3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Abla nerdesin sen ya iyi gidiyorsun valla aynen devam)

bu diyet zaten yaglari eritiyor.yani bolgesel diyet icin bire bir. hem yag gittigi icin selulit de bitiyor.sen ideal kilona gelince goruceksin seluletin olmadini

maşallah ne basen var ne karın
Pegasus senin kilo alman nasıl olmuştu? bu fotoğrafa bakınca hep zayıfmışsın gibi hissettiriyor. sanki böyle olan biri kilo alamazmış gibi.
ben kucuklugumden beri hep kiloluydum. genetik bizde. anne ,baba taraf hep kilolu. ilk sayfada fotolarima bakmaniz icin sayfa numarasi vermistim. ordan bakinca ne kadar sisman oldugumu gore bilirsiniz
pegasus sen az mı yiyordun çok mu yiyordun 0 puanlılardan? mesela ben 5-6 yumurta yesem günlük sucukla falan olur mu? ekmek falan yemek istemiyorum hemen doluyor onsuz da doyamıyorum (
ben aslinda yemek cok yemem. tatli yiyodum hep. tatliyi kesince, en azindan kbye gore uyaarlayinca gitti kilolar.gun icinde zaten hamur isi olmadigi surece yemem pek. ama diyet doneminde gune 5 yumurta,sucuklu falan yedim ben. o sorun olmaz. ye istedigin kadar
bsiklet basen yapiyor kizlar uzak durun ben simdi vucut yapiyorum kendime. benim popom yok. popo yapmam lazim kendime. bsiklet acil

kizlar bi de onemli bi konu var. bir sure sonra kilo vermeniz duracak. bu uzun surecek. kiminde 3 hafta,kiminde 1 ay, kiminde 1,5 ay.
bu kirilma noktasidir.kimse diyetten vazgecmesin,hatta bazen 1 kilo alirsiniz bu sure icinde. diyet yapmama ragmen nasil olur bu demeyin. devam edin.eger devam ederseniz vucudunuzun gormedigi kilolara ulasirsiniz. vucut sizinle inatlasacak, alisik degil cunku. tam karar devam edip,bu sureyi atlatmamiz lazim. eger artik kilo vemreniz duruyosa,yazin buraya motive edelimmm

Merhabalar. Bende bugün 72 küsürleri gördüm 1.5 kilo ya yakın gitmiş. Benim zaafım siyah çay. Çok fazla içiyorum bilmiyorum bu diyet icin dezavantaji var mi? Bazen karnımı doyurmak icin bende yumurta sosis peyniri çok tüketiyorum hatta kokuyorum normalde kilo alırım diye yemekten korktuğum şeyleri yiyorum. 1. Ayın sonunu çok merak ediyorum

istedigin kadar siyah cay icebilirsin.tabi sekersiz. tatlandirici kullanabilirsin. gune 20 yumrta yiyerek zayiflayan vardi. internetten arastir. o yuzden korkma. kilo almazsin bu diyetle. sadece puandan emin ol o k adar. bak kilo vermissin bile

istedigin kadar siyah cay icebilirsin.tabi sekersiz. tatlandirici kullanabilirsin. gune 20 yumrta yiyerek zayiflayan vardi. internetten arastir. o yuzden korkma. kilo almazsin bu diyetle. sadece puandan emin ol o k adar. bak kilo vermissin bile
Puanıma cok dikkat ediyorum. cocuklarima yemek pisirirken, pasta kek yaparken surekli karbonhidratla iletişim halindeyim. Kolay olduğunu soylersem yalan olur. Bugun inanilnaz sekikde makarna ve cikokatali kek istedi canim onlara yedirirken. Ama kararliyim tatmamakta. Tadarsam daha cok yeme istegi olur diye dusunuyorum. Motivasyon icin sağol:)

Canım iyi gidiyor bu akşam tartı da aldım )) çok daha sağlıklı olacak canım benim basenler var hala ama inceldi biraz geçen gün arkadaşım kız sen zayıflamışsın basenler gitmiş biraz dedi çok mutlu oldum bende ayakta sürüyorum canım oturunca basen yaptığını duydum

benim popom var bende zayıflasın diye eliptik bisiklet yapıyorum ben sana vereyim biraz )

zaten o dönemi atlatırsak bu iş tamamdır

şekersizse sıkıntı yok brnde Çayı çok severim 1,5 kilo çok iyi canım tebrikler

bugünü 36 puanla kapatıyorum kızlar,
dün annemde olduğum için tartmadan yedim herşeyi, bir de hindistan cevizi diyetkolikte 100 gr ı 6 kb yazıyordu, ondan 100 gr kadar yedim, ama fatsecrete girerken bi de baktım ki 15 kb imiş, yıkıldım resmen...neyse bugün onların telafi etmek amacıyla puanı olabildiğince az tuttum, yarın reglim de bitiyor, umarım kayda değer bi azalış olur tartıda..
çarşambaya da az kaldı listemize dahil olmak isteyenler lütfen bana boy-kilo yaş ve hedef bilgilerini özel mesajla atsınlar, form içinde takip etmek zor oluyor zten baya bi kalabalıklaştık, hatta bi arkadaş yazmıştı, onu not alamadım, lütfen o da özel mesaj atsın

İyi aksamlar hanımlar tartimi aldım vestelin metal olanindan umarım sağlam biseydiryarin hayirlisiyla basliyorum bi kac sorum olucak kendi yaptiginiz ornek menulerinizden paylasabilirmisiniz acaba?

sufle tarifi
  • 3 tane yumurta (yumurtalar büyükse 2 tane kullanabilirsiniz)
  • 50g bitter çikolata 25 puan
  • 50 gr un 35 puan
  • 50 g tereyağı
  • istediginiz tatlilikta tatlandirici
  • yag ve cikolatay tencerede eritiyoruz, unu katip tekrar karistiriyoruz. pismis gibi olunca tencerenin altini kapatiyoruz.diger kapta tatlandiri ve yumurtalari cirpiyoruz. tadina bakalim tatli olsun baya. sonra onu da karistralim terayagi olan kaba. 4 kap cikiyor. firina veriyoruz. sonra 2 kabini yiyebiliriz. 55:2=27 puan yapiyorz. gunluk tatli ihtiyaci icin guzel.ben en az kb li unu 70 olarak buldum.daha az kb li un bulursaniz,daha iyi olur.
  • daha denemedim. tariflerde gordum :))))

Arkadaşlar ben yeni gördüm konunuzu ilgimi çekti ama nasıl bir diyet yaptığınızı anlayamadım bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiye kadar hiç bir diyete tam uyamadım selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…