3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

yeniden puan saymaya heveslendridniz beni valla
pegasuss sen yoktun uzun zmandır dimi

evet uzun zamandir yoktum.baktim kizlar zayiflamakta zorluk cekiyor,ama butun etrafim zayifliyor. dedim belki sorun vardir. yardima geldim. gunluk menuleri paylasinca bakiyorum bizim yedigimiz miktarlar az. sanirim hizli kilo verme sebebimiz bu

arkadaslar inanılmaz cok isim vardı o sebeple oglende sanırım kactım, 5 kasık sehriye corbası ve yarım tabak kofteli patates yemegi yedim bide yaklasık 30 gr kadar yogurt.

Baktım ama bunların kd degerini bulamadım yardımcı olurmusunuz, eger gecti isem akşsama bişey yemiycem.

arkadaslar inanılmaz cok isim vardı o sebeple oglende sanırım kactım, 5 kasık sehriye corbası ve yarım tabak kofteli patates yemegi yedim bide yaklasık 30 gr kadar yogurt.

Baktım ama bunların kd degerini bulamadım yardımcı olurmusunuz, eger gecti isem akşsama bişey yemiycem.
şehriye çorbası yarım kase desen 16,
yoğurt 30 gramsa 1.4 , 300 gramsa 14
patates de ne kadar yediğini bilmiyorum ama 15ten az değildir

evet uzun zamandir yoktum.baktim kizlar zayiflamakta zorluk cekiyor,ama butun etrafim zayifliyor. dedim belki sorun vardir. yardima geldim. gunluk menuleri paylasinca bakiyorum bizim yedigimiz miktarlar az. sanirim hizli kilo verme sebebimiz bu
Canımsizinkide tek öğün gibi ben sabah 6,30da ayaktayım ölürüm onlarla..

Böyle diyetler Sağlığınız için oldukça Zararlı arkadaşlar lütfen böyle uygulamalardan kaçınalım.aksi takdirde bu Verdiğiniz kiloları geri alırsınız... Herşeyin dengeli olduğu vücudumuzda sadece cho(karbonhidrat) ağırlıklı beslenirsek eğer vücut dengesi bozulur ve birçok hastalığa yol açar en başka diyabet gibi..

Böyle diyetler Sağlığınız için oldukça Zararlı arkadaşlar lütfen böyle uygulamalardan kaçınalım.aksi takdirde bu Verdiğiniz kiloları geri alırsınız... Herşeyin dengeli olduğu vücudumuzda sadece cho(karbonhidrat) ağırlıklı beslenirsek eğer vücut dengesi bozulur ve birçok hastalığa yol açar en başka diyabet gibi..
Yanlış anlamışsın tatlım biz karbonhidratı az almaya çalışıyoruz...

kizlar ben arkadastan izin aldim,eski ve yeni fotosunu paylasacak bizimle. fotolari gondersin bana ekleyecegim buraya. 7 kilonun insan uzerinde etkisi muthis. cok ince gozukuyor. sizi de motive eder belki
arkadaşlar bende yeni başlıycam nerden başlıycaımı bilemedim ama sunu biliyorumki 15 günde 5 kilo vermem lazım

Ben sahurda 1 tost 1 yumurta 1 bardak da ayran düşünüyorum
IFTAR. 1kase çorba köfte salata olur yarın akşam toplamda 40 puan gibi:KK58:
Bu arada spora devam 6 dan sonra gidicem...aslında ekmeği 1 dilime indirip 1parça tavuk yesem daha iyi olmaz mı ne dersiniz ayda hiç ekmek yemesem daha mı iyi...:KK22:

X