3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Allah allaaaah havalardanmı ace? Benimde 1 hafta önce geldi bu ay..
olabilir canım..
yanlış anlamışsın canım..biz kh düşük tutuyoruz.. diabet hastalarına da bu yöntem öneriliyor ..

kizlar ben arkadastan izin aldim,eski ve yeni fotosunu paylasacak bizimle. fotolari gondersin bana ekleyecegim buraya. 7 kilonun insan uzerinde etkisi muthis. cok ince gozukuyor. sizi de motive eder belki
bekliyoruz sabırsızlıkla
ben tamamen bıraktım ekmeği.. hiç canım da çekmiyor.. ekmekte kullanacağın puano meyve veya tatlıya kullanırsın

kizlar azmin zaferi bu. tabiki devami gelecek. arkadas ayni elbiseyi bu gun giydi.kendi istedi ayni elbseyle ,farkini anlamaniz icin. ve daha da devam ediyoruz

Eklentiler

• 11297900_812740832166634_1101913156_n.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 152
  • 11414518_812740638833320_1273887224_n.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 161
süpersin dostumm.. ne kadar vermiş oldun şimdi.
ben deregl oldum .. pazartesiye göre 500 gram fazla çıktım , ama geçen haftaya göre 1 kilo vermişim

süpersin dostumm.. ne kadar vermiş oldun şimdi.
ben deregl oldum .. pazartesiye göre 500 gram fazla çıktım , ama geçen haftaya göre 1 kilo vermişim
pazartesi sabah 54.900 dum. ya tabii illaki su kaybım olmustur bagırsaklarım ve migdem bosalmıstır ama azcıkta incelmişimdir :) avutuyorum kendimi :)

kizlar azmin zaferi bu. tabiki devami gelecek. arkadas ayni elbiseyi bu gun giydi.kendi istedi ayni elbseyle ,farkini anlamaniz icin. ve daha da devam ediyoruz
sasırdım valla, aynı kıyafeti incelice bidaha mı aldı :) sacını basını kolunda ki takıya kdr aynısını yapmıs masallah

merhaba kızlar ramazan girince durumlar değişti tabi :)
siz sabah mı tartılıyosunuz? sağlıklı olması için ne zmn tartılmak lazım sizce?

sasırdım valla, aynı kıyafeti incelice bidaha mı aldı :) sacını basını kolunda ki takıya kdr aynısını yapmıs masallah

niye alsin ki tekrar ayni kiyafeti. burda 1 kez satilir elbise,geri vermek diye bir sey yok. terzide hall etmek varken.. dun yazdiklarimi okursan ayni kiyafeti giymek istedi diye yazmistim,farki anlamak icin. fotonu yayinlicam dedim,dunku parti icin ayni giyindi fotoyu yolladi bana.

kizlar dunku menuyu unutun. bizimki parti var diye yemis te yemis. tutmuyo bogazini bi turlu. simdi bu gun cok sIki tutmak istedi. bu gunku menu
100 gr aycekirdegi
cilek
salatalik

gun icinde yiyecekleri sadece bunlar. sadece 1 gunluk bunlar. yani dun yedikleriyle dengeliyoruz. yarindan itibaren yine normal yemeye devamm

çilek salatalık nekadar yiyecek sınırsızmı?

pegasus, boyle menu mu olur bu diyet degil aclıktan olur insan sacmalamayın arkadasım, tmm bak bende yapıyorum bu diyeti ama menumu sizinlede paylasıyorum ac bırakmıyorum kendimi, afedersin cekirdek dondurma da yemeyiverelim. sen bizle dalga geciyon bence

cekirdek yiycem diye tum gun ac gezsem ölürüm ben, yani dogru duzgun menu yapsanıza bnm yaptıgım gibi, sabah yumurtası peyniri, oglen tavuku, eti koftesi, aksam yine bişiler, boyle iki cekirdek bi dondurmayla diyet mi olur.

Bence şöyle yapmalıyız normalde yemek yiyoruz ve vakti gelince uyuyoruz örneğin 8 saat uyuduk ve uyanıp tartıldîk ramazanda da bu vakit kadar bekleyip öyle tartılmalıyız çünkü sahurdan iftara 18 saat var yanılmıyorsam ve çok uzun tartı bizi yanıltır sonra üzülmeyelim dimi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…