3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kizlar bazen arkadaslar yaziyor, regl odlum bozdum diyeti,davet vardi bozdum diyeti. ben 38 derece atesle vazgecmedim diyetimden,bogazim o kadar sisti ki tatli diye ilac almadigimi bilirim.baska yolla halletdim bi sekil. yani insan karar verdiyse ,devam etmeli. cok hastayken bile diyete uygun yedim icntim ben.hastaligin arkasina siginan cok oluyor. beynimizin bizi kandirmasina izin vermeyin sakin. once her sey karar vermekte. bu seyi ne kadar istiyosun?mesala bi manti yemek mi sizi daha mutlu eder yoksa aynadaki vucudnuz mu?manti tuvalete gitcek 1 gun sonra,ama vucut her zaman kalicak. once ne istedigimizi ogrenelim. bizi en cok ne mutlu eder? sisman ama mutluysaniz sorun yok. mutlu degilseniz sonuca ulasmak icin cabalayalim

kızlar tarhana çorbası yapıyorum, 1 yemek kaşığı kuru tarhanayla anneannemin yaptığı, 1 yemek kaşığı kuru tarhana kaç puan bulamıyorum:/

Benide araniza kabul edermisinizzzz?diyet yontemlerini okudum,hatta iki ay dukan diyeti yaptim et tavuk hastasi biri olarak hic zorlanmadim ama yukaf kepegi beni bitirdi mecburen birakmak zorunda kaldim ve verdigim 12 kiloyu hooopp geri aldim3 aydir kendime gore proteini bol diyet arayip durdum en sonunda buldum

aramıza hoşgeldin canım bol şans hemen mutfak tartısı al canım )

çok doğru yazmışsın canım bende grip olunca dayandım meyvaya kilo aldım dikkat edebilirdim ama bol bol yedim sonra şiştim şuan iradeli bir şekilde devam ediyorum çok şükür )

Merhaba kızlar bugün eşimle avm ye çıktım gezmeye Hamburger yetine ızgara köfte yedim 10 orta boy yanına Göbek salatası kıvırcık ve kırmızı lahanalı ve light kola içtim bugün toplam 44 KB diyor ama avm de çok gezdik Akşama yemek düşünmüyorum mutfak tartısı çok baktım aparatı çıkan king marka var onu almayı düşünüyorum sizler nasılsınız bakalım )

selam kızlar, iyi pazarlar yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
ben de 4-5 günlük aradan sonra (diyete ara vermedim, kk'ya giremedim) yine sizlerleyim efeniim
k.validem geldi, regl oldum, süpriz paket geldi eve-hamurişi dolu-, yemekli düğüne gittim vs. amma velakin sadece tadına baktım ve bıraktım.
bu sabah tartıya çıkarken "Allahım n'olur 71 lileri göreyim" dedim. Vee azıcık ucundan gördüm
71,9 çıktım bu sabah yani 4 kilo vermiş oldum başladığımdan bugüne.

selam canım, ben de bugün tartı baktım. ama gittiğimiz grossmarkette tanımadığım bir marka vardı almadım. yarın koçtaş tan alıcam artık. king ya da sinbo ne çıkarsa bahtıma

hiç bozmadım kendimi tebrik ediyorum. kendime inanamıyorum. maşallah bana
yaşayan biliyor işte, beynimiz; izin verirsek her zaman bir bahane buluyor diyeti bozmak için. o nedenle tuzaklarına düşmeyelim arkadaşlar
aynada karnımı küçülmüş görmek beni çok mutlu etti. bir de selülitlerim azalsa,
basenim erise tam süper olacak.

aramıza hoşgeldin,
birşey merak ettim. geri kilo almanıza ne neden oldu?

regl dönemimde de dikkat ettim. zaten regl bitimi diyete başladığım için sonraki regl gelene kadar yeme düzenimi diyete göre ayarladığımdan tatlı ihtiyacı vs olmadı.

pegasus sen az mı yiyordun çok mu yiyordun 0 puanlılardan? mesela ben 5-6 yumurta yesem günlük sucukla falan olur mu? ekmek falan yemek istemiyorum hemen doluyor onsuz da doyamıyorum (

canım ellerine sağlık tebrikler bu hafta birinci sen ikinci ben mi oldum şimdilik
ben de kendim oldum sanıyorum. 2. kim bilen var mı :)))))

ekmeği tamamen bıraktım..
genelde 2 -3 e kadar açlık hissetmiyorum önceden ekmek vs de yediğim halde 11 de acıkıyordum
senin yaptığın bu tespiti eşim de yapmış. ekmek yediğinde daha çabuk acıkıyormuş. ekmeğin glisemik indeksinden kaynaklanıyor.

benim reglim çok normal geçti. ama geçen hafta olacakmışım gibi belirtiler oldu. ha oldum ha olacam derken cuma günü olabildim. ( aslında normal zamanında geldi) ağrı, mide bulantısı olmadı. Perşembe günü tam gün neredeyse hastanedeydik o nedenle başım ağrıdı. ertesi günü de regl oldum.

kızlar fat secreta yazdım bugün kalori 2500 kb puanım 25 bu kaloriyle verilir mi ki kilo??
Hata nerde bilmiyorum sa
şeker kullanmıyorsun değil mi çaya kahveye bitki çayına vs? Bir de yediklerinin kalori değerini de hesapla istersen.
yüksek kalorili ise ondan gitmiyor olabilir. bak yukarda Vodasu'nun 25 kb si 2500 kalori olmuş. kilo vermek için 2500 kalori yüksek. Valentina'nın paylaştığı linkte de yazıyor bu.

Kizlar guzel haberlerimmmm var, bugun bana hic olmayan bi jeanimi denedim, olduuuu, hem de gayet guzel oldu, Kayinvaldeyi 3 kg vermis olarak mutlu mutlu gonderdik...Valentina da simdi Gripin konserine gidiyooooooor
K.validene maşallah, sana da canım. en güzel motive kıyafetlere sığabilmek. ben dün düğün için elbisenin içine girdim ama çok oturdu diye geri çıkardım. keşke daha önce keşfedip başlasaydım bu diyete.
diyetteyimben abla nerelerdesin sen ya sensiz TADI çıkmıyor buranın

geldim geldiimmmm canım nasılsın? nasıl gidiyor? senin eliptik bisikletin ayakta sürülüyor ya basenlerine etki etti mi, inceldi mi? ben de mi alsam diyorum. geçenlerde bir tanıdıkla karşılaştık. tanıyamadım kendisini. o da diyet yapıyormuş ve spora gidiyormuş. ama direkt yüzden vermiş. çok kötü olmuş bence, hasta gibi. diyor ki oturularak sürülen bisikletler basen yaparmış. spor hocası demiş. en fazla 15 dk sürmeliymiş. ben bundan 4 sene önce - hergün 1 saat bisiklet sürcem diye kendime söz vermiştim- gecenin 2 sinde bile bisiklet sürerdim. şimdi basenlerim sert, kaslı basen mi yaptım ne nasıl gitcekler yaff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…