3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

pegasus 10 kg zayıflamalıyım.65 den 55 e olursa 50 ye düşmek istiyorum. çok diyet denedim en çok işe yarayan , kolay, acıktırmayan, göz doyuran diyet bu gelmişti bana.kısa sürede 5 kg verip almamıştım. sayfanı görüncede çok sevindim başka diyete bakmak yok . bugün bununla başlıyorum :)

oydu buydu bilmem ne derken hiç kilo veremeden onca zaman geçirdim ama şimdi 4 günde 3 kilo verdim çok mutluyum. :KK73::KK73: nasıl yaptın derseniz; bıkmadan usanmadan, gerçekten çok yürüdüm (12bin adım atmışım günlük) günlük 3 litre su içtim ve bu suyun yarısını içine yarım limon sıkarak içtim. onun haricinde başka değişik bir şey yapmadım klasik sabah kahvaltısı ve akşam yemeği. ben normalde de ara öğün yemem :)

Ne kadar öğün değişimi yaparsanız o kadar iyi Ben et yemediğim için devamlı yumurta yemek zorunda kalmıştım karaciğeri mahvettim :) İnşallah hedefinize ulaşırsınız.. Şimdi 1 yumurta yesem kabarıyorum :KK49:

Ben de 3 gun yaptim bu kb diyetini; ama bi anda anlamsiz sekilde yuzumde vücudumda sivilceler çıkmaya başladı. Ben regl doneminde bile kucuk sivilce cikarirken bi anda buyuk ve agrili sivilceler cikmaya basladi. Ben de bunu yumurtaya bağlıyor. Bundan sonra abur cuburu kesip kalorisi dusuk seyler yemeyi dusunuyorum. Bu diyet bana hic uymadi. Sebze yemeyi daha cok seviyorum ve daha ulasilabilir gidalar. Eti her daim temin etmek de sikintili. (Butce acisindan) Bakalim bu sekilde verebilecekmiyim...

Kesinlikle yumurtadan oluyor... Doktor bile yüzümde çıkan kol altımda çıkan sivilcelerin nedenini yumurtaya bağlamadı fakat yumurtayı kesince hepsi yok oldu...

Ben de 3 gun yaptim bu kb diyetini; ama bi anda anlamsiz sekilde yuzumde vücudumda sivilceler çıkmaya başladı. Ben regl doneminde bile kucuk sivilce cikarirken bi anda buyuk ve agrili sivilceler cikmaya basladi. Ben de bunu yumurtaya bağlıyor. Bundan sonra abur cuburu kesip kalorisi dusuk seyler yemeyi dusunuyorum. Bu diyet bana hic uymadi. Sebze yemeyi daha cok seviyorum ve daha ulasilabilir gidalar. Eti her daim temin etmek de sikintili. (Butce acisindan) Bakalim bu sekilde verebilecekmiyim...

Ben bu diyetle 6 kilo verdim ve şunu kesinlikle söyleyebilirim ki verilenler kolay kolay geri alınmıyor :) kesinlikle tavsiye ederim..

wallahı ben yumurtadan çok memnunum sivilcelerim olmuyor ve tok tutyor ve cıddı bır protein
Ne güzel demekki karaciğeriniz dayanıklı ama yine de çok dikkat edin bir anda gösterebilir benimki sivilce bile değildi acayip saçma sapan bir izdi benek benede sivilce şişliğinde ama içi boş

