3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

oğlum iyice yumuşak olmayınca yiyemiyor da. her türlü eti düdüklüde yapıyorum nerdeyse.

sen de çok da yağlı şeyler yeme canım, geç saatte de yeme. çikolata da şeker sonuçta, ona da fazla yüklenme.
gerçi tahlillerini kontrollerini de yaptırıyormuşsun ama nolur nolmaz. :KK66:

ben kadınlarda kaslı bacakları seviyorum ama öyle futbolcu falan gibi değil. :KK48:
ya ben zaten yag sevmiyorum. her kes bilir, hep firin kullanirim. o da zaten kendiyagi cikar, kendi yaginda kavrulur her sey. kiymayi mesela yagli alirim. tere yagini bi tek yumurta kirmak icin kullanirim. ama mesela turkiyede yapilan borekleri falan yiyemem ben hic.asiri yagli oluyor.benim damak tadim yagsizlar ve tatlilar uzerine.sigara boregini agzima almistim bi keresinde, yagi damladi, tiksindim o zamandan beri gorunce midem kalkar. bi de ben yemegimi oglen yerim. saat 3 gibi falan. aksama yerim o cikoltayi.cayla acaip iyi gider.tatli konusunda da kaprisliyimdir. illa sutlu cikolata olacak. bitteri yemem mesela. hayatta yemedim. tas gibi yenilmez seyler arasinda, acliktan olsem yemem. ve ya beyaz un tatlilari. ille kakaolu olacak. siyah olacak benim kekim, pastam. boyle simsiyah. browniye bayilirim. yani derler ya siyah beyaz.ortam yoktur. ya hic yemem,ya cok severim. o hic yiyemediklerimi,yoklukta bile yemem. meyveli pasta, sutlu tatlilar gibi. evdeki masa neyse , benim icio da odur.gunlerle kalsa canim cekmez..anormalim bir az :KK70:
benim hayalim hep cin sort, ve uzerine beyaz ti short. vucuda yapisan.cok sexy gelirdi bana hep. zayiflayinca giydim tabi.mini etekler, deri elbisseler. hepsi vucuda yapisan tip seyler. ama bu cin ve uzerinde beyaz takinti olmustu bende :))))

kizlar ben hatirlamiyorum kimin yazdigini ama sogan suyu icen bi arkadas vardi, soganin puanini hesaplasin, cunku cay gibi puansiz degil o. soganin icindeki kb zaten kaynayica suya karisir. benim bildigim 1 bardak 8 puan. icecekseniz puanakatin onu da.yulaf falan hep puan bunlar

bugünümün toplamı= 32,6:KK9:bravo bana :confused:

belki 1 dilim armut yerim az sonra.:kk77:

zayıfladığımı hayal ettiğimde tek düşüncem; bir boru paça kot, üzerinde rahat bir penye ile göbek ve basenimi saklamak zorunda kalmadan gençliğimdeki halime yaklaşabilmek oluyor.

sizin hayalleriniz ne ?
Benim hayalim: kizima lcw den beyaz kelebek desenli kot sort alirken cok begenmistim, kendine de 16 yas bedenini aldim.yazin anali kizli takim giyinmek istune de beyaz bi tisort:KK28:

kizlar ben hatirlamiyorum kimin yazdigini ama sogan suyu icen bi arkadas vardi, soganin puanini hesaplasin, cunku cay gibi puansiz degil o. soganin icindeki kb zaten kaynayica suya karisir. benim bildigim 1 bardak 8 puan. icecekseniz puanakatin onu da.yulaf falan hep puan bunlar
canim o sogan suyunu icen benim reglime hep 15 gun kala basliyorum polikistik over rahatsizligim vardi kistlerimi sogan suyu sayesinde ilacsiz yok ettim..gunu gunune regli oluyorum cok sukur ama 8 puan cokmus yaaaa ama bi iyi kb var bide kotu kb var bence
sagliklu kb daha cabuk vucudda eriyor ama hamur isi cikolata vs kotu kb zor eriyor bunlardan az almak gerek maydanoz bile puani gorunce sok oldum...

