3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Günaydın
Dün 40 puanla kapattım.
Bu sabah tartıda -600 gördüm
Şuanki kilom 73.4 ve devam...
Bu gün bende misafirliğe gideceğim inşallah puanı dengelerim

Basgullu, dis bugdayina gitmeden karbini tika basa ozellikle protein agirlikli doldurursan bisey yemeden geri donebilirsin

Slm kızlar. Sabah 69.4 ile uyandım.kabız olmuşum.pek net bir rakam değil yani.
sabah sucuklu yumurta
biraz peynir
5 zeytin
40 gr civar kızarmış ekmek (yemek zorunda kaldım resmen)
Türk kahvesi, yesilcay
toplam 15 diyebiliriz ekmekten dolayı.zeytini 1 saydım.
ekmek arttırdı puanı(

Hafta sonu yediklerimi hesaplamak zor oluyor yaa. Tek başıma değilde ailecek yiyoruz bugün tartamadım yediklerimi
Sabah: kavumalı yumurta domates salatalık bide inceceik bir dilim börek yedim.akşma tavuk haşlayacağım.

kizlarrrrr ama olmuyo boyleee. davetler falan her zaman var. az durun , 3ay boyunca tutun kendinzi.zaten turkiyede millet 16 yi beklemeden evleniyor. yani dugun dernek devamli olucak.tayyip amca da durmadan dogurtuyor. ohoooo daha ne kisirlar, ne dugunler gorecez. o yuzden haftasonu gelince verdiginiz kilolari geri alip, tekrar 1 hafta eziyyet etmeyin kendinize. yani haftaya 2 kilo verip, haftasonu 1 kilosunu geri almak yok.ilerleme olmaz ki ama. ay delirecem. dolma zayif nokta biliyorum bu arada ama dayanmak lazim hadiiiii

Evet örtmenim katiliyorum, dun gece konser boyu esim 4 votka icti, ben 4 yarim sise su, cikista o 30 midye yedi, ben baktim.sabah kahvaltiya anneme geldim, herkes simit yedi, ben kavurmali yumurta,kendime uygun yemek olur olmaz diye ton baligi da almistim yanima, oglen de onu yedim.
Anladim ki ya her an yiyecek zaafiyetiyle gezecegim yada 2 ay daha didimi sikip,omur boyu rahat edecegim.bu diyet benim icin hayatimin tilsimi gibi oldu...cunku ben yiyip yiyip kilo almayan insanlardan degilim, zaten oyle insanlar toplumun anca %1 yada 2sini oluşturuyor,cevremizde kac tane oyle kisi var ki,benim tanidigim 1 mesela..e simdi boyle yaratilmamisiz ama bu isin mucizesini ogrenmisiz, e uygulamazsak yakinmaya da hakkimiz yok.bu formu okutup gene de gidip dayanamıyorum diye ideal kilonuza ulasmadan ekmek, simit börek kek yiyorsaniz, kilonuzdan hic sikayet etmeyin yada uzerinizdeki ataleti atin 50 kbyi asmaan beslenmeye baslayin...ve amaciniza ulasana kadar da hic birakmayin.

Işte şekerim, ömur boyu bu diyeti uygulayamayız.ama ömür boyu ayça kaya uygulayabiliriz.istediğini yiyorsun onda.hadi ona geçek hep barabar

aslina bakarsan 2 -3 ay bi hayatin degismesi icin cok iyi bi zaman dilimi. yani dusunsene yillarin yuku bi anda gidiyor. 30 yilimizin sadece 3 ayi. ne kadar da az aslinda. sen adeti bitir 69 lu rakamlara ulasagindan eminim ben. cok istikrarli gidiyosun.simit falan oyle kolay vezgecilecek seyler degil. ustelik protein aldigin icin sarkma da yasamicaksin.bu ne kadar guzel aslinda. benim aldigim ilk kot sortumu giyince korkmustum,kenarlardan sarkar diye. tas gibi vucut sarkma falan olmadi.zaten spor salonuna gidip, vucudum sarkmadan zayiflamak istiyorum diyince,size verdigi liste agir protein yemek ve spor. hatta bazen protein tozunu ilave ederler.gulben ergene bak. 3cocuk annesi,hepimizden zayif. gerci o kadar zayif sevmiyorum ben ama yani kadin dayandi ve basardi. onun videolarini ac bak. seyda coskunlu programlarini yotubdan bulabilirsin

5. Günüm bugün. Günden güne alışıyorum bu düzene. Diş buğdayında tüm ısrarlara rağmen yemedim. Çatalın ucuyla bir iki lokma aldım ayıp olmasın diye. Sabah 23 puandım. Aksam bir ton balığı yiyip günü bitirecegim. O lokmaları 25 saydım kendime ceza :)

Waw iraden için tebrikler canım

kesinlikle size Katılıyorum kızlar 3 ay ne ki sıkın dişinizi sonra istediğiniz kadar yiyip için )

Işte şekerim, ömur boyu bu diyeti uygulayamayız.ama ömür boyu ayça kaya uygulayabiliriz.istediğini yiyorsun onda.hadi ona geçek hep barabar
Tatlim, bunda sadece 2 yada 3 ay bu diyeti yapacagiz ve ideal kilomuza inecegiz, sonra artik kb nin ne oldugunu bilerek yasayacagiz, ayca kayayi da omur boyu yapamazsin, ama ideal kilona geldin ve hayat kontrolden cikti 1 -2 kg mu aldin, 3 gunde sorununu cozeceksin.ama ayca kayayla yada baska seyle basarili olursan, biz hep seninleyiz, yeterki seni mutlu eden kilonda goruntunde ol biz seni hep destekleriz

Daha önce bu diyeti uygulayan arkadaşlar tarif önerileriniz var mı? Evet seçenekler cok fazla ama bunları bir ana yemeğe dönüştürmekte zorlanıyorum. Puan çok artsın istemiyorum. sadece proteinle de doldurunca mideyi bir noktadan sonra insanın canı istemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…