3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

iyi bak dayanabilmissin. ama artik hic kacamak yapmicaz. az dayanip guzel kilolar vericez ::))))

5 km çok iyi canım köpeğinin cinsi ne

ahanda benim kopek :))))))) asigim buna ben asikkkkkkk
canm okudum ben cok guzel yazilmis. bak ne guzel spora bile gerek yok :)

kizlar valentina arkadasimizin linklerine tiklayalim okuyalim . bakin aynen benim gibi spor yapma diyo yazida da. cunku biz protein aliyoruz ya, yag yakiyoruz. yaglar kasa donusur spor yapinca. vucudumuz kas yapmaya meyilli cunku bu diyeti yapinca. zayif olup kas yapmak isteyene musait tabiki. spor yapinca yaglar kaliyor,kasa donusuyor,dogal olarak kilo veremeyoruz. bak seyda coskun da spor yapmaz. vucudu ne guzeldir. sadece yuruyo o da. gun icinde yaptigimiz her haraket aslinda bizim icin spordur
2 haftada 1 kb alin demis istediginiz kadar. onu ben de yazmistim.ama ben yine de gun olarak degil de , ogun olarak alalim derim. oglen ogunumuzu doyunca kb den alalim.ekmek yiyelim,lahmacun,pizza,pasta. her sey yiye bilirsiniz. akliniza gelecek her sey.ama unutmayalim sadece 1 ogun. ben pazarlari yapardim bunu.disari ciktigimda, dogum gununde.yani kullabileceginiz zamani siz secin. ve buraya yazin o kacamak ogununuz ne oldugunu,ertesi tartiya yansiyip yansimadigini.zaten 2 haftada 1ogunluk kacamak sizi esas kacamaklardan koruyacak. caniniz cekmeyecek.
aldigmiz ilaclar varsa, tatlilik tadi geliyosa bakin kb sine. cnku benim bogazim agridiginda strepsils honey and lemon alirdim. kb sine internetten bakmistim 1 kapsulde 3 kb vardi. ben gunluk 5,6 tane aliyodum. baya kb yapardi

Günaydınnnn
Dünkü KB puanım 40 aslında 25 ama dün iki Çatal pilav yedim Ve 15 hesapladım
Ve bu sabah tartıda 73.0 gördüm
Bu diyeti bize tavsiye eden Pegasus sana çok teşekkürler
İnşallah bu şekilde kilo vermem devam eder

selam hanimlar, mutlu pazarlar dilerim
dun dardita -0.900 gr gordum cokda guzel oldu
dun yediklerime dikkat ettim de fakat adet oldum ben aksam bugun de tartida ayniyim sizce normal mi ayni olmam kilo almadim o guzelde gram da oynamamis
adet doneminde siz neler yediniz kilo verdinizmi ??

Canim,benim adet donemim bitmek uzere ayni sekilde beslendim, canim tatli istedigimde sadece 1 bardak zero ictim, o da 1-2 gun tiplam 1 lt olmamistir. Adet olmadan once 71.2 idim, bu sabah tam 71 ciktim, insallah yarin tamamen bittiginde Tarti daha da duser, tartidaki artiya aldanma canim benim tarti 800 gr a kadar artti.bu donemde aynen devam et canim tatli istegini de zero gibi 0 kb seylerle gecistirmeye calis

Çok güzel yazmışsın canım ellerine sağlık o zaman ben eliptik yağmayayım yürüteyim

Günaydın kızlar hepinize iyi pazarlar ben bugün aynıyım 65,2 çıktım bugün KB düşük tutacağım yarın inş 64 rakamları. Görürüm sabah kahvaltım 1 tava da yumurta 10 yeşil zeytin 2 kibrit kutusu peynir 2 orta salatalık 1 tane yeşil biber tost makinasında kızarttım toplam 19 KB galıba öğlene ve Akşama ton Balığı Yada haşlanmış tavuk yada salam falan yerim herhalde

zor kilo veren arkadaslar. ek olarak bunu kullana bilirisiniz. arastirin internetten. ben cok duydum zayiflattigini.kadin rekorumu kirmis

Aysel Şahbaz Hanım paylaştı:

Kemal bey RABBİM razı olsun sizden inaninki bu aldınız dualar Ahirretiniz ve bu dünyada size yeter. insanlara faydalı olmak herkese nasip olmaz. Diyetle ve karbonatla birlikte 1 ayda 18 kilo verdim saglıgım yerinde geldi Şükürler olsun RABBİME agrılarım ilk günde geçmişti Kemal bey okadar sevicliyimki bu mucize daha 30 kilo daha varen önemlisi kanım çok düşüktü demiir depolarım 5di şimdik 17di bu mucize degilmiiiiiiiiii çok sagollun RABBİM yardımcınız olsun dua ile

kendime güvenim geldi hayata yeniden geldim hatırlarsanız ilk yazdımda size ne kadar caresizdim yürüyüş bille yapmadım durdum yerde verdim kilo vermem durunca yürüyüş yapacam hep yagdan gitdibuda çok önemli yagdan gitmesi kasdan gitmedi kilomu yayınlamayın şubatın 16 sında başladım ilk hafta 5 kilo gitdi karbonat içmeyen 22günde 5 kilo verdiler ben karbonatla .. kilodan .. kiloyum bügün tartıldım yagdan gitmiş KEMAL BEY ÇOK TEŞEKÜRLE

kızlar sayfayı kopyalayıp yapıştıramadım ama adresini kopyalıyorum, diyetimizle ilgili faydalı bilgiler var, okumanızı tavsiye ederim.
http://www.bodytr.com/2015/01/dusuk-karbonhidrat-diyeti.html

paylaşımlarına biraz göz gezdirdim çok güzel Paylaşım olmuş fırsat bulunca Detaylı okuyacağım

süper yaa harika bir yazı olmuş biz senin sayende vereceğiz bu kiloları Pegasus

zayiflayan her kesten foto istiyorum kizlar. digerlerini motive eder boylelikle. diyetimizle birlikte karbonati da ice bilenler icsin. rusyada meshur bu

karbonattan kasıt suyun alkali seviyesini arttırmak herhalde demi, karbonatın zayıflama da baska bir etkisi var mı acaba
vala bilmiyorum. ama 1,5 litre suya 1 kasik katiyomusuz. iciyomusuz her gun. hafta sonunda diyetle birlikte 2 kati zayiflama veriyomus. kizlar bu kadar zayifladigina gore vardir bi sey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…