canim o sogan suyunu icen benim reglime hep 15 gun kala basliyorum polikistik over rahatsizligim vardi kistlerimi sogan suyu sayesinde ilacsiz yok ettim..gunu gunune regli oluyorum cok sukur ama 8 puan cokmus yaaaa ama bi iyi kb var bide kotu kb var bence
sagliklu kb daha cabuk vucudda eriyor ama hamur isi cikolata vs kotu kb zor eriyor bunlardan az almak gerek maydanoz bile puani gorunce s

Ya kizlar tavugun kendi suyunda az ateste kizarincaya kadar pisirmek 0 mi 8 mi ya, ben gunde 2 porsiyon yiyorum, ondan mi tarti 2.hafta oynamadi.ilk hafta tavugu haslama yiyordum cunku

sagliklu kb daha cabuk vucudda eriyor ama hamur isi cikolata vs kotu kb zor eriyor bunlardan az almak gerek maydanoz bile puani gorunce s
yok ben icmeyin demiyorum. hani hesaba katin.cunku 200 milli bardakta 8 puan.hani hesabi geciyo arkadaslar bazen farketmeden ,sonra kilo oynamayinca uzuluyor,niyeoyle oldu diye. o acidan dedim

aaaa çok şaşırdım. İstanbul da mısın? ben Bursa dayım.
okulu beğendik diyelim de öğretmeni nasıl denk getiricez. iyi bir öğretmen şart. ama onu nasıl araştırıp bulucaz bilmiyorum.
yok canım.biz izmirdeyiz.ben de kafayı yemiş durumdayım.bilemiyorum.öğretmenler yer değistirecekmiş.çogu emekli olabilirmiş falan.çok sıkıntıdayım anlayacağın .:KK43:

bugün kv yemekteydik.. neler hazırlamış .. ben seviyorum diye mercimek köftesi kabak tatlısı vs.. yemekdten sonra 3 çeşit talı getirdi.. hiç tatlı yemedim.. puanımı tam 50 ye tamamladım.. irademe şaşırdı hepsi..

benimki haziran 2009'lu. seneye ilkokula gidecek? seninki?
ilkokulunuz belli mi? ben şimdi bi de okulları araştırıyorum.

Benimki de hazıran :))) ben de okul araştırıyorum halaaaaa:110:

aaaa çok şaşırdım. İstanbul da mısın? ben Bursa dayım.
okulu beğendik diyelim de öğretmeni nasıl denk getiricez. iyi bir öğretmen şart. ama onu nasıl araştırıp bulucaz bilmiyorum.
benim de oğlum nisan 2009 doğumlu :))
bursadayım ben de ..

bugünümün toplamı= 32,6:KK9:bravo bana :confused:

belki 1 dilim armut yerim az sonra.:kk77:

zayıfladığımı hayal ettiğimde tek düşüncem; bir boru paça kot, üzerinde rahat bir penye ile göbek ve basenimi saklamak zorunda kalmadan gençliğimdeki halime yaklaşabilmek oluyor.

sizin hayalleriniz ne ?
ilk hedefim eski kyafetlerimin içine girebilmek (doğum kiolarımı vereyim önce)
ikinci hedefim de kırmızı bikiniiiiiiii

günaydın arkadaşlar bildiğiniz üzere ben ara verdim.böbreğimin ağrısı geçti.ama bugün adet oluyorum.biraz daha kendimi toplayayım inşallah kısmet olursa devam edicem.
bu arada evelsi gün 69.6 düm .bu sabah 68.4 çıktım.dün sebze protein birlikte aldım.yediklerimdenmidir adet oluşumdanmıdır bilmiyorum .
dün yediklerim
sabah yumurta tavasına avucumun içi kadar peynir küçük küçük parçaladım.bi önceki gün fırında pişirdiğim kırmızı ve çarliton biber pişirmiştim.biberleri halka halka doğramıştım. 2 avuçta ondan koydum.üzerine 2 yumurta kırdım.2 dilim ekmek yanına 100 gr salatalık 5-6 zeytin yedim.
öğlen 1 kase hazır knor tavuk çorbasından içtim.1 dilim ekmek yedim.yanına yine yumurtalı peynirli biberli karışım yedim
akşam yine 1 kase çorba 1 dilim ekmek salata ve biraz balık yedim.gecede saat 10 gibi sütlü mistik çay içtim
sababh 1 200 eksik kalktım

X