3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Öğlen
1 yumurtalı 50 gr sucukla yapılmıs yumurta 0 birim
sane kahve 0
10 gr bitter 2,4
kahvaltı ve öğlen toplam 23,4.yuvarlak hesap 24 diyelim.
peki kızlar karnabahar kızarması ne olur birim olarak?

bende bu sabah 1 dilim ekmek 12
peynir 1
domates 6
öğlen 1 lahmacun 24
ayran 5
vay be toplamı 48 oldu bende az yedim diye kendimi avutuyorum tabi eski yememe göre iyi akşama sıfır ürünlerden yersem bu iş tamam tek tek değerlerini bulmakta zor oldu ama alışılır :)

bende bu sabah 1 dilim ekmek 12
peynir 1
domates 6
öğlen 1 lahmacun 24
ayran 5
vay be toplamı 48 oldu bende az yedim diye kendimi avutuyorum tabi eski yememe göre iyi akşama sıfır ürünlerden yersem bu iş tamam tek tek değerlerini bulmakta zor oldu ama alışılır :)
yemek yedikçe öğreneceğiz değerleri alışana kadar böyle gidecek herhalde:)

selam kizlar burasi baya hareketlenmis.bende ayni durumdayim seninkilere ek bide aci cehre cayi aldim dun ve bugun ictim ama bir faydasini gormedim.
pegasus sen yesil kahve icmissin ama icenler cok kotu diyo tavsiye edebilicegin bisey varmi acaba
evet tadi iyrenccccc. baska bagirsagini calistiracak cay falan varsa,onlari dene.normal calisiyosa gerek yok

aksam yemeyim 4 yumurta tereyagina kirdim, uzerine 10 gr kasar peyniri, 100 gr da pirinc pilavi yedim. zero cola. yani puani bi tek pilavdan aldim.20 puan da aksam yemeyim. toplam 40 puanim var. aksama 8 puanlik cikolataya sakladim.yani toplam 48 oluyor

hata var orda.havuc tatli,salatalikla puani ayni olamaz. o blogda karpuz, simit gibi seylerde de hatalar var.daha onceki sayfalarda yazmistim.mantikli gelmiyosa hata var,hata varsa giden kilolar azalir :mad:
uyardığın için sagol canım benim diyetkolik sitesinde de orta boy havuç 4,1 büyük boy havuç 10,1 yazıyor
ya bu arada sen 1 ayda naıl verdin 17 kiloyu ben 5 kilo versm havalara uçarım bugün 60 puanla kapatacağım galıba dayanabilirsem akşam yemeyip 50 puanla kapatabilirim

aksam yemeyim 4 yumurta tereyagina kirdim, uzerine 10 gr kasar peyniri, 100 gr da pirinc pilavi yedim. zero cola. yani puani bi tek pilavdan aldim.20 puan da aksam yemeyim. toplam 40 puanim var. aksama 8 puanlik cikolataya sakladim.yani toplam 48 oluyor
afiyet olsun canım gr nasıl hesaplıyorsun mutfak tartın mı var ?

uyardığın için sagol canım benim diyetkolik sitesinde de orta boy havuç 4,1 büyük boy havuç 10,1 yazıyor
ya bu arada sen 1 ayda naıl verdin 17 kiloyu ben 5 kilo versm havalara uçarım bugün 60 puanla kapatacağım galıba dayanabilirsem akşam yemeyip 50 puanla kapatabilirim
boy olarak bakmayin. benim orta boy dedigim tartida 100 gr cikti.diyetkolige 100 gr yazin 10 puan gostericek. gramla bakin, kesin olsun. kilolarin az gitmesinin sebebi goz karari hesaplar. cunku kesin yapinca cok fazla kilo vermek mumkun.1 puan bile kilo vermenizde etkili oluyor. 50 yi gecmeyin. nasil yaptigimi ilk sayfada yazdim ben. simdi mesela bne 48 le kapaticam gunu.yarin tartidaki farki yazicam. bugun 67.9 ciktim.yarin bildirim yaparim

boy olarak bakmayin. benim orta boy dedigim tartida 100 gr cikti.diyetkolige 100 gr yazin 10 puan gostericek. gramla bakin, kesin olsun. kilolarin az gitmesinin sebebi goz karari hesaplar. cunku kesin yapinca cok fazla kilo vermek mumkun.1 puan bile kilo vermenizde etkili oluyor. 50 yi gecmeyin. nasil yaptigimi ilk sayfada yazdim ben. simdi mesela bne 48 le kapaticam gunu.yarin tartidaki farki yazicam. bugun 67.9 ciktim.yarin bildirim yaparim

evet mutlaka mutfak taritisi sart. dedigim gibi puanlamaya etkisi cok cok fazla,kesin hesaplar yapin

tamam canım çok sagol tartı şart o zaman yarın yaz mutlaka bende yazacağım bakalım :)

k.k..jpg

X