsin

Canim benim ekmege verdigim puan 10u gecmiyor. cikolata da var tabi 3 -5. gerisi sebze yogurt sut oluyor genelde.

Valentinaaaaa nerdesin? nasıl geçti doktor randevuların? nasılsın? güzel haberler bekliyoruz senden

yeni geldim eve kızlar;
sabah erkencikten gittim kan idrar tahlili verip ekg çektirdim, öğleden sonra çıktı sonuçlar,
maşallah domuz gibiyim
(bu arada diyetten önce yüksek olan (220) total kolestrolüm 161 e düşmüş, iyi kolestrolüm referans değerin de üstünde çıktı, böbrek değerlerim nosnormal, karaciğer enzimleri de oyle hemoglabin 14,8)

bu diyetle sağlığınız bozulacak diyenlere başta annem olmak üzere bıdı bıdı konuşanlara tam kapak şeklindeydi,

içiniz rahat rahat bu diyeti yapın kızlar, bende kan değerleri kötü çıkmazdı ama şu an mükemmel çok şükür.
doktor tansiyonu böbrek, hormon veya kolestrolle açıklayamıyoruz ama dedi bi ilaç verdi 20 gün kullanıp şikayetlerimin ne ölçüde azalacağına bakıcaz (annem ve anneannemde tansiyon hastası zaten)

ordan çıktımtee 50 km ötedeki diğer hastanedeki nörolojiye gittim tomografi sonuçlarını almak için, doktor tomografiye baktı temizzzz, hiç bişi yok dedi, ama sen başım ağrıyo dönüyo diyosun dedi, bunun gözle yada kardiyolojiyle de ilgisi olabilir dedi, migreni eeg testinden sonra değerlendireceğiz dedi.

tam hastaneden çıktım saat 4e çeyrek var, eşime gel bi de göze görüneyim dedim, koştum muayene kapanmış, doktoru buldum 50 km öteden geldiğimi söyledim nörolojinin önerdiğini ondan bu saatte geldiğimi söyledim rica minnet muayene oldum, 1 numara astigmatım varmış, bunlar bulanık görmeyle başağrısını açıklar, ama başdönmesini açıklamaz dedi (başdönmesi tansiyondan zannımca)
çıktık gözlüğümü de aldım, hiç kendime yakıştıramazdım gözlüğü ama beğendiğim bişey buldum, çok da içime sindi.

bunun üzerine karnımız açıktı kötü bişey çıkmamasından rahatladık, hadi kebap yiyelim dedik eşimle, kb diyetime uygun kebabımı yedim , pideye mideye dokunmadan,
kendimi bazen terminatör gibi hissediyorum hani onun gözünden bakınca yanda sayılar yazılar falan çıkıyo gördüğü çisimleri analiz ediyo ya, ben de öyle her gördüğümün kb.sini hesaplıyorum, o gün ne yediğimle topluyorum, 50 den çıkarıyorum falan

bu arada bu sabah 100 gr daha vererek 70.7 oldum

benden haberler böyle kızlar, şimdi siz neler yapmışsınız okuyayım, artık gözünü formdan azcık ayırınca 2-3 sayfa ilerleyiveriyor yahuuu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…