3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ben yarın başlıyorum bu diyete. Yıllar önce 1 ayda 15 kilo vermiştim bu diyetle tekrar başlıyorum ama inşallah dayanabilirim çünkü yolum uzun. Benimle beraber diyet yapan olur umarım. Diyet yapan herkese bol eksiler

Ben yarın başlıyorum bu diyete. Yıllar önce 1 ayda 15 kilo vermiştim bu diyetle tekrar başlıyorum ama inşallah dayanabilirim çünkü yolum uzun. Benimle beraber diyet yapan olur umarım. Diyet yapan herkese bol eksiler
Merhaba bende pazartesi başlıcam inşallah ama bir şey söliyimmi bu diyet ketojenik beslenme ile aynı. İstersen onu bir araştır .

merhabalar arkadaşlar. bende bu diyeti uygulayıp kilo verenlerdenim. ama verdiğim kiloların bir kısmını geri aldım dikkat etmeyince. şimdi tekar başlamak istiyorum. 67 kilodayım şuan. ve 58 olmak istiyorum. ama gelin görün ki motivasyonum çok düşük. nasıl vermişim zamanında 0 dokuz kiloyu şaşırıyorum..uygulayacak arkadaşlar tekrar birleşip başlamaya varım...öpüyorum herkesi
Merhaba bende buradan aldigim örnekler ve motivasyonla 2 yil once 90 kg 67ye düştum.şuan 69 kg.oldum ve tekrardan yapmak istiyorum.Ama şugun baslarim bugun baslarim bir turlü olmadi.tekrar başlamak isterseniz vende varim.65 kg duşmek istiyorum.

bugün toplamda 44 gr karbonhidrat aldım.45 i hiç geçmedim daha.hedefim 65 kg olmak.boyum 170 cm

günaydın bu sabah -200 gr ile devam ediyorum.Aç karnına çörek otu yağı ve 1 bardak suyun üzerine 100 gr lor, 50 gr tulum peyniri,10 zeytin, 2 haşl.yumurta, 1 çeri,bir tutam maydanoz, 2 ceviz,5 badem,5fındık ile kahvaltı yaptım.570 kalori 15 gr. karbonhidrat ile bitirdim.

akşam yemeği olarak etli nohut 300 gr, yoğurt 50 gr, karışık turşu yedim. toplamda 1200 cal 45 gr karbonhidrat oldu bugün

günaydın bu sabah yine dünküyle aynı şeyleri yedim.bir ilave bir kepçe kadar menemen vardı.550 cal 13 gr krb

Ay bu güzelmiş.. nereden bakacağız listeye ne yememiz gerektiğine acaba yaa.. ben ameliyat sonrası aşırı kilo aldım:KK43: veremiyorum

Bugün bu diyete başladım. Sabah 8 de 50 gr civarı piliç salam ile tereyağlı 2 yumurta pişirdim, bir küp süzme peynir bir minik salatalık 3 zeytin büyğk kupa limonlu ılık çay içtim şu saat oldu gram acıkmadım aşırı tok hissediyorum kendimi.. daha puanım uygulamaya göre 15.. öğle salata vardı, yanına bişeyler ekleyeceğim okula ne gelirse akşam da yine salata ile döner yemeyi planlıyorum.. bildiğim kadarıyla 40 in altında kalan kb ler kilo verimini durduruyor, mutlaka 50 kb yapalım.. 2 gündür deli gibi bu diyeti araştırıyorum üstelik şaşılacak şey enerjim de gayet yerinde :) normalde kansızlık demir eksikliği b12 ve d vitamini eksikliği çekiyorum çok halsiz olurum ama bugün maşallah diyim çok iyiyim :) günlük yazacağım buraya bakalım nasıl olacak 1 ay sonra sonuç

Öğle yemeği salata ve 200 gr erpiliç parmak köfte:) tıka basa doyarım ve zaten sabahtan yediklerimle aç bile değilim fazla :) uygulamada toplamda 32 kb oldu :)

X