3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

internette arastir. geri kalan kisimda ben yardimci olurum:)
Selam canım.bu diyetteki puan hesabı ayça kayanın diyeti gibi.beğendim.ben de dahil olmak istiyorum. Çünkü et ve süt ürünlerini çok seviyorum. Bugün kendime bir şeyler almak zorunda kaldım.kabinde kan ter içinde kaldım.sırf bunu yaşamamak için uzun zamandır kendime bir şey almıyordum.bugünkü beni kendime getirdi.biraz daha araştırayım. Ptesi baslayayım diyorum. :KK51:

benim anlamadıgım bu diyette nasıl aç kalmıyorsunuz sürekli yemek yenmiyor 50 puanı gecmemek için 1 ögün yemek gibi bişey bu yada ben anlayamadım :KK70:

benim anlamadıgım bu diyette nasıl aç kalmıyorsunuz sürekli yemek yenmiyor 50 puanı gecmemek için 1 ögün yemek gibi bişey bu yada ben anlayamadım :KK70:
tavuk,et ,balik,yumurta falan hepsi sifir puan. istedigin kadar yiyosun zaten. corbalardan da var sifir puanlik seyler. bi suru sifirpuanlik, doyurucu seyler var:kk77:

Selam canım.bu diyetteki puan hesabı ayça kayanın diyeti gibi.beğendim.ben de dahil olmak istiyorum. Çünkü et ve süt ürünlerini çok seviyorum. Bugün kendime bir şeyler almak zorunda kaldım.kabinde kan ter içinde kaldım.sırf bunu yaşamamak için uzun zamandır kendime bir şey almıyordum.bugünkü beni kendime getirdi.biraz daha araştırayım. Ptesi baslayayım diyorum. :KK51:
hadi bakalim bekliyoruz :kk77:

aa onların üstüne ekliyoruz yani anladımmm :)

Ben bu diyete pazar günü başladım. Yaklaşık 2 aydır diyetteyim, 9 kilo verdim ve sonra durdu kilo vermem. Neredeyse bir aydır hiç kilo veremiyordum. Bu diyete başlayınca 600 gr verebildim çok şükür.
Benim sormak istediğim bir kaç şey var puanı 0 olanlardan istediğimiz kadar yiyebiliyor muyuz? Mesela oturup bir kilo tavuk yiyebilir miyiz? Ben tavuk kanat çok severim derisini çıkarmak gerekir mi yerken? Bir de tatlandırıcının puanı kaç acaba rahatça kullanabilir miyiz? Ben Çayı kahveyi şekersiz içiyorum ama Nescafé sütsüz ve şekersiz içemiyorum.

Benim bu diyete başlangıç kilom 79,8 idi bu sabah 79,2 olmuştum. Yarın sabah tartılınca yazarım. Herkese iyi diyetler yaz gelmeden forma girelim hep beraber.

Ben bu diyete pazar günü başladım. Yaklaşık 2 aydır diyetteyim, 9 kilo verdim ve sonra durdu kilo vermem. Neredeyse bir aydır hiç kilo veremiyordum. Bu diyete başlayınca 600 gr verebildim çok şükür.
Benim sormak istediğim bir kaç şey var puanı 0 olanlardan istediğimiz kadar yiyebiliyor muyuz? Mesela oturup bir kilo tavuk yiyebilir miyiz? Ben tavuk kanat çok severim derisini çıkarmak gerekir mi yerken? Bir de tatlandırıcının puanı kaç acaba rahatça kullanabilir miyiz? Ben Çayı kahveyi şekersiz içiyorum ama Nescafé sütsüz ve şekersiz içemiyorum.

Benim bu diyete başlangıç kilom 79,8 idi bu sabah 79,2 olmuştum. Yarın sabah tartılınca yazarım. Herkese iyi diyetler yaz gelmeden forma girelim hep beraber.
evet derisini cikarmadan da istediginiz kadar yiyebilirsiniz.tatlandirici sifir puan,istediginiz kadar kullanabilirsiniz.kolay gelsinn

Canım senin puan listeni paylaşırmısın googledan bakdım farklı farklı çıkıyor bende 2 yıl önce yaptığımda 4 kg gitmişti 1 ayda sonraki hafta hiç gitmeyince sıkılıp bırakmıştım bizim burda çok ünlü bu diyet artık hazır çikolatasından tut çorbasına kadar satılıyor :KK55:çok kötü tatları var arkadaş yerken tattım insanı çikolatadan tiksindirir :-)

