3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kızlar haber vermek istedim. Ben pegasusun yaptıgını denedim. Yani kalori 500 u gecmedim ve oruc oldugum halde kbyi 35-40 larda tutarak bir haftadas tam 2,5 kilo verdim eger oruc olmasaydım daha cok giderdi eminim ama orucvken bu sonuc bile super oyle degilmi?
canim her gun 500 kalori yapma ama, zararlari olur,sacin dokulur. sen 2 gun 500yap mesela 2 gun 1000 yap. 1000 i gecme ama. ayni kiloyu veirrisin bana guven. amma her gun 500 zararlidir. kb yi yine 50 tut onun azi zarar degil,ancak kalorinin azi zarardir. kastan kaybedersin,yag sanarsin. diyeti 1 gun birakirsan hemen alirsin. kalici kilo vermek icin 2+2 yap :)

Arkadaşlar şunu sorcam şimdi karbonhidratı ayarlıyorsunuz ya o sırada aldığınız kaloriyede bakıp arta kalan kaloriyi mi tamamlıyorsunuz. Örneğin diyelimki 100 kaloriyi 50kb hakkımla aldım gerisini kbsiz 400 kalori daha alırım gibi mi? Tabi günlük 500 kalori alcaksak böyle yani örnek olarak diyorum.

Arkadaslar sizde kb besin değeri listesi var mı yada sizin takip ettiğiniz değeri gösteren bi site vs linki.:KK51:

canim her gun 500 kalori yapma ama, zararlari olur,sacin dokulur. sen 2 gun 500yap mesela 2 gun 1000 yap. 1000 i gecme ama. ayni kiloyu veirrisin bana guven. amma her gun 500 zararlidir. kb yi yine 50 tut onun azi zarar degil,ancak kalorinin azi zarardir. kastan kaybedersin,yag sanarsin. diyeti 1 gun birakirsan hemen alirsin. kalici kilo vermek icin 2+2 yap :)
Anladım canım sagol ama ramazandanmıdır nedir midem almıyo. Ama zorlıycam kendimi hic degilse arada 1000 i bulmak icin.

oooofff oofff ne kadar saysam da ramazandaki geç yeme ve yiyip yatma durumu yüzünden kilo veremedim hatta başlangıçtaki kiloma döndüm.

3 gündür 62.8 de takılıp kalmıştım kızlar dün arkadaşıma gittim mantı yapmış yedim valla üstüne de çiğköfte yedim sbh kalktım baktım 62.5 :KK57: nasıl iş ben anlamadım valla :KK48:

3 gündür 62.8 de takılıp kalmıştım kızlar dün arkadaşıma gittim mantı yapmış yedim valla üstüne de çiğköfte yedim sbh kalktım baktım 62.5 :KK57: nasıl iş ben anlamadım valla :KK48:
ben de istiyorum mantı ve çiğ köfte yiyip yiyip kilo vermeyi :KK70: günlük 100 gram da olsa çiğ köfteyle mantıyla kilo vermek paha biçilemez olurdu :KK70:

Ay kızlar bir kase cacık nasıl 15 olur yaaa o_O Ben çok severim cacığı korka korka yiyorum :KK43: Salatalığın %90ı su yoğurt da protein nasıl olur yaa isyaaaağğğğnnn :mad:

Ay kızlar bir kase cacık nasıl 15 olur yaaa o_O Ben çok severim cacığı korka korka yiyorum :KK43: Salatalığın %90ı su yoğurt da protein nasıl olur yaa isyaaaağğğğnnn :mad:
e yoğurttan geliyo ya protein :) direk yoğurt 16 zaten salatalıkda yok bir şey protein adına ama ister istmez kb var 2sinde de :KK70:

Ne bileyim et de protein ama kbsi çok düşük demek yoğurttaki laktoz yükseltiyo kbyi :KK14: Vala yine de durduramadı beni götürdüm cacıkları :KK17:
afiyet olsuuuunn :KK45: ben 1 litre limonlu su içmeye başladım bakalım işe yarayacak mı?o_O hem de gıda intoleransı testi yaptırmayı koydum kafaya. belki yediklerim de engel oluyordur. aslında herkese tavsiye de ederim nüfusun %50sinin kilo probleminin altında yatan sebeplerden biri buymuş:KK35:

merhaba hanimlar ilk olarak 16 haziranda yazmistim buraya uzunca hikayemi.. 81 kilo ile baslamistim bir ayda 4 kilo verdm bunun sadece 15 gununde spor yapabldm dger 15 gun maalesef imkanim olmadi yediklerime dikkat ederek ve yeme tarzimi tamamen degstirerek cok sukur kilolar gtmeye basladi bugun spor merkezine kayit oldm insallah tekrar spora basliyorum bir sonraki mesajimda bakalm kac kilo gitmis olacak Allah hepmzn yrdmcsi olsn (bu arada kbh diyeti yapmiyorum)

Ben de bu diyetle 66dan 62ye düştüm ve bu sene bikini giyerken rahat ettim tatil dönüşü pilatese başlayıp bu diyetle 58 olmayı hedefliyorum :KK66:

selam kızlar genç olmama rağmen benm biraz şekerim ve kolestrolüm var ,karaciğer haliyle yağlanınca sivilce sorunumda var bu diyet vücuttaki yağ oranını düşürüyormuş çok fazlam yok ama bu diyeti uygulasam kolestrole bağlı damarlardaki yağlarıda yakmış olruum değil mi

Bende Şeker hastasıyım Bu diyeti bende yaptım Kilo verdim ama artık diyet yapmaya korkar oldum :) devamlı aldığım karbonhidratlar bende alerji yaptı kb dışında hiç birsey yememek beni mahvetti tam tersi protein diyeti yani dukan diyeti de devamlı aynı şeyleri yemek isyan ettirdi vücudumu... kilo verdim evet ama yinede kontrol altında yapmakta yada yemeği aza indirmekte fayda var

selam kızlar genç olmama rağmen benm biraz şekerim ve kolestrolüm var ,karaciğer haliyle yağlanınca sivilce sorunumda var bu diyet vücuttaki yağ oranını düşürüyormuş çok fazlam yok ama bu diyeti uygulasam kolestrole bağlı damarlardaki yağlarıda yakmış olruum değil mi

Bende Şeker hastasıyım Bu diyeti bende yaptım Kilo verdim ama artık diyet yapmaya korkar oldum :) devamlı aldığım karbonhidratlar bende alerji yaptı kb dışında hiç birsey yememek beni mahvetti tam tersi protein diyeti yani dukan diyeti de devamlı aynı şeyleri yemek isyan ettirdi vücudumu... kilo verdim evet ama yinede kontrol altında yapmakta yada yemeği aza indirmekte fayda var
bir tek benim kahvaltım aynı oda yumurta peynir zeytin filan, geç kalkıyorum ara öğüne de ihtiyaç duymuyorum o zmn ya dondurma yada başka abur cubur yiyorum akşamda normal ne yemek varsa benm yaptığım tek şey aslında abur cuburumu sınrlamış oldum çok aşırı tatlı seven biriym buna sınr çekmiş oldum öyle illa tavuk yiycem günde iki yumurta değil az kb almak bnmki

bir tek benim kahvaltım aynı oda yumurta peynir zeytin filan, geç kalkıyorum ara öğüne de ihtiyaç duymuyorum o zmn ya dondurma yada başka abur cubur yiyorum akşamda normal ne yemek varsa benm yaptığım tek şey aslında abur cuburumu sınrlamış oldum çok aşırı tatlı seven biriym buna sınr çekmiş oldum öyle illa tavuk yiycem günde iki yumurta değil az kb almak bnmki

Ne kadar öğün değişimi yaparsanız o kadar iyi Ben et yemediğim için devamlı yumurta yemek zorunda kalmıştım karaciğeri mahvettim :) İnşallah hedefinize ulaşırsınız.. Şimdi 1 yumurta yesem kabarıyorum :KK49:

Ne kadar öğün değişimi yaparsanız o kadar iyi Ben et yemediğim için devamlı yumurta yemek zorunda kalmıştım karaciğeri mahvettim :) İnşallah hedefinize ulaşırsınız.. Şimdi 1 yumurta yesem kabarıyorum :KK49:
aynen evde ne pişerse ona bakıp yiyiyorum pek ayırt da etmem ,çok geçmiş olsun dikkat edin sağlığınz daha önemli:KK51::KK51:

X