3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Hadi insallah canim, iyi haberlerini bekliyoruz

bende aynıyım canım ya daha düzelemedim daha yeni başladı grip başım çatlıyor
Geçmiş olsun canım benim. Şu hesap yapma işi yordu beni.belli ayca kayaya dönerim.çünkü onda istediğini yiyorsun ama tabi sınırlı bir şekilde .bu diyette daha kısıtlı.bilemiyorummm yaneeeee

merhabalar ..
arkadaşlar yulaf kepeğini yanlış görmüşüm bennnn, 1çk 6,6ymış yaaa,protein sütununa bakmışım..of yandımm ben
ben 1 çorba kaşığı yani 10 gr 4.4 biliyorum.. çok fark yok zaten..
harika gidiyorsun tatlımm.. inşallah ben de vermişimdir.. 2 gündür wc problemi yaşıyorum tartılmadım.. perşembe başlamıştım o zaman bakıcam ne kadar vermişim..
kahvaltıda = 2 haş.yum (0) +az peynir (1) +6 yeşil zeytin (1,5) +4 ceviz ve 20 antep fıstığı (6 olsun) = toplam 8,5

ekmek yemeyince ne çok puan kalıyor geriye ekmek yemeyip meyve yiycem bundan sonra.
aynen ya.. sabah 1 dilim ekmek yiyorum bakıyorum bişey kalmamış akşama
doğum kontrol hapı kullanıyor musun, ona bağlı olabiliyor ..
öncelikle gebelik testi yaptır gebelik yoksa myom ya da polip de olma ihtimali var .. bir jinekoloğa görünmelisin
hiç gitmedim bilmiyorum ..ama pantolon sıkıntı yaratmaz herhalde.. takıyı da sonra götğr bence

dünkü menüm
10:00 2 dilim peynir, 3 çeri domates, yarımdan az salatalık, sucuklu yumurta
16:00 ciğer tava, 1 kaşık pilav
19:00 2 ceviz, 3 dilim muz, 2 kayısı
toplam 1100 kalori, kh değeri 40
su 3 lt

Geçmiş olsun canım benim. Şu hesap yapma işi yordu beni.belli ayca kayaya dönerim.çünkü onda istediğini yiyorsun ama tabi sınırlı bir şekilde .bu diyette daha kısıtlı.bilemiyorummm yaneeeee

hayır olmaz gidemezsin alışmaya başlamadık mı her yediğimizin kb değerlerine.

merhabalar ..

hiç gitmedim bilmiyorum ..ama pantolon sıkıntı yaratmaz herhalde.. takıyı da sonra götğr bence

ilk defa gittim ben de. pantolon ayıp olur ve eteğim yok diye bir elbise giydim ama dizlerimin hemen üstünde. meğer açık olan bütün hanımlar pantolon giymiş. sonuç; dua başlamamıştı gelecekler varmış vs uzayacak diye çıktım geldim.oğlumu alıcam bahanesiyle. kimseyi tanımıyorum. herkes bana bakıyormuş gibi geldi. çok çekinirim öyle ortamlardan

Sizi kırar mıyım hiç canim benimmmbir elimde defter kalem,bir elimde notlar gezmeye devam o haldee

Bayanlar size danışmam gereken bi konu var. Önceki yorumlarda fatsecret diye bi uygulama indirdim demiştim günlük ne yesem içsem yazıyorum egzersiz yazıyorum günlük 2200 civarı kalori almam gerektiğini söylüyor mesela bugün bi egzersiz yapmadım sadece okula gidip gelirken falan yaklaşık 45 dakika yürüdüm günlük yediğim 877 kalori yaktığım kalori 2068 ama bugün aldığım karbonhidrat 113 yazıyo kafam çok karıştı bide akşam 7 den sonra çok acıkırsam yarım tane kepekli galeta yiyorum sizde doğru mu yapıyorum ya da gittiğim yol doğru mu

Merhaba. Bence hamile olma ihtimalin yüksek belirtilerin de var yakın zamanda bi arkadaşıma da aynısı oldu hiç ihtimal veriyordu ama hamile olduğunu öğrendi inşallah vardır öyle bişe :)

50ye tamamlasam mi diye dusunuyorum.
Aksam yemeginde pegasusun onerdigi tavuk ceviz mayonez az maydonoz ve sarımsak karisimini denedim, annem mayonezde cok yag var boyle zayiflanir mi dedi, gorcez dedim ama bakalim yarin sabah tarti nasil olacak,bu arada tabloya bakinca fatsecretten 1300 kalorilik bi diyet yapiyor gibiyim, bu da iyi aslinda, istesrm beceremem, hic yapamadim,ama karbonhidrati 50yi gecirmeyince kaloride 1500u gecmiyo herhalde

Canim 877 kalori alip 113 kb olacak ne yemis olabilirsin cok merak ettim

Baktim simdi 2,5 simirt yesen 113u geciyo bile ama kalori800 civari oluyor,

Canım Bırakma bizi ya AYÇA Kaya diyeti ne duymadım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…