Gunaydin guzel bayanlar 2.gun bildirimimi yapiyorum: -0.5 kg, iki gunde toplam 1.6 kg kaybettim.ilk gun odem de aticaktim zaten,sonuctan memnunum ama kabizlik yasiyorum dun daha az sebze yemistim.is donusu keten tohumu alayim dedim aktarda kalmamis.pegasus sen hic kabizlik cektin mi diyet boyunca, nasil bir cozuk buldun .gunde 0,5 kg versem ooooo ayda 15 kilo yapar.siz deEhaberler nasil kizlar,merakta birakmayin

herkese günaydınnn.bendende haberler iyiiiiiii.
68.2 le uyandım 800 gr gitmiş.ama ben su ödem oluğunu düşünmüyorum.zaten ödem atıcı çaylar içiyorum ve sıkılaştım.adet dönemide değil evelsi gün şımarmasaydım .67 yi görücektim
3 günde toplamda 1 .700 vermiş oldum.benim gibi zor kilo veren insülin direnci olan biri için çok iyi sonuç inşallah böyle devam eder

günaydın kızlar
ben de dün katılmıştım aranıza bugün ilk günüm benim de. Yarın neler olacak ben de merakla bekliyorum. Bugünü nasıl geçiricem bakalım ayak uydurabilecek miyim? bir kaç güne öğrenirim herhalde bakalım. yaramaz, valentina, sebebim aşk ne güzel vermişsiniz kızlar maşallah.:KK9::KK9:
sabah tartıldım 80.6 yım.
kahvaltı da 2 yumurtalı omlet yedim 1 dilim de tahıllı tost ekmeği yedim. 8+1 = 9 puanım var o halde demekki.
pegasus ben dediğin sayfaya kadar taradım ama bulamadım eski halinin fotosunu. ama bu halin çok güzel. hem de 3 ay gibi bir sürede bu hale gelen birini duymak insanınmotivasyonunu arttırıyor.

Ekmegi her zaman kızartmak mı gerekiyor canım, daha çok yemek için yani gram azalıyor mu?
canım kalorisi düşüyor ama karbonhidrat değeride düşüyormu onu bilmiyorum.onu bilen arkadaşlar lütfen cevaplasın.
25 grlık hazır dilim ekmek 10 -15 gr ma düşüyor.bende 1 yerine 2 dilim yiyorum :)

kızlar işyerinde mutfakta yemek hazırlıkları başladı bile. ilk günümde barbunya pilav cacık ve turşu var. hepsi kb si yüksek şeyler ne yapıcam ben? burada mutfak tartısı da yok ki. neyden nekadar yemem lazım ki yanımda getirdiğim armuta ve akşama da azcık puanım kalsın? :KK17:

az önce şekermide ölçtüm açlık kan şekerim 138 civarıydı başlamadan önce bu sabah 94 çıktı inşallah dahada düşer.
dün neler yedim
ceviz içi yaklaşım 100 gr 9
ekmek 10
kıymalı yumurta(az soğan az domates) 3.85
ciğer kendi suyunda pişti her sayfada başka yaıyor.kiminde değeri 1 kiminde 2.60 diyo bende 5 puan verdim
1 dilim portakal 1.1
az yoğurttan ayran 5
yarım çay bardağından az süt 2
gecede 1-2 dilim namet jambon attım azıma acıkmıştım 0.5
toplamda 36.45 olmuşş
dün yediklerim.

kizlar supersiniz.14 sayfayi hemencik okudum.bende 7 sene once 63 simdi 77.8 kilo olan biriyim.iki hemileligimde 93 e kadar ciktim ve cok zor verdim.ama tatliya olan zaafim yuzunden duzgun rejim yapamiyorum.yarin bende basliycam İnsaallah.beni dusunduren bu kalori listelerini arastirip bulmak.okadar vaktim yok .bakalim becericem İnsaallah

canım tebrik ederim ama ben de bir hekim olarak arkadaşlara hatırlatma yapmak istedim
bu diyette 50 gram kh'ı geçmeyecekseniz spor yapmayın ya da hafif tempolu yapın
bir de koruma dönemi sağlıklı beslenme ve spora odaklanın..zamanla sağlıklı beslenme ve sporu da seveceksiniz...

slm kızlar kilo veren tüm arkadaşları tebrik ederim.ben bygün yarı başlıyorum çünkü öğlen günüm var malum kbsi yüksek şeyler olur minumum miktarda tutmaya çalışacağım. yarın full dikkat devam ederim inş. sabah: 6 zeytin 2 minik lokma ekmek 1 yumurta 1 domates 1 salatalık yedim. kb değerim 20 civarı oldu sanırım. 1 orta boy domates 6 kb saltalık 4 kb ekmekte 10 olsun( 2 lokma kaç gram ederki bir mutfak terazisi lazım ) hepinize mutlu günler olsun inş

X