Ne güzel demekki karaciğeriniz dayanıklı ama yine de çok dikkat edin bir anda gösterebilir benimki sivilce bile değildi acayip saçma sapan bir izdi benek benede sivilce şişliğinde ama içi boş
yumurtaya karsı sonradan intoleransın mı olustu acaba yoksa baska gıdadanda olabilir çünkü yumurta sağlıklı bir gıda karatayda diyor yumurtanın ne kadar yararlı oldugunu york testi yaptırsana canım gercı bıraz pahalı ama neyın neden kaynaklandıgını cok ıyı bılıyorlar

merhaba kızlar..bu diyet emzirme esnasında yapılabiliyor mu? Yapılmaz sanırım :KK43: acil kilo vermem gerekiyor. 4 aylık bebeğim var ve doğum kilolarimin 7 kg'i hala üzerimdeo_O

selam kizlar. ben kb diyeti ile 3 ayda tam 92 den 62 ye indim. yani kacamak yapmadim desem yalan olur. ancak bu kacamaklar yeni yil, kurban gibi buyuk bayramlarda oldu. spor yapmadim, fazla su icmedim. zero cola ve ya light olan her mesrubati ictim.cikolata, cips , akliniza gelecek her seyi yedim. 50 kb olunca durdum.mutlaka mutfak tartisi alin. her seyden azar azar yediginiz zaman, zaten kacamak yapmak istemeyceksiniz. bazen tum kb mi dondurmadan aldim. cunku dondurma ve cikolata benim zayif noktam. tum kb mi bunlara sarf ediyodum. sifir olan kb ile de karnimi doyuruyodum. bi de 3-5 kilo verip, ay ben vucudumu sasirtoyrum gibi sacmaliklara inanmayin. aksine niye durdu kilo vermem deyip diyetden sasmayin. ben daha sonra 5 kilo da vermek istedim.kilo vermem durmusdu.tam 1 ay hic kipirdamadi. yilmadim. ilk 17 kilosunu ilk ay verdim, 2 ci ay bir az sacmaladim, kilo aldim ,sonra tekrar verdim. her gun tartiliyodum. sonra baktim,hizli kilo verince simariyorum ben, zaten zayifliyorum su baklavayi yiyeyim diyodum. o yuzden ayda 1 tartiliyorum simdi , ay sonu.kilo verince, her kes cok sagliksiz veriyosun. alicaksiz dedikleri icin, ben konuyu simdi actim. aslinda zayiflamam 2 sene onceydi.bekledim. sagliksiz bilgi vermek istemedim. sarkmadim kesinlikle . yuruyus yapmak yetiyo. temposuz yapin, magaza gezin falan.hepsi ise yariyor.ev isi bile yeterli arkadaslar.ben sporu hic sevmedim zaten hayatim boyunca. yuzme ve at binme disinda.o da zaten yazdan yaza yaptigim sey.kb diyeti deneyimlerimizin 2123 cu sayfasinda fotolarim da var. tarih de var. 2 sene once yapmistim. bi de 6 ayda bi chek up yaptiriyorum . eskiden daha saglikli cikiyor su an tahliller. sizi ayda daha az zayiflatip,daha cok para kazanmak isteyen diyetisyenlere kesinlikle inanmayin. ayda 4 kilo cok az. ben inanmiyorum bu sisteme. spor salonlarindan para geliyor diye sizleri oraya tikiyolar.acik havada cik yuru. yuruyusden once ve sonra tartil aradaki gram farkini goreceksiniz. acik hava en iyisi.tabi benim fikrim
sorusu olan olursa buyursun,zevkle cevaplarim

39819798, member: 339722"]selam kizlar. ben kb diyeti ile 3 ayda tam 92 den 62 ye indim. yani kacamak yapmadim desem yalan olur. ancak bu kacamaklar yeni yil, kurban gibi buyuk bayramlarda oldu. spor yapmadim, fazla su icmedim. zero cola ve ya light olan her mesrubati ictim.cikolata, cips , akliniza gelecek her seyi yedim. 50 kb olunca durdum.mutlaka mutfak tartisi alin. her seyden azar azar yediginiz zaman, zaten kacamak yapmak istemeyceksiniz. bazen tum kb mi dondurmadan aldim. cunku dondurma ve cikolata benim zayif noktam. tum kb mi bunlara sarf ediyodum. sifir olan kb ile de karnimi doyuruyodum. bi de 3-5 kilo verip, ay ben vucudumu sasirtoyrum gibi sacmaliklara inanmayin. aksine niye durdu kilo vermem deyip diyetden sasmayin. ben daha sonra 5 kilo da vermek istedim.kilo vermem durmusdu.tam 1 ay hic kipirdamadi. yilmadim. ilk 17 kilosunu ilk ay verdim, 2 ci ay bir az sacmaladim, kilo aldim ,sonra tekrar verdim. her gun tartiliyodum. sonra baktim,hizli kilo verince simariyorum ben, zaten zayifliyorum su baklavayi yiyeyim diyodum. o yuzden ayda 1 tartiliyorum simdi , ay sonu.kilo verince, her kes cok sagliksiz veriyosun. alicaksiz dedikleri icin, ben konuyu simdi actim. aslinda zayiflamam 2 sene onceydi.bekledim. sagliksiz bilgi vermek istemedim. sarkmadim kesinlikle . yuruyus yapmak yetiyo. temposuz yapin, magaza gezin falan.hepsi ise yariyor.ev isi bile yeterli arkadaslar.ben sporu hic sevmedim zaten hayatim boyunca. yuzme ve at binme disinda.o da zaten yazdan yaza yaptigim sey.kb diyeti deneyimlerimizin 2123 cu sayfasinda fotolarim da var. tarih de var. 2 sene once yapmistim. bi de 6 ayda bi chek up yaptiriyorum . eskiden daha saglikli cikiyor su an tahliller. sizi ayda daha az zayiflatip,daha cok para kazanmak isteyen diyetisyenlere kesinlikle inanmayin. ayda 4 kilo cok az. ben inanmiyorum bu sisteme. spor salonlarindan para geliyor diye sizleri oraya tikiyolar.acik havada cik yuru. yuruyusden once ve sonra tartil aradaki gram farkini goreceksiniz. acik hava en iyisi.tabi benim fikrim
sorusu olan olursa buyursun,zevkle cevaplarim
[/QUOTE]
Çok iyi yaaa ben de asiri

Çok iyi ya bende 65 olmak istiyorum şu anda 85 im :KK43: hep diyete başlıyorum ama çabuk pesediyorum yürüyüş de yapamiyorum çok azimsizim :KK43: mutsuzum :KK43: ne yapacağimi bilmiyorum bu KB :) hoşuma gitti aslında iki ayda 15 kilo versem çok iyi olur diyete başlamak istiyoruuuum

arkadaslar ben yurtdisinda kaliyorum önce bilgilendiriim kilom 80 ,boyum 1,73 ve türkiyedeki teyzemdenn5 kutu acicehre istedim.. icinde yaklasik 70 tane tohum var.. cok okudum Bu sayfalrda acicehreyi almadn önce Yok nebileyim 1 taneden fazlasi zarar.. Yok afedersiniz arkataraftan su akiyo ..5saat tuvaletten cikamadim cok kilo Verdim felan filanlar.. bende aldim ilk basta 1 tane Sabah aksam yemeklerden Sonra duzenli aldim.. bazilari AC karnina bazilari tok karnina aliyo buu zaten tartisilmaz .. ben de wallah hic BI etkisini gostermedi.. hatta Gründe 12 tane yiyorum ve en AZ 3-4 litre su iciyorum.. sporada gidiyorum haftada 3 kere.. belki bunyeyle alakalidir..
annem 1 Tane Aldi hemen tuvalete cikti.. ha kilo verdimmi? vermedim.... AMA ben Sudan cok nefret ederim cok Cola icerim AMA Artik mecbur iciyorum cunku acicehre cok susatiyo.. ben 12 Tane yiyorum dedim AMA Siz sakin dememeyin dedigim gibi bazilarinda 1 tane bilee sorun yaratiyo.. bende BI kendimden bilgi vereyim dedim